***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #7891
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***


    turnis nuppud..................................päev otsa nussitud,täna tõmbas bustolandi kah
    Last edited by isutuba; 07.04.12, 02:24.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #7892
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      sest mul pole kontol praegu piisavalt safe rolli kõrgema limiidi jaoks...+ ma tunnen, et beadin seda.

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #7893
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        rekordpäev @losing sel aastal ,50% bustolandile ligemal......

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #7894
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas isutuba Vaata postitust
          rekordpäev @losing sel aastal ,50% bustolandile ligemal......
          üritasin kord hüva nõu anda, aga tundub, et BRM sul suur sõber just ei ole.

          Algselt postitas isutuba Vaata postitust
          Kui kõrvalt tööl käia /ei,omada normaalses koguses kõrvale pandud elamisraha /ei. Selles suhtes piisav,et ma 42 bi bustosse ikka ei lähe,kuigi see ei ole välistatud,siis see % on ikka väga väike ja arvatavasti on mul roll sama mis hommikul oli ,et uus shot võtta lähipäevadel

          Comment

          • isutuba
            Grinder
            • Sep 2009
            • 633

            #7895
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            üritasin kord hüva nõu anda, aga tundub, et BRM sul suur sõber just ei ole.
            true that.`Aprilli eesmärgid: omahat mitte näppida,järgida BRM 100%,limiidis ülesse ja aasta parim kuu teha`.... üldiselt ma ikka järgin seda, 2x natukene hoogu läinud ja mõlemad korrad c 50% bustosse,peaks vist sellest midagi õppima

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7896
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              ja jätkub ja jätkub ja jätkub ja lihtsalt ei saa läbi kunagi..

              PLO H/L 3xturbo $2r pisut enne bubble.

              Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Omaha Hi/Lo Tournament - t8000/t16000 Blinds + t1600 - 8 players - View hand 1718424
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              CruisyRivers (MP1): t196953 M = 5.35
              Vovan7778 (MP2): t371540 M = 10.10
              Tenerifetour (CO): t183138 M = 4.98
              mesura2 (BTN): t41090 M = 1.12
              Kristjan133 (SB): t204440 M = 5.56
              -Rebus1980- (BB): t175521 M = 4.77
              marhka (UTG): t163112 M = 4.43
              Hero (UTG+1): t205738 M = 5.59

              Pre Flop: (t36800) Hero is UTG+1 with K 2 A A
              marhka raises to t32000, Hero raises to t204138 all in, 6 folds, marhka calls t129512 all in

              Flop: (t359824) 5 Q 8 (2 players - 2 are all in)

              Turn: (t359824) 8 (2 players - 2 are all in)

              River: (t359824) J (2 players - 2 are all in)

              Final Pot: t359824
              marhka shows T 3 8 A (HI: three of a kind, Eights)
              Hero shows K 2 A A (HI: two pair, Aces and Eights)
              marhka wins t359824

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #7897
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Tegelt mingi "asdais#da8usPjSaks" polegi, aga lihtsalt elav näide mis ma Nozzu päevikus ükspäev rääkisin selle kohta, et vend teeb nii lühikesse sesse ja quitib +-1bi ära sessid, et sellega variancet vähendada.
                Complete bs, kõik on üks pikk sess. Enne eestist ära minekut tuli doomswitch, siis eelmine kuu mängisin törts ja sitt jooks.
                2 nädalat ei mänginud ja toksisin kerge NL25 HU nüüd ja standard jooks jätkus, pole siin midagi, kõik läheb ühe jutiga.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #7898
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Lol, vanajumal keeras kraanid vist lahti tagasi :D

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #7899
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    ***** need Starsi aprillinaljad

                    täna
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Terve kuradi kuu algus
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    + 2 kuud juba rängalt alla EV jooksu.

                    KUNA SEE NUSS LÕPEB.

                    PS. kui kellelgi hädasti $ on vaja siis istuge minu lauda, iga käsi võidab. kasum garanteeritud, iga sitaga

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #7900
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      solid, keeldun 3way diilist, sest lauas on 1 mängija, kes mängib 10% käsi ja teine, kes avab vastavalt käe tugevusele ja snap hyperdoomer peale ja setupid ja flipid kõik vastastele ja 3. koht lõpuks. 1. ja 3. koha vahe oli veel $7.5k ka. rõve

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #7901
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        värdjas inimene olen samas vist, et haigelt pettunud olen 11k fieldis 3ndaks tulemise üle, aga 8/10 ma võidan seal 3way ja hetkel suudan küll olla üle keskmise pettunud kui olema peaks.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #7902
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Gg!Ega alati ei saagi võita.Ürita rohkem igasugustest pisiasjadest rõõmu tunda ja elu on palju ilusam.Hea tervis on palju tähtsam,kui raha.

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #7903
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            11 taalane ja 110k prizepool.. big 11 läks nii suureks?

                            GG anyway.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #7904
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                              11 taalane ja 110k prizepool.. big 11 läks nii suureks?

                              GG anyway.
                              Jah. ty:)

                              Comment

                              • mikk2468
                                Vana Tegija
                                • Nov 2009
                                • 1039

                                #7905
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                ilus hit, natuke naljakas ainult, et mis teemast seda lugeda saab:D

                                Comment

                                Working...