Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
***** rsk, viskasin just oma juhtmeta hiire puruks. Muidugi on mul ka miski odav juhtmega junn, a seda ei raatsinud ju puruks peksta. **** maapeal.
Tänane päev

Ja see kuu:

***** rsk, viskasin just oma juhtmeta hiire puruks. Muidugi on mul ka miski odav juhtmega junn, a seda ei raatsinud ju puruks peksta. **** maapeal.
Tänane päev

Ja see kuu:

TC
K
9
(3 Players)
(3 Players)
Comment