***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1096
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ikka see river
    Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 92653
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $32.70
    BTN: $38.45
    SB: $17.10
    BB: $4.30
    UTG: $34.55
    Hero (UTG+1): $34.65
    MP1: $24.39
    MP2: $24.20

    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with Q A
    1 fold, Hero raises to $0.75, 4 folds, SB raises to $1.25, 1 fold, Hero calls $0.50

    Flop: ($2.75) Q Q 8 (2 players)
    SB bets $2.75, Hero calls $2.75

    Turn: ($8.25) K (2 players)
    SB bets $8.25, Hero raises to $16.50, SB calls $4.85 all in

    River: ($34.45) K (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $34.45
    SB shows K T
    Hero shows Q A
    SB wins $32.95
    (Rake: $1.50)
    tüüpiline.. nii pea ki ma ükskõik mis head kätt slowplayma hakkan tuleb sitt lauda..

    Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 92668
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $4.75
    SB: $51.55
    BB: $27.95
    UTG: $29.66
    UTG+1: $15.85
    MP1: $48.15
    MP2: $27.60
    Hero (CO): $25.95

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with K K
    UTG calls $0.25, 3 folds, Hero raises to $1.25, 2 folds, BB calls $1, 1 fold

    Flop: ($2.85) 6 4 T (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($2.85) 2 (2 players)
    BB bets $2.00, Hero calls $2

    River: ($6.85) 8 (2 players)
    BB bets $4.00, Hero raises to $10, BB calls $6

    Final Pot: $26.85
    BB shows 8 6
    Hero shows K K
    BB wins $25.55
    (Rake: $1.30)

    Comment

    • neeme
      Grinder
      • Nov 2008
      • 540

      #1097
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      NL25 6max!

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #1098
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        SICK....

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1099
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          tra mõnus persestunud laud

          Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 92722
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          CO: $24.30
          BTN: $10.80
          SB: $88.78
          BB: $27.85
          UTG: $48.18
          Hero (UTG+1): $57.34
          MP1: $21.90
          MP2: $3.00

          Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with 9 9
          UTG raises to $1.10, Hero calls $1.10, 6 folds

          Flop: ($2.55) J 8 9 (2 players)
          UTG bets $2.15, Hero raises to $6, UTG calls $3.85

          Turn: ($14.55) A (2 players)
          UTG checks, Hero bets $8.00, UTG calls $8

          River: ($30.55) Q (2 players)
          UTG checks, Hero checks

          Final Pot: $30.55
          UTG shows Q Q
          UTG wins $29.05
          (Rake: $1.50)

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1100
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            No tra, millal see maailma parim tournamendi mängija lõpuks jõuab ühe tourney kinni panna.
            6345 faking osalejat ja mina saan oma 32. koha eest enneolematud 22 dollarit.

            Bluffisin selle tourney jooxul rohkem kui elus olen tournide jooxul bluffinud ja nii faking hästi mängisin, aga enne lõppu ikka nagu alati, täielik kaardisurm, lükkasin niigi vahepeal K4o sisse ja QTs, et elus püsida ning lõpuks ikka vaja KK otsa joosta, kui enamvähem shove käsi tuleb.

            Juhtisin ka ülikaua, 300 olid järgi, siis olin pikalt liider ja lammutasin räigelt, kuskil 80 olid järgi püsisin veel esikümnes.

            Comment

            • EGERT
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1042

              #1101
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              su esimene hit on ehk EPT'l, mitte enne :)

              Comment

              • your_naked_mom
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 212

                #1102
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                kas te kunagi ässadega all-in olete olnud? ???

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1103
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  APRILL ON RIGGED!



                  Ei postita enam ühtegi graafikut - ei kuu graafikut, ei downswingi, ei heaterit. Tra nii rigged!

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #1104
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas your_naked_mom
                    kas te kunagi ässadega all-in olete olnud? ???
                    IMO on ässad blindide korjamiseks.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #1105
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      haha, eile 1500fpp eest tänasele 1050$ main evendile ticket, easy money.

                      Vip freerollil 4700'st 12ks :( TT vs JJ :S

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #1106
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas neeme
                        NL25 6max!


                        iluuss

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #1107
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          See on juba tilt. :P

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #1108
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas Rigged
                            See on juba tilt. :P
                            väga kahtlen kas ta 8k kätt järjest tiltas... kindlasti mingi 5-6 buy inni kokku sealt tilt ... aga kuna ise seda runni kogenud siis :"thats poker"!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1109
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              NOOOO MINGE ***** :D

                              A'la nädal tagasi panin Lucky Acest 200$ (150€) Triobeti, läbi Moneybookersi.
                              Ebaõnnestusin ja mängisin ennast 45€ peale. Tegin siis eile selle 3,5k GTD turniiri saades 4nda koha ning 6100 krooni (ca 400€).
                              Kandsin 5000 EEK (ca 320€) välja eile õhtul.
                              Täna vaatan kontot:






                              WTF ?!?!


                              Lendasin siis emaili ja saatsin lühikese aga konkreetse kirja:




                              Sain vastu sellise kirja:










                              PALUN ÄRGE NUSSIGE MU AJUSID ;D ;D ;D
                              kas nad peast segi läinud või mingid leedukad on pohmelliga tööl ? ;D
                              Tavaliselt on ju nii, et kui teed Moneybookersist sissekande, siis saad ka sinna raha kanda. Triobetil mingid uued nõuded wä ;D ?
                              Ma lendan insta neile peale, et wtf mis toimub..oot oot :D, the story must go on ! ;D



                              Saatsin nüüd vastu:




                              Uurisin kodukalt:






                              KUULGE, SELLINE asi ajaB LIFETILDI PEALE ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ;D ;D ;D

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #1110
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Starsis oli samamoodi mul.

                                Comment

                                Working...