***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #7201
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Suutsin deep olles 2x average stckiga turniiri ajal magama jääda :).

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #7202
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Suutsin deep olles 2x average stckiga turniiri ajal magama jääda :).

      wp!

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #7203
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        888 vajutas teist korda peale cashouti doomeri nuppu. GTFOOOOOOOOOOOOOOOO

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #7204
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Ausõna tahaks panna kellegile vastu vahtimist kes seal kaarte toksib arvuti taga..... Ei võida flippe ja siis veel nagu ikka see sitane PS kuseb näkku - foldin suited rags oleks str8 flush flopis. Viskan mid pairi maha kuna 3 AI enne mind oleks floppanud neliku jne jne kümneid selliseid käsi.. Ja, siis kui mängin oma kuradi käsi, siis alati mingi kuradi A x donkar vastas imeb ikka ja alati nagu Jeesus Kristus kirikus oma 3 oudise välja. Ja kui peaks olema AK vs AX siis kindlasti three of a kindi.. Ja kui tuleb KJ vs K 10 siis ikka imetakse flush välja.

          Nii palju imemist, but still I have blue balls....

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #7205
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
            Ausõna tahaks panna kellegile vastu vahtimist kes seal kaarte toksib arvuti taga..... Ei võida flippe ja siis veel nagu ikka see sitane PS kuseb näkku - foldin suited rags oleks str8 flush flopis. Viskan mid pairi maha kuna 3 AI enne mind oleks floppanud neliku jne jne kümneid selliseid käsi.. Ja, siis kui mängin oma kuradi käsi, siis alati mingi kuradi A x donkar vastas imeb ikka ja alati nagu Jeesus Kristus kirikus oma 3 oudise välja. Ja kui peaks olema AK vs AX siis kindlasti three of a kindi.. Ja kui tuleb KJ vs K 10 siis ikka imetakse flush välja.

            Nii palju imemist, but still I have blue balls....
            Imo on see süsteem nii, et kui callid tuleb üks flop, kui foldid, tuleb teine, niiet minuarust Sa poleks hittinud oma flushe ja asju kui oleksid callinud..

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #7206
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              TRA MIS SELLEL STASRIL MINU VASTU ON, ***** KÜLL. ma mängin ainult ligi 20 turnat nädalas ja saan ikka selliseid coolereid:S


              Poker Stars $15.00+$1.50 No Limit Hold'em Tournament - t300/t600 Blinds + t50 - 8 players - View hand 1490818
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              UTG: t27614 M = 21.24
              UTG+1: t5950 M = 4.58
              MP1: t12500 M = 9.62
              MP2: t6434 M = 4.95
              CO: t10540 M = 8.11
              BTN: t3881 M = 2.99
              Hero (SB): t5936 M = 4.57
              BB: t2950 M = 2.27

              Pre Flop: (t1300) Hero is SB with Q Q
              5 folds, BTN raises to t1800, Hero raises to t5886 all in, BB calls t2300 all in, BTN calls t2031 all in

              Flop: (t10962) J 2 A (3 players - 3 are all in)

              Turn: (t10962) Q (3 players - 3 are all in)

              River: (t10962) K (3 players - 3 are all in)

              Final Pot: t10962
              BTN shows T 8 (a straight, Ten to Ace)
              Hero shows Q Q (three of a kind, Queens)
              BB shows 5 A (a pair of Aces)
              BTN wins t1862
              BTN wins t9100

              Comment

              • Chief
                Julm Donk
                • Jan 2011
                • 50

                #7207
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                PokerStarsi graafik on päris rõve. Kuni juunini ülesmäge ning pärast seda nagu liumäest alla. Tahes tahtmata tekib küsimus, kas softi tehti pärast Black Fridayd mingid korrektuurid.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #7208
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  ev jõuab winningsitele järgi-või siiski winnigs taanub ev juurde... oehhhh. Vähemalt hetkel veel kuu plussis ning kui rohkem ei mängiks oleks võimalik isegi pluss kuu kirja saada.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #7209
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Nu ei oska lihtsalt mängida proffide vastu..


                    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.5 Tournament, 15/30 Blinds (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    BB (t1470)
                    UTG (t1885)
                    Hero (UTG+1) (t1480)
                    MP1 (t1580)
                    MP2 (t1200)
                    CO (t1490)
                    Button (t3015)
                    SB (t1370)

                    Hero's M: 32.89

                    Preflop: Hero is UTG+1 with J, J
                    1 fold, Hero bets t150, 3 folds, Button raises to t3015 (All-In), 2 folds, Hero calls t1330 (All-In)

                    Flop: (t3005) 10, 5, A (2 players, 2 all-in)

                    Turn: (t3005) 2 (2 players, 2 all-in)

                    River: (t3005) K (2 players, 2 all-in)

                    Total pot: t3005

                    Results:
                    Button had K, 3 (one pair, Kings).
                    Hero had J, J (one pair, Jacks).
                    Outcome: Button won t3005

                    Comment

                    • oohoh
                      Grinder
                      • Oct 2009
                      • 547

                      #7210
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      3. -10bi või rohkem päev selle kuu jooksul (20k kätt :D)

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #7211
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                        3. -10bi või rohkem päev selle kuu jooksul (20k kätt :D)
                        [ ] sa biidid
                        yolpa, jäämees... standard biidid ju, kui te selliste biitide peale ka tilti lähete siis pokkeri pole teie jaoks
                        saan ka selliseid pea iga turna, aga mis seal ikka väike ohe ja järgmine turna..

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #7212
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Totakate ja bad biitide saamine turnasid/sngsid grindides on täiesti standard.

                          Minu või yolpa tiltamine ja postitamine on standartselt meie enda probleem... Vb aitab mul see postitus tildist kiirelt üle saada?

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #7213
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                            Totakate ja bad biitide saamine turnasid/sngsid grindides on täiesti standard.

                            Minu või yolpa tiltamine ja postitamine on standartselt meie enda probleem... Vb aitab mul see postitus tildist kiirelt üle saada?
                            (Y) do not look for help

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #7214
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Vabandage härra, aga ma arvan, et teil on mingit tüüpi abi vaja..

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #7215
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Saad aru, mul on jumala pohhui, milliseid käsi ma siia postitan, sest selle teema põhimõte on see, et siia postitatakse käsi, mis sind antud hetkel närvi ajab. Sa tõesti arvad, et ma olen tuhandeid mtt-id mängind ja siiani ei tea milline on standart biit blablabla.

                                Comment

                                Working...