***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #1006
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ***** rsk, viskasin just oma juhtmeta hiire puruks. Muidugi on mul ka miski odav juhtmega junn, a seda ei raatsinud ju puruks peksta. **** maapeal.

    Tänane päev


    Ja see kuu:


    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #1007
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Rage
      no ***** küll.. miks ahvid callivad pf raisesid J9o'ga maha??? ja miks like nuts käe juures tuleb ikka turni see pervo kaart mis kõik perse keerab:-/
      Mis mõttes raise 2$. Vähemalt 4 või isegi 5$. Sellise oddsiga calliks minagi sind flopis. Ise keerasid käe halvaks:S

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #1008
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Rage
        no ***** küll.. miks ahvid callivad pf raisesid J9o'ga maha??? ja miks like nuts käe juures tuleb ikka turni see pervo kaart mis kõik perse keerab:-/
        Lol. Kui halvasti mängitud. Never, ära tee minreraise, see annab perfect oddsid callimiseks ja siin ei ole midagi nuriseda. Selle käe peaksid sa panema Donk play threadi alla. ;D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1009
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Eesti Panga info


          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1010
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Dollari graafik meenutab Leitisi graafikut...

            Comment

            • leits

              #1011
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              nii on, ma ie biidi m2ngu ... ja ilmseltei hakkagi biitima

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1012
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                irw :D, ranka, aga millise valuuta kurssi meenutab sinu, ranka, graafik :D?
                samas, huvitav, milline valuuta on üleüldse tõusujoonel olnud :D?

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #1013
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas hotcocacola
                  Eesti Panga info


                  USA plaan ongi dollari väärtust vähendada.

                  Comment

                  • Matzet
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 74

                    #1014
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    fdlajasdfhksafdhasdfjkhasdjfhasf
                    AA vs 88 ..turnil nuppe..river 8 ..

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #1015
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      FUCK OFF ! Millest te täpselt aru ei saanud???
                      FUCK OFF
                      3 bubble´it järjest. AK vs 65 , tuleb sitane 6 maha
                      1 värd on sit out, aga mul BBl QQ, button varastab A2ga, ma insta call, floppi 45, turn 3. KÄige putsi pooleks tunniks. Ja siis veel step 4 215$ , mis oli nii vittus rigged, kus värdjad tulid bubblieis 300 chipi pealt välja ja kordamööda kobistati nii haigelt palju järjest ära, et mina nii suuri numbreid ei tunne. Tra, kui oleks õlletaarat viskaks praegu vastu seina puruks ja topiks klaasikillud neile värdjatele perse, et nad võiksid elu lõpuni verd sittuda !!!

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #1016
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        täispeaga tundub svenza tekst naljakam kui muidu :D

                        jooge terviseks!

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #1017
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Absolute Poker, $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 6 Players
                          Hand Converter by Pokerhand.org

                          Board:
                          STRATEGICLEE (Button): $9.65
                          ANTNXX (SB): $52.06
                          JON 5 (UTG): $53.67
                          WAXYMAIZE (BB): $28.76
                          SNAGGLETOOTH (UTG+1): $31.77
                          SCHBALL7 (CO): $31.17

                          Dealt to ANTNXX Q K

                          Pre-flop:
                          SNAGGLETOOTH calls $.25, SCHBALL7 calls $.25, STRATEGICLEE calls $.25, ANTNXX raises to $1.25, WAXYMAIZE calls $1, SNAGGLETOOTH calls $1, (1 folds), STRATEGICLEE calls $1

                          Flop: ($5.35) J K 9 (5 Players)
                          ANTNXX bets $3.75, (2 folds), STRATEGICLEE raises to $8.40 and is all-in, ANTNXX calls $4.65

                          Turn: ($22.15) 2 (3 Players)

                          River: ($22.15) Q (3 Players)

                          Results:
                          [i]STRATEGICLEE Showed T J
                          [i]ANTNXX Showed Q K
                          STRATEGICLEE wins $20.97
                          ARGHHHHHHHHHH

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1018
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            klete starsi progrejad ja doomswitchi omanik, täi nii p*tsi kui veel olla saab
                            NO MINIE VITTUTUUUU TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PEDEDIIBILIK fak küülll
                            Event 6 @SCOOP 22$ 1rb/1adn. turna.
                            Sain satiklt pileti, tegin rebuy kohe.

                            mul: AJK3
                            flop: 9JA, rainbow.
                            Ma bet pot 800 (kogu stack 1100), 2 foldi ja 1 call.
                            Turn: 4 (poti draw tekkis lauda), ma allin viimased 300, vastane call. Tema käsi AQ55 (ei potisid ega midagi)
                            River: 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                            KFASFOdsfsdigdfuhgsufhgsdfghafguahfg IMINE PUT******IIIIIIIII AUSALT NOH

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #1019
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Ma sain top seti flopist, vastane 9 high flush drawga stackis, turn hit. Ja lõpu tegi peale kui floppan rainbow boardil broadway, vastasel low set ja turn river paar lauda. Standard

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1020
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                krt läksin preflopis 22ga all ini... vastane callis KKga ja obv võitis

                                Comment

                                Working...