Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Ma ei postita eriti tihti siia teemasse, aga nagu ffs, kaua võib all-in'ides halvasti joosta...
70/30 nupud sisse saades - sellel kuul täielikult coinflip, sest oma Ax rääbisega saab alati ju ässa mu pocketi vastu ära imeda.
50/50 - sellel kuul võidan neist umbes ainult 20%.
Pre-flop taga olles nupud sisse saades - samahästi nagu drawing dead juba.
Ma ei postita eriti tihti siia teemasse, aga nagu ffs, kaua võib all-in'ides halvasti joosta...
70/30 nupud sisse saades - sellel kuul täielikult coinflip, sest oma Ax rääbisega saab alati ju ässa mu pocketi vastu ära imeda.
50/50 - sellel kuul võidan neist umbes ainult 20%.
Pre-flop taga olles nupud sisse saades - samahästi nagu drawing dead juba.
J
J

J
7

Comment