Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
väljendit "klient on kuningas" ei ole vaja kurjalt ära kasutada ja ässaks kätte minna kui ise reegleid ei viitsita lugeda.
väljendit "klient on kuningas" ei ole vaja kurjalt ära kasutada ja ässaks kätte minna kui ise reegleid ei viitsita lugeda.
TC
5 
9
Comment