***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #7141
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mängisin Omahat üle aasta aja umbes, turkal viiendaks AAQQ topelt suited preflop mingi rääbise vastu välja.

    God i, fkn hate this game. Lubasin endale tol ajal, et ei mängi Omahat mitte kunagi enam oma elus. Poh mõtlesin, et tõmban 2+2 browsimise kõrvale enne magama minekut lahti ja testiks. 4 hours waste of nervs.
    Kunagi pokkerit avastades panin korralikult palgad ja asjad Omahas hakkama ikka mõnuga, peab meeldima.
    Peale seda kui "gamblimise" quitisin 09, ainult 1x eelmine aasta starsis PLO50HU teinud ja siis kaotasin 10 buyini ühe sessiga, peale seda pole puutunud.
    Last edited by qbj0hn; 12.10.11, 11:03.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #7142
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      2h sessi nühkida ja siis 15 min jooksul enne lõppu kõik profit vastu taevast lasta on fun..
      turnadel veelgi hullem, nühid 5h ja lähed ilma rahata koju :)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #7143
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        turnadel veelgi hullem, nühid 5h ja lähed ilma rahata koju :)
        Been there, done that :D Ja pole üldse meeldiv jep

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #7144
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Mine ***** pokerstars ausõna nii kõrini sellest


          PokerStars No-Limit Hold'em, 2.5 Tournament, 800/1600 Blinds 150 Ante (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          MP1 (t8772)
          MP2 (t25006)
          CO (t40489)
          Hero (Button) (t13500)
          SB (t8674)
          BB (t11960)
          UTG (t16279)
          UTG+1 (t38455)

          Hero's M: 3.75

          Preflop: Hero is Button with Q, K
          3 folds, MP2 bets t3525, 1 fold, Hero raises to t13350 (All-In), 1 fold, BB calls t10210 (All-In), MP2 calls t9825

          Flop: (t40510) K, A, Q (3 players, 2 all-in)

          Turn: (t40510) 5 (3 players, 2 all-in)

          River: (t40510) 3 (3 players, 2 all-in)

          Total pot: t40510

          Results:
          Hero had Q, K (two pair, Kings and Queens).
          BB had 9, 9 (one pair, nines).
          MP2 had 5, 5 (three of a kind, fives).
          Outcome: MP2 won t40510

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #7145
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Wtf :D? Said taga ju nupud sisse.

            See ebaoluline, et K flopis on. Action oli preflop, best hand won.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7146
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              ma lähen vahel tilti isegi siis kui lähen allinni 7/93 dogina :) ja rsk ei tule ära!!!!!!

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #7147
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Wtf :D? Said taga ju nupud sisse.

                See ebaoluline, et K flopis on. Action oli preflop, best hand won.
                Preflop on see complete flip minu ja 99 vahel

                Flopis olen 82%

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #7148
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                  Preflop on see complete flip minu ja 99 vahel
                  No johny boy tahtiski öelda, et kas hakkame nüüd kõik oma kaotatuid flippe siia postitama või? Flop on ebaoluline.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #7149
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    No johny boy tahtiski öelda, et kas hakkame nüüd kõik oma kaotatuid flippe siia postitama või? Flop on ebaoluline.
                    See pole ka ''loogika'' teema ja mina seda küll johny boy postitusest välja ei lugenud. RAGE tuli sellest, et lõpuks tuli nagu üks tähtis flip ära ja siis ikka riverisse 2 oudine.

                    Comment

                    • altzie
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 169

                      #7150
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Pre AI, siis flip kestab riverini, mitte ei piirdu flopiga :)

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #7151
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                        See pole ka ''loogika'' teema ja mina seda küll johny boy postitusest välja ei lugenud. RAGE tuli sellest, et lõpuks tuli nagu üks tähtis flip ära ja siis ikka riverisse 2 oudine.
                        Turnis tõmmati ära ja kokku oli neil 4 outi.
                        Perflop ei oma tähtsust, et see on flip Hero ja 99 vahel kui käes on veel kolmas mängija 55-ga.
                        40.5%, et saada ligemale triple up, mis on muidugi magus.
                        Sa vist ei ole palju pokkerit mänginud..

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #7152
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas levis Vaata postitust
                          Turnis tõmmati ära ja kokku oli neil 4 outi.
                          Perflop ei oma tähtsust, et see on flip Hero ja 99 vahel kui käes on veel kolmas mängija 55-ga.
                          40.5%, et saada ligemale triple up, mis on muidugi magus.
                          Sa vist ei ole palju pokkerit mänginud..
                          Mõtlesin ikka turni... sry typo.

                          Ja millest sa nüüd seda järeldad? Üritada teha triple up 40.5% oddsiga on minu arust täiesti normaalne või äkki omad sa mingeid meta teadmisi mida mul oleks vaja micro SNG mängijana teada?

                          Comment

                          • metsakas
                            Julm Donk
                            • Feb 2010
                            • 67

                            #7153
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Mine p_t_i Pokerstars !

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #7154
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                              Mõtlesin ikka turni... sry typo.

                              Ja millest sa nüüd seda järeldad? Üritada teha triple up 40.5% oddsiga on minu arust täiesti normaalne või äkki omad sa mingeid meta teadmisi mida mul oleks vaja micro SNG mängijana teada?
                              Sellest, et sa sellist kätt võtad valusalt, mis tegelikult on täiesti igapäevane pokker neile, kes vähegi rohkem mängivad.

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #7155
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Vabanda väga, aga see teema on just mõeldud TILDI maandamiseks kuhu just selliseid igapäevaseid käsi, mis peale 30ndat korda järjest kopsu üle maksa viskavad postitada.

                                Comment

                                Working...