***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #7051
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    kui põletushaavaga jala külma vee alla paned, siis gg. ärritad nahka veelgi. põletuse saanud kohta tuleb leige vee all hoida.

    Comment

    • JaanusX
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 392

      #7052
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      kui põletushaavaga jala külma vee alla paned, siis gg. ärritad nahka veelgi. põletuse saanud kohta tuleb leige vee all hoida.
      õnneks leidsin enda koduapteegist waterjeli mis ema kunagi andis... seda kasutavad kiirabi brigaadid jne.... siga hea asi.... no more pain :P soovitan

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #7053
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        kui põletushaavaga jala külma vee alla paned, siis gg. ärritad nahka veelgi. põletuse saanud kohta tuleb leige vee all hoida.
        Kust sa seda võtad?? Vee alla pannakse just selleks, et jahutada kiirelt haava, et alumised koed saaks võimalikult vähe kahjustatud, ei tea küll kuidas leige veega see õnnestub.. vesi peaks olema mingi 15kraadi, eh ksiis jahedapoolne.

        E: muidugi kui jahedat vett pole võtta, siis kõlbab leige ka, ise olin sunnitud seda hiljuti kasutama kui lõhkepaketi plahvatusega sõrmed veits ära põlesid.. muidu põrguvalu, aga leiges vees 30sek on norm enne kui valu jälle tagasi tuleb.. ei kujuta ette mida tunnevad inimesed, kelle kehal laiemad põletushaavad, võib vist valu kätte ära ka surra kui morfiini vms ei saa.
        Last edited by emmimees; 11.09.11, 10:47.

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #7054
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Kust sa seda võtad?? Vee alla pannakse just selleks, et jahutada kiirelt haava, et alumised koed saaks võimalikult vähe kahjustatud, ei tea küll kuidas leige veega see õnnestub.. vesi peaks olema mingi 15kraadi, eh ksiis jahedapoolne.

          E: muidugi kui jahedat vett pole võtta, siis kõlbab leige ka, ise olin sunnitud seda hiljuti kasutama kui lõhkepaketi plahvatusega sõrmed veits ära põlesid.. muidu põrguvalu, aga leiges vees 30sek on norm enne kui valu jälle tagasi tuleb.. ei kujuta ette mida tunnevad inimesed, kelle kehal laiemad põletushaavad, võib vist valu kätte ära ka surra kui morfiini vms ei saa.
          This

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #7055
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
            Kust sa seda võtad?? Vee alla pannakse just selleks, et jahutada kiirelt haava, et alumised koed saaks võimalikult vähe kahjustatud, ei tea küll kuidas leige veega see õnnestub.. vesi peaks olema mingi 15kraadi, eh ksiis jahedapoolne.

            E: muidugi kui jahedat vett pole võtta, siis kõlbab leige ka, ise olin sunnitud seda hiljuti kasutama kui lõhkepaketi plahvatusega sõrmed veits ära põlesid.. muidu põrguvalu, aga leiges vees 30sek on norm enne kui valu jälle tagasi tuleb.. ei kujuta ette mida tunnevad inimesed, kelle kehal laiemad põletushaavad, võib vist valu kätte ära ka surra kui morfiini vms ei saa.
            lihtsalt kuskilt meelde jäänud ning tundub suht loogiline, et ärritatud nahka ei hakka uuesti ärritama. leige veel all mõtlesingi jahedamapoolset vett kuid kindlasti MITTE külma vett. kraadides ei oska öelda, aga 15 tundub päris piiripealne, mida mina oleks nõus haava peale laskma (sest kuigi haav tuleb maha jahutada, siis ei tohiks see toimuda ülikiirelt).

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7056
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              No kui 15kraadises vees oled ujumas käinud kevadel, siis tead kui fucking külm see tundub :P. 20 selline keskmine veekogu suvetemp. ja ka üsna külm on alguses sisse minnes..
              A noh kui nahk jääb peale, siis pole suurem asi põletus see, piisab kui peale puhuda :D

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #7057
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Läksin poodi suitsu ostma.
                Tulin tagasi 6 paki krevettide, 3 arbuusi, 24 jäätise ja ilma suitsudeta.
                wtf just juhtus.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #7058
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Läksin poodi suitsu ostma.
                  Tulin tagasi 6 paki krevettide, 3 arbuusi, 24 jäätise ja ilma suitsudeta.
                  wtf just juhtus.
                  Kuigi suitsu ei tee, siis olukord on väga tuttav.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #7059
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Läksin poodi suitsu ostma.
                    Tulin tagasi 6 paki krevettide, 3 arbuusi, 24 jäätise ja ilma suitsudeta.
                    wtf just juhtus.
                    lol, need shopping list.


                    edit: paber kus peal kirjas suitsud

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #7060
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Tra veits kass on tglt OOPSi super satikalt 1. käega langeda... oleks võind ikka TP+FD callida väikseid donkbette mitte 125bb turnal kohe sisse uhama VITTTTTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuu

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #7061
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        ffs tna siis 1 outerite päev

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #7062
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          paluuuuuuuuuuun 1 kord elus stars raiskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk raiskkk raiskkkkkk kui perses sait sa oled.
                          mida ***** tõsiselt.

                          Comment

                          • oohoh
                            Grinder
                            • Oct 2009
                            • 547

                            #7063
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Polegi 2 nädalat vingunud eriti
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            + 2x qq vs kk laua suuriam tolvani vastu

                            e: õlg ka maru valus
                            Last edited by oohoh; 15.09.11, 09:51.

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #7064
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                              Tee uus topic selle kohta, kui idikas sa oled.
                              alles nüüd julgesin vaadata :D

                              Comment

                              • metsakas
                                Julm Donk
                                • Feb 2010
                                • 67

                                #7065
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                asghdfasfdjskj No see Starsi pask on rigged koht, no on 100 käe jooksul QQ vs TJo, QQ vs TT, KK vs 99, kõik käed SB vs BB ja kõik suhkamisse ihaaaaa

                                Comment

                                Working...