***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #736
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (UTG) ($88.56)
    UTG+1 ($52.25)
    MP1 ($49.19)
    MP2 ($54.98)
    MP3 ($50)
    CO ($62.17)
    Button ($50.50)
    SB ($76.99)
    BB ($64.32)

    Preflop: Hero is UTG with 6, 3
    UTG+1 calls $0.50, 2 folds, MP3 (poster) checks, 4 folds, Hero checks

    Flop: ($1.75) 6, J, 3 (3 players)
    Hero bets $1.25, 1 fold, MP3 raises $3.25, Hero raises $8.25, MP3 calls $6.25

    Turn: ($20.75) 6 (2 players)
    Hero bets $11.25, MP3 raises $22.50, Hero raises $67.31 (All-In), MP3 calls $17.50 (All-In)

    River: ($100.75) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $100.75

    Results:
    Hero had 6, 3 (full house, sixes over threes).
    MP3 had J, 6 (full house, sixes over Jacks).
    Outcome: MP3 won $99.25


    TRA KÜLL, KÕIGE HAIGEM BEAT MIS ÜLDSE SAADA VÕIB. :'(

    Comment

    • Purz
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 328

      #737
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Kas kellegil on mingi valem miks veidi joogise peaga kõik mäng p***e läheb?

      krt kui endale koguaeg korrutada, et keep it tight more tight ja ikka -3BI tuleb 30 minutiga, mis teema on? Ei teind halba mängu ju, 57VPip vennad hittisid, ma ei saand ühelegi ässale pihta, setidest rääkimata ja minu 3x AA tõid mulle 3x blindid.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #738
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Purz
        Kas kellegil on mingi valem miks veidi joogise peaga kõik mäng p***e läheb?

        krt kui endale koguaeg korrutada, et keep it tight more tight ja ikka -3BI tuleb 30 minutiga, mis teema on? Ei teind halba mängu ju, 57VPip vennad hittisid, ma ei saand ühelegi ässale pihta, setidest rääkimata ja minu 3x AA tõid mulle 3x blindid.

        Mul just joogise peaga play any 2, then they don't know what U are playing. Ja põhiline on you can bluff them all.

        Comment

        • lenin
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 133

          #739
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          vakk

          sessi lõpp oli haige, kõik asjad kräkiti ära :-[

          samas sess jäi siiski 7 BI plussi aga tuju on null

          Comment

          • Purz
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 328

            #740
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas rohelinekonn
            Mul just joogise peaga play any 2, then they don't know what U are playing. Ja põhiline on you can bluff them all.
            Krt sinusugused siis röövivadki mind, kes üritab joogisena fit 'n foldi mängida ilusti. Bastard!

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #741
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Aga kas on võimalik mängida nii, et 1200 kätt läheb mööda ja üldse ei hiti. AK isegi ei saa kunagi A või K-le pihta. Seti % on olematu. AA ei näe. Koguaeg mingi sitt kaart käes. Lihtsalt ei tule midagi kätte?

              Kas see on normaalne?

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #742
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                mille krdi pärast ma ei või võita ühtegi heads upi ... olen 6$ turkadel jäänud juba mitu korda heads up aga iga kord tõmmatakse kolme oudine või mingi veel hullem ära ffs rsk profit oleks laes kui võidaks
                õnneks olen plussis
                40 turkat / 0 võitu ...

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #743
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***


                  jee jee biite tuleb igast august, ise ka pole muidugi nii sitta mängu juba ammu ammu teinud, vähemalt pole tilti ega suuremat kassi peal

                  magama ära kah

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #744
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas Fortune

                    jee jee biite tuleb igast august, ise ka pole muidugi nii sitta mängu juba ammu ammu teinud, vähemalt pole tilti ega suuremat kassi peal

                    magama ära kah
                    Yay, mis tasemel mängid?

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #745
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      No trade maa, minge karu M U N N I!


                      Ikka peab kõige mõnusama runner runneri leidma...

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #746
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas marguzz22
                        mulle käib slowroll nii närvidele, mis mõttes donk, sul on the nuts, calli maha ja mängme edasi-> saan sult kiiremini oma raha tagasi. Mida need mehed mõtlevad?Tahavadki munni mängida vms. Mis on selle slowrolli mõte? Närvi ajamine? Niisama äge olemine? Oh sain nüüd poti? ausalt kui lives keegi mind slowrolliks ma lööks noa kõrri
                        Ma võtsin unibetist seadete alt maha selle linnukese, mis lükkab laua esile, kus vaja otsust teha mitmetel põhjustel. Aga sellest tingituna on juhtunud mitmeid olukordi, kus avastan laua alles siis, kui aeg tiksuma hakkab ja kui siis nuts tundub ees olevat ka veel ja mingi otsus ka vaja teha kuskil mujal samaaegselt siis timebank ette ikka igaks juhuks, sest neid kiirustatud valeotsuseid on juhtunud liiga palju. Ma ise ei usu slowrolli eriti sest inimene on ahne ja kibeleb raha järele ning tahaks iga hinnaga kiirelt oma papi kätte saada.

                        Olen ka mõne korra slowrollinud ja ainult totaalsete donkey-monkeyde vastu, kes lihtsalt agrotavad mingi prahiga ning hitivad alati ära ja seepeale veel ütlevad "ty".

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #747
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



                          $2/$4 No Limit Holdem
                          2 players
                          Converted at weaktight.com

                          Stacks:
                          BTN Hero ($720.70)
                          BB krabben ($1339.70)

                          Pre-flop: ($6, 2 players) Hero is BTN
                          Hero raises to $12, krabben calls $8

                          Flop: ($24, 2 players)
                          krabben checks, Hero bets $18, krabben calls $18

                          Turn: ($60, 2 players)
                          krabben checks, Hero bets $46, krabben raises to $92, Hero calls $46

                          River: ($244, 2 players)
                          krabben bets $1,217.70, Hero calls $598.70

                          Final Pot: $2,060.40
                          Hero shows:
                          krabben shows:

                          krabben wins $2,059.40 ( won +$719.70 )
                          Hero lost -$720.70



                          gg pokker, oli tore

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #748
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            uuuuuuuuuih, sick

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #749
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Codecci


                              $2/$4 No Limit Holdem
                              2 players
                              Converted at weaktight.com

                              Stacks:
                              BTN Hero ($720.70)
                              BB krabben ($1339.70)

                              Pre-flop: ($6, 2 players) Hero is BTN
                              Hero raises to $12, krabben calls $8

                              Flop: ($24, 2 players)
                              krabben checks, Hero bets $18, krabben calls $18

                              Turn: ($60, 2 players)
                              krabben checks, Hero bets $46, krabben raises to $92, Hero calls $46

                              River: ($244, 2 players)
                              krabben bets $1,217.70, Hero calls $598.70

                              Final Pot: $2,060.40
                              Hero shows:
                              krabben shows:

                              krabben wins $2,059.40 ( won +$719.70 )
                              Hero lost -$720.70



                              gg pokker, oli tore

                              Eile päev vä? Kui jah, siis mul vist -3k peale jäi :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #750
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Ja ma foldiks riveri päris kindlasti.

                                Comment

                                Working...