***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #1051
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas ranka
    Vingun ka, suutsin põhimõtteliselt terve kuu kasumi ühe päevaga ära blowida :)

    May I ask how that is even possible?

    ülim ebaõnn kombineerituna tildiga vms?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1052
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Tilti pole üldse aga tegelikkuses on see graafik vale.

      Summad on õiged aga Te lasete end summadel pimestada. Antud graafikul on kaotus täpselt sama suure, kui sa mängid 10NL ja kaotad $50 ehk teinesõna kuskil 5 buy-ini miinust.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #1053
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        21k käsi

        wat

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1054
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas ok2aa
          21k käsi

          wat
          Mõtlesin teha $30,000 kuu :P

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1055
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            2000 GTD turbo turniir - 3$ sisseost

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1056
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              näed sa siis.. lebovenna nimi ja MSNi aadress kohe kõigile rõõmsasti loetav..

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1057
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Rage
                näed sa siis.. lebovenna nimi ja MSNi aadress kohe kõigile rõõmsasti loetav..
                Jup.

                Ta oli väga salajane ja varjatud kuju. Keegi ei teadnud ta minevikku, olevikku ega tulevikku. Sir Peast Soe-Cocacola (loe: dinkey vinkey) reetis lebovenna ja rebis talt rahva ees maha maski. Peale seda läks lebovend tilti ja tõmbas riverisse kahe oudise. Kui ta tänaseni ära pole surnud, siis siiamaani tõmbab...

                Comment

                • leits

                  #1058
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  noojah .. arvutasin eile oma swingid kokku ... tipp hetkel roll 3004.29$ .. hetke roll 1228.71$ .... p2ris nutune või mis. 1775.58$ otse alla .. mingi 70k käe jooksul vist (eilne omaha piioruds siis -9Bi PLO25) ... ma ei tea, ma olen sõnatu . nuta või naera, kuid midagi siin ilmas on putsis ilmselgelt


                  ilmselt olen ma mingi staar downswingi kogeja .. kahtlen, et kellelgi sellist graphi on ette näidatav ..

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1059
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    dongid

                    Comment

                    • TaaviK
                      FPP Pro
                      • Nov 2008
                      • 248

                      #1060
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas leits
                      noojah .. arvutasin eile oma swingid kokku ... tipp hetkel roll 3004.29$ .. hetke roll 1228.71$ .... p2ris nutune või mis. 1775.58$ otse alla .. mingi 70k käe jooksul vist (eilne omaha piioruds siis -9Bi PLO25) ... ma ei tea, ma olen sõnatu . nuta või naera, kuid midagi siin ilmas on putsis ilmselgelt


                      ilmselt olen ma mingi staar downswingi kogeja .. kahtlen, et kellelgi sellist graphi on ette näidatav ..
                      Sa kunagi sellele mõelnud pole, et sa lihtsalt oled paras fish, kes ei suuda tilt management'iga toime tulla ja kukub foorumis end välja elama?

                      Comment

                      • leits

                        #1061
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas TaaviK
                        Sa kunagi sellele mõelnud pole, et sa lihtsalt oled paras fish, kes ei suuda tilt management'iga toime tulla ja kukub foorumis end välja elama?
                        tilt management .. wtf sa ajad mulle idioot? sa slele peale oled kunagi mõelnud et mingi rusikas võib silma tulla ?

                        tõsiselt ma poisin su sita nii ära et sa saad minust 3x ullema lakboxi ning broke sa 2 nädala oledki ... mul on sõber pangast .. võin sulle 25% intressiga laenu orgunnida kui uut rolli vaja ... cya fish

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #1062
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          haha lol

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1063
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas leits
                            tilt management .. wtf sa ajad mulle idioot? sa slele peale oled kunagi mõelnud et mingi rusikas võib silma tulla ?

                            tõsiselt ma poisin su **** nii ära et sa saad minust 3x ullema lakboxi ning broke sa 2 nädala oledki ... mul on sõber pangast .. võin sulle 25% intressiga laenu orgunnida kui uut rolli vaja ... cya fish
                            sa peaksid küll arsti poole pöörduma. priit las olla perearst.

                            Comment

                            • leits

                              #1064
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              eelmine naine oli perearst .. ilmselt probleemid on syvenenud

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #1065
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                rahunege maha

                                Comment

                                Working...