***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MagicFriend
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 369

    #7966
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    jalle laksin PLOsse. fml.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #7967
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      seriously? mitu korda sa sama reha otsa pead astuma, et mõistus koju tuleks? hoia kontol siis 100$ klõbista oma väikseid turnasi mida biidid ja kõik üle 100$ kannad välja. peaks ju lihtne olema kui muudmoodi ei suuda end vaos hoida..

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #7968
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Buy in full imo.
        Btw kui QQ käes asi BBdse ümber arvestada ja oletada, et see on NL50 siis kas siis ka 50bb ehk 25$ paneksid riveril raise üle ilma nutsi omamatta. (käsi kus KK vastas oli)
        Neljal laual zoomi lastes ei jõua kohe reloadida. See on nl2, siin võid sa vastas ka 7,3 näha, tundus suht loogiline, et vastas slowplaitud set või qk.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #7969
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas reggie Vaata postitust
          Neljal laual zoomi lastes ei jõua kohe reloadida. See on nl2, siin võid sa vastas ka 7,3 näha, tundus suht loogiline, et vastas slowplaitud set või qk.
          Auto reload

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #7970
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Autoreload on saatanast minu jaoks, tavaliselt reloadin manuaalselt kuskil 3/4 summa juures, kui peaks kõik kaotama siis insta lauad sitauti ja põhjus välja selgitada mitte raha juurde tampida lauda. Ravin tiltamist nii.

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #7971
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Tra nõme kui ilus päev ära rikutakse fishi poolt kui riverisse saab oma 2 prossase FH vs quads. Kerge tilt. :(

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #7972
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                Tra nõme kui ilus päev ära rikutakse fishi poolt kui riverisse saab oma 2 prossase FH vs quads. Kerge tilt. :(
                WTF? Ise kiidad mulle oma eksnaisi, kes sulle täna külla pidavat tulema ja nüüd siit lugedes selgub, et tegeled millegi mõttetuga hoopis.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #7973
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Pole tükk aega siia kirjutanud, niiet VAHELDUSEKS KÄIGE KURADI SEAV1TTU KURADI FISHID RASIK

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #7974
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    elu faking haigeim pühapäev. fofffffffffasdkse

                    Comment

                    • Loksutaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jun 2010
                      • 448

                      #7975
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Poker Stars $10+$1 No Limit Hold'em Tournament - t7000/t14000 Blinds + t1750 - 6 players - View hand 1739296
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      Hero (SB): t399012 M = 12.67
                      BB: t807940 M = 25.65
                      UTG: t192222 M = 6.10
                      MP: t265674 M = 8.43
                      CO: t259524 M = 8.24
                      BTN: t165628 M = 5.26

                      Pre Flop: (t31500) Hero is SB with Q A
                      1 fold, MP calls t14000, 2 folds, Hero raises to t56000, BB raises to t806190 all in, 1 fold, Hero calls t341262 all in

                      Flop: (t819024) 5 9 6 (2 players - 2 are all in)

                      Turn: (t819024) Q (2 players - 2 are all in)

                      River: (t819024) 7 (2 players - 2 are all in)

                      Final Pot: t819024
                      Hero shows Q A (a pair of Queens)
                      BB shows A 8 (a straight, Five to Nine)
                      BB wins t819024



                      : ( ffs

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #7976
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        ***** stars ikka kütab toorelt.

                        Comment

                        • oskar
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 113

                          #7977
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          hommikul ärgates oled nii motiveeritud ja ready to crush, öösel magama minnes mõtled milleks ennast niimoodi piinata - pühapäevad on kõige lahedamad raisk.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #7978
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            ma oleks foldinupu leidnud seal pärast bigstäki shovet, stäkk suht solid ju veel, et flippama minna

                            Comment

                            • romario
                              FPP Pro
                              • Dec 2010
                              • 230

                              #7979
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              ma oleks foldinupu leidnud seal pärast bigstäki shovet, stäkk suht solid ju veel, et flippama minna
                              BvB tahad AQ foldida? :D

                              Comment

                              • V4LDO
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 229

                                #7980
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Blindid 3,5k/7k, loose bigstack varastab 15k, shoven BB-lt 65k A9-ga, callib ära oma 76o-ga, flop ATT turn 8 river 9 obv

                                Comment

                                Working...