***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1126
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    väljendit "klient on kuningas" ei ole vaja kurjalt ära kasutada ja ässaks kätte minna kui ise reegleid ei viitsita lugeda.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #1127
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Sul on täitsa õigus, ega ma ei astunudki siin raixi kaitseks välja, vaid lihtsalt tahtsin
      ära mainida, et need leedukad ja lätlased Trio supportis ajavad tilti.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #1128
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas lebovend
        No Triobeti klienditeenindajad võivad kyll k6ik pika kaarega perse minna imho.
        See, kuidas nemad suhtlevad klientidega, on ajuvaba lihtsalt.
        Mis neil siis häda on?

        Ja tahad öelda, et hotcocacola suhtlemis viis oli Sinu arust igati normaalne ja õigustatud?

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #1129
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas LebovendOnWannabe666
          Mis neil siis häda on?

          Ja tahad öelda, et hotcocacola suhtlemis viis oli Sinu arust igati normaalne ja õigustatud?
          Algselt postitas lebovend
          Sul on täitsa õigus, ega ma ei astunudki siin raixi kaitseks välja, vaid lihtsalt tahtsin
          ära mainida, et need leedukad ja lätlased Trio supportis ajavad tilti.

          Ning nad imevad, sest nad ei oska peale standkirjade mitte effigi. Kõik kirjad on samasugused
          ja informatsioonivaesed. Mina näiteks võtan nende kirju päris solvanguna, sest mulle ei istu see, et
          nad suhtuvad minusse nagu igasse teisese klienti. Ma ei ole nagu iga teine klient.

          Ehe näide kah:

          Mario Viitkar to vip-poker
          show details Mar 1

          Reply

          The SNG Ranking League table is supposed to be updated at 13:00 CET.
          It is almost 14:00 CET now. Is the table going to be updated today? And about when?

          --
          Kõike paremat,
          Mario Viitkar



          Hi Mario,

          We would like to inform you that our Poker Department will update the
          results as soon as possible.

          If you have any further questions, please do not hesitate to contact
          us.

          Have a nice day!

          Regards,

          Marta
          Team TrioBet

          Siis läheb veel paar tundi aega, saadan kirja neile:

          I am sorry, but your letter is not very informative. I have been refreshing my browser for hours now.
          Do you have any idea, when shall this problem be solved and what is holding you back?

          People, who are participating in SNG Ranking League, their strategy depends on this table. It would really
          be nice to see things get going.

          Kõike paremat,
          Mario Viitkar

          Siis mingi hetk l6puks uuendatakse tabel ära ning peale seda saan kirja neilt:


          Hello Mario,

          next update will be on 2nd of March around 12:00 CET.

          Best regards,

          Mindaugas

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1130
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            rahvas, ärge olge tildine ;D
            ja ärge öelge, et te pole kunagi, mitte kunagi olnud maru vihane klienditoe üle :D

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1131
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Suurt tilt on kõigest, aaaaaaarrrrrrggggggg :( :(

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #1132
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas ranka
                1) Jõite lebovennaga atlantises, said head chickid omale ja vedasite lebovenna poole. Lebovenna juures panite tule põlema ja sa nägid esmakordselt oma chicki valges -- loobusid mõttes, temaga edasi aega veeta. Lebovend ei hoolinud ja läks oma püssiga teise tuppa. Samal ajal, kui käis kõrval toas pumpamine...
                Tänan valgustamast. Poleks siin seda eelnevat stoorit olnud, polekski mina sellest MB skeemist aru saanud :D
                Muidu oleks tuim teooria tundunud.

                AGA

                Järgnevalt paluks siis praktikat või kodumaist videot, kuidas elukutselised seda teevad. Võib postitada teiste videote sekka.

                ;D

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1133
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  standard.. keegi näeb foldimise kohta selles käes?

                  Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 9 players
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  SB: $23.10
                  BB: $36.05
                  UTG: $12.35
                  UTG+1: $27.45
                  UTG+2: $27.60
                  MP1: $25.65
                  MP2: $34.25
                  Hero (CO): $27.00
                  BTN: $10.95

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with 5 5
                  2 folds, UTG+2 raises to $0.85, 2 folds, Hero calls $0.85, 1 fold, SB calls $0.75, 1 fold

                  Flop: ($2.80) A 5 9 (3 players)
                  SB checks, UTG+2 checks, Hero bets $2.00, SB folds, UTG+2 calls $2

                  Turn: ($6.80) 8 (2 players)
                  UTG+2 checks, Hero bets $4.50, UTG+2 calls $4.50

                  River: ($15.80) 3 (2 players)
                  UTG+2 checks, Hero bets $10.00, UTG+2 raises to $20, Hero calls $9.65 all in

                  Final Pot: $55.10
                  UTG+2 shows 9 9
                  Hero shows 5 5
                  UTG+2 wins $0.35
                  UTG+2 wins $53.25
                  (Rake: $1.50)

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #1134
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Mitte mingil juhul. kirjuta korstnasse ja grind edasi.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #1135
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas Rage
                      standard.. keegi näeb foldimise kohta selles käes?
                      Elusees ei foldiks seda.

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #1136
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        tänane parim pala 66 vs 82 , river 8

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #1137
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          No kurjam. Mind päris huvitab nende inimeste mõttemaailm. Olen buttonil AT'ga, standard-raise. BB 3betib. callin maha. Flop A74. Tema betib poti. Ma shoven. Mõtleb tükk aega ja callib maha. Turn 6. River 6. Näitab mulle 53o.

                          Kesse kurat callib allini auku ostuga, käsi püsti?

                          Comment

                          • Mihkel785
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 113

                            #1138
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            o/

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1139
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas EGERT
                              No kurjam. Mind päris huvitab nende inimeste mõttemaailm. Olen buttonil AT'ga, standard-raise. BB 3betib. callin maha. Flop A74. Tema betib poti. Ma shoven. Mõtleb tükk aega ja callib maha. Turn 6. River 6. Näitab mulle 53o.

                              Kesse kurat callib allini auku ostuga, käsi püsti?
                              sain täna samalaadse biidi maas oli masti tõmme mul ja paar kah üks tõstis ma shov vend insta call muidugi hittis oma rea ja mina oma masti mitte.

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #1140
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas EGERT
                                No kurjam. Mind päris huvitab nende inimeste mõttemaailm. Olen buttonil AT'ga, standard-raise. BB 3betib. callin maha. Flop A74. Tema betib poti. Ma shoven. Mõtleb tükk aega ja callib maha. Turn 6. River 6. Näitab mulle 53o.

                                Kesse kurat callib allini auku ostuga, käsi püsti?
                                Sinu vastu, nüüd siis alati!!!


                                L.

                                Comment

                                Working...