Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Mängisin Omahat üle aasta aja umbes, turkal viiendaks AAQQ topelt suited preflop mingi rääbise vastu välja.
God i, fkn hate this game. Lubasin endale tol ajal, et ei mängi Omahat mitte kunagi enam oma elus. Poh mõtlesin, et tõmban 2+2 browsimise kõrvale enne magama minekut lahti ja testiks. 4 hours waste of nervs.
Kunagi pokkerit avastades panin korralikult palgad ja asjad Omahas hakkama ikka mõnuga, peab meeldima.
Peale seda kui "gamblimise" quitisin 09, ainult 1x eelmine aasta starsis PLO50HU teinud ja siis kaotasin 10 buyini ühe sessiga, peale seda pole puutunud.
Mängisin Omahat üle aasta aja umbes, turkal viiendaks AAQQ topelt suited preflop mingi rääbise vastu välja.
God i, fkn hate this game. Lubasin endale tol ajal, et ei mängi Omahat mitte kunagi enam oma elus. Poh mõtlesin, et tõmban 2+2 browsimise kõrvale enne magama minekut lahti ja testiks. 4 hours waste of nervs.
Kunagi pokkerit avastades panin korralikult palgad ja asjad Omahas hakkama ikka mõnuga, peab meeldima.
Peale seda kui "gamblimise" quitisin 09, ainult 1x eelmine aasta starsis PLO50HU teinud ja siis kaotasin 10 buyini ühe sessiga, peale seda pole puutunud.
, K
, A
, Q
Comment