***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #6301
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    totaalne motivatsioonipuudus. ei teagi mis teha.

    võiks nagu mängida (mitte midagi targemat arvutis ei tee), aga ei suuda. ajab tilti veits juba.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #6302
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Starman võib ************************************. **** kui närvi võib ajada, 1outer ei tekita ka sellist tilti EVER.

      Comment

      • Kriminaal
        Bännitud
        • Apr 2011
        • 225

        #6303
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Starman võib ************************************. **** kui närvi võib ajada, 1outer ei tekita ka sellist tilti EVER.
        Selle jutuga meenub üle aasta tagune lugu kui lasin sunday 1/4 mil ca 300 tegelast alles ja elioni nett kadus ära ca pooleks tunniks . Kell ca ööse 4. Pole vist never nii tildis olnud kui tookord. Ööse 4 paiku ei saa ühelegi sõbrale ka helistada, et kas ma sinupoole mängima ei saa tulla. Saatsin elioni vihahoos julma sõimukirja. Nende poolt tuldi vastu niipalju, et kuu arve tehti 20% soodsamalt. Ja edaspidi kui on vähegi mingit netikatkestust karta, saadetakse mailile kiri. Tookord tehti ööse mingeid uuendusi vms.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #6304
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          mis turnast sai ?

          Comment

          • Kriminaal
            Bännitud
            • Apr 2011
            • 225

            #6305
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            mis turnast sai ?
            Ma ei mäleta täpselt oma stäki suurust kui see porno pihta hakkas, aga see oli küllaltki väike, nii et kui neti tagasi sain oli mäng juba lõppenud minu jaoks.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #6306
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              totaalne motivatsioonipuudus. ei teagi mis teha.

              võiks nagu mängida (mitte midagi targemat arvutis ei tee), aga ei suuda. ajab tilti veits juba.
              sama. loen FB, uurin msni jne grindi aeg. kõik muu kinni panen siis vaatan lihtsalt aknast välja.

              anyways kaotasin 2bi just fishile kes callis 2pair laual riveri shove 3nda paariga. riverdas Ace higha 2x mu overi vastu. kokku 6bi alla ev 10k käega ja üleüldse 10bi all.

              //ja ants kui sa ütlesid talle mida teha ja seda ta tegi siis milles problemo:D *not sure if trolling*


              imo FTPs on ainult hiiterid ja downerid. btw haigelt fishine praegu.

              Comment

              • Peedu
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 179

                #6307
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                TÜRA KAS MA OLEN AINUKE, KES NEID SITASEID 20-40bb sitaseid shortstäkist nitrege vihkab?

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #6308
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  pokker mingu lihtsalt kõrge kaarega perse.. debiilne mindfuck

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #6309
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Ebareaalne, mis toimuma hakkab kohe, kui turniiril cashitud.
                    200 mängijat alles, multy entry ja kahe stackiga mõlemaga top50.

                    esimene käsi KK bb peal, utg avab ja 4 mängijat callivad, mille peale SB huge stack shoveb. temal K5, flop 5xx,turnx, river5.

                    Teine entry olen avg. stackiga ja UTG peal AA, avan standard raise ja 2 callerit, button SAMA TÜÜP shoveb. snapin
                    Temal Q6o, board jookseb 78425 ja gg.

                    lihtsalt haiglane kui sitt tunne see on, kõik 5 minuti jooksul.


                    Mikk ja Äll kes te ka seda mängite, siis see superstaar on II THE BOSSI.
                    Last edited by KristjanLaas; 29.04.11, 15:31.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #6310
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      **** las ma palun võidan kasvõi ühe coinflipi !!!!!Tra ma pole 5 kuud nii sitasti jooksnud ja just muidugi siis kui shoti võtan LOL.
                      Koguaeg joostakse lihtsalt tuugalt fishide top rangesse sisse,tra kaua võib !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sitt kusi ja pask nahhui.
                      Fakkkkk vahepeal oli siuke tunne nagu seal 2+2 threadis kus vend downswingi ajal pussitas ennast jalga.Ausalt täielik faking piece of shit!!!!!Tra ma ei suuda isegi lauda maha istuda,kõik asjad rõdult alla puruks nahhui ja 2L blond ice ette ja korras.
                      Hüdrotilt on peal RAISK.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #6311
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Kuu viimane päev kenasti -7bi häving. Raha isegi suva, aga väga brutaalselt sõideti teerulliga üle pidevalt.
                        5h 1100 kätt tunnis lasta ka muidugi sick. :D

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #6312
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Ebareaalne, mis toimuma hakkab kohe, kui turniiril cashitud.
                          200 mängijat alles, multy entry ja kahe stackiga mõlemaga top50.

                          esimene käsi KK bb peal, utg avab ja 4 mängijat callivad, mille peale SB huge stack shoveb. temal K5, flop 5xx,turnx, river5.

                          Teine entry olen avg. stackiga ja UTG peal AA, avan standard raise ja 2 callerit, button SAMA TÜÜP shoveb. snapin
                          Temal Q6o, board jookseb 78425 ja gg.

                          lihtsalt haiglane kui sitt tunne see on, kõik 5 minuti jooksul.


                          Mikk ja Äll kes te ka seda mängite, siis see superstaar on II THE BOSSI.
                          põlesin enne sind veitsa, 3/4 stacki läks AKga, AAQss board, turn 5s, ma check shoven, fish callib 44, river 8s, tal mast. riismed läksid AK vs QQ.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #6313
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Jep, miks ma üldse loodan, et 1 kord elus pokker mind ei mõnita. Ilus lõpp kuule, kuradi sitt.
                            Jälle toredad 5.5h mängimist, 38 mängijat alles 4000st ja standard lõpp.

                            Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 4000/8000 Blinds 1000 Ante (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            Button (t2170207)
                            SB (t916808)
                            BB (t675342)
                            UTG (t1372733)
                            UTG+1 (t832205)
                            Hero (MP1) (t610729)
                            MP2 (t1215246)
                            MP3 (t1066082)
                            CO (t250537)

                            Hero's M: 29.08

                            Preflop: Hero is MP1 with A, A
                            1 fold, UTG+1 calls t8000, Hero bets t28000, 3 folds, Button raises to t72000, 3 folds, Hero raises to t160000, Button calls t88000

                            Flop: (t349000) Q, 3, 10 (2 players)
                            Hero bets t95000, Button raises to t216000, Hero raises to t449729 (All-In), Button calls t233729

                            Turn: (t1248458) J (2 players, 1 all-in)

                            River: (t1248458) 9 (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: t1248458
                            Main pot: t1248458 between Button and Hero, won by Button

                            Results:
                            Button had Q, Q (three of a kind, Queens).
                            Hero had A, A (one pair, Aces).
                            Outcome: Button won t1248458

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #6314
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Eilsest mõned ilusad käed. Nii jooksingi pidevalt. Muidu päev jäi normaalselt plussi mingi ime läbi, aga jõhkralt alla ev.
                              Esimesed 2 on järjest käed sama vaala vastu.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • mikk2468
                                Vana Tegija
                                • Nov 2009
                                • 1039

                                #6315
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                superluks, mõtlesin, et hakkan FR cashi proovima, alustasingi NL25. kohe alguses ikka metsik pasarahe. -5BI, 2 korda set over set, iga faking kord kui mingi fishiraibe oma shortstackiga callis minu premium pocketi vastu oma rääbisega 3beti, floppi kas set või 2pair. asgohaigsipahsgpaghpashigpahsipghaõpsgõiasghispgaõ hisgõahgisaghipiphgah

                                tavaliselt ma ei tee selliseid poste siia, aga see tõsiselt ajas tilti. fuck off lihtsalt.

                                Comment

                                Working...