***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #7936
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Panin täna 11bi auku... FML
    täietsi ****** raisk, mis toimub

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #7937
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
      Panin täna 11bi auku... FML
      täietsi ****** raisk, mis toimub
      for fuck sake, mul läks 10bi. eelmine sess ka juurde siis kokku 15bi.

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #7938
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
        for fuck sake, mul läks 10bi. eelmine sess ka juurde siis kokku 15bi.
        liitun ka klubiga, -10bi

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #7939
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Mul ainult -7bi.Üritan õhtul järgi võtta.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #7940
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Tegin kahe päevaga -28BI 15$ SNG-des. See oli rohkem kui nädal tagasi. Rolli on veel 122 BI. Ei viitsi mängida...

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #7941
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas isutuba Vaata postitust
              liitun ka klubiga, -10bi
              -14bi. welcome to the club

              //tildist pole õnneks haisugi.
              Last edited by mikk2468; 16.04.12, 18:12.

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #7942
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                -20bi viimase 3 päevaga, gg :)

                Comment

                • romario
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 230

                  #7943
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  ei viitsi enam seda gay mängu puutuda, pole minu jaoks, lasin kogu rolli välja. 3 aasta pärast proovin uuesti.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #7944
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    lol omaha ? :) 3 aasta pärast on seal 0 vaba raha mängus :)

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #7945
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      ongi hea, siis ei calligi dongid igast sitaga.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #7946
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        mängige öösel täispeaga NL50 push or foldi , buy in kõigest 2,5daala
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #7947
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Fishid imevad hästi ja enda mäng on lagunenud.See kuu.

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #7948
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            mother fucker hyper piider sittased ***** karvad.....elu esimene disconnect tuleb siis kui AAxx villane on reraisinud 68 bb ma reraisin to 200bb ja värdja nahk internet viskab pildi tasku obv villasel oli 240 bb stack ja küttis nuppud sisse ja mina vahin tuimalt ekraani ja tean et see sittamagu lükkab oma stacki sisse ja minu hand läheb mucki.......................... saaaa.sfdsf.sd.fds.f.sd.g.fdglkenjfjgiquöewröbfidi ödabsh.fffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuckkkkkkkkkk,täiesti uskumatu ajastus ei ole võimalik,et tuleb täpselt sellisel ajal disconnect ,ei tule mite 10 seci varem ega hiljem ,fucking esimest korda elus ja selline ajastus........................................... .......................Fcuking oddsid on sama head kui hittida lottos jackpot või BBJ lauas jackpot hittida....

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #7949
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              kus toas? =D

                              Comment

                              • nomatter
                                Pettuses kahtlustatav
                                • Jan 2012
                                • 53

                                #7950
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                                mother fucker hyper piider sittased ***** karvad.....elu esimene disconnect tuleb siis kui AAxx villane on reraisinud 68 bb ma reraisin to 200bb ja värdja nahk internet viskab pildi tasku obv villasel oli 240 bb stack ja küttis nuppud sisse ja mina vahin tuimalt ekraani ja tean et see sittamagu lükkab oma stacki sisse ja minu hand läheb mucki.......................... saaaa.sfdsf.sd.fds.f.sd.g.fdglkenjfjgiquöewröbfidi ödabsh.fffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuckkkkkkkkkk,täiesti uskumatu ajastus ei ole võimalik,et tuleb täpselt sellisel ajal disconnect ,ei tule mite 10 seci varem ega hiljem ,fucking esimest korda elus ja selline ajastus........................................... .......................Fcuking oddsid on sama head kui hittida lottos jackpot või BBJ lauas jackpot hittida....

                                Comment

                                Working...