Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
estpatrick on pede, ei vasta telile .... 3 peale 2l pisangi ... ei ole paha ... ytleme nii, ewt lapsi teeks hetjel
estpatrick on pede, ei vasta telile .... 3 peale 2l pisangi ... ei ole paha ... ytleme nii, ewt lapsi teeks hetjel
TC
7
7
6
J
Comment