***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #601
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    eile kaotasin tonni täna võitsin tonni.

    vähemalt summad on ilusad.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #602
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas ESTPatrick
      eile kaotasin tonni täna võitsin tonni.

      vähemalt summad on ilusad.
      tbh ma eelistan sinu varianti. ma võidan paar-kolm sotti 2-3 päeva järjest ja siis läheb jälle tonn päevas.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #603
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        viisin täna auto parandusse. pidin õhtul kätte saama. huiatki. homme hommikul trolliga tööle.

        Comment

        • peokuningas
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 444

          #604
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Võtsin väikese shoti NL400-s. Ootasin pikalt, et saaks ühe dongi vastu positsioonile. Lõpuks vabaneski üks suht sobiv koht. Dongi kohta oli mul info tol hetkel 37/26 üle 100 käe.
          Ja muidugi peale seda kätt, tüüp suht kiirelt lasi jalga :'(

          No-Limit Hold'em, $4.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          CO ($183.17)
          Hero (Button) ($397)
          SB ($245)
          BB ($198)
          UTG ($267.40)
          UTG+1 ($197.90)
          MP1 ($122.10)
          MP2 ($878.40)
          MP3 ($317.55)

          Preflop: Hero is Button with A , A
          1 fold, UTG+1 calls $4, MP1 raises $20, MP2 calls $20, 2 folds, Hero raises $80, 4 folds, MP2 calls $60

          Flop: ($190) 6 , 2 , 6 (2 players)
          MP2 checks, Hero bets $125, MP2 calls $125

          Turn: ($440) 6 (2 players)
          MP2 checks, Hero raises to $192 (All-In), MP2 calls $192

          River: ($824) 2 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $824
          Main pot: $824 between Hero and MP2, won by MP2

          Results:
          Hero had A , A (full house, sixes over Aces).
          MP2 had 8 , 6 (four of a kind, sixes).
          Outcome: MP2 won $820.50

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #605
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas antnx
            Sama siin. Ikka täiega nussiti pärakusse. Ma ei tea mis värk oli koguaeg 3bet ja reraise ja gaybet ja donkbet ja KK vs AA ja õudne!
            wtf.. ma nagu loeks oma tänast triobeti sessiooni esimest 500 handi.. tra ma juba hakkasin seda teooriat uskuma, et kui triobetist välja kannad raha.. siis turn ja river on rigged... no kõikide setidega tulid nelja kaardilised reatõmbed või flushid jne... mingid VPIP70+ mehed 3betisid flopid allini jne..

            õnneks lõpuks hakkas kaart ka jooksma ja miski +2BI

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #606
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              tra ptsis kõik jälle
              pool kuu grindist mutiauku raisk
              tra v***u see starsi reload
              ma olen elu sitt nahhui
              ei biidi ja ei hakka ka kunagi biitima vist seda starsi
              traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #607
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Tarmonator
                tra ptsis kõik jälle
                pool kuu grindist mutiauku raisk
                tra v***u see starsi reload
                ma olen elu **** nahhui
                ei biidi ja ei hakka ka kunagi biitima vist seda starsi
                traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                Hommikul mängisid? Ma loobusin hommikuti mängimisest, kui mu cbet calliti 100%, kui ma ei hittinud ja 0%, kui ma hittisin.

                Edit: Tegelt päris ei loobunud, aga ma ei ürita enam 72/5 venna vastu kolm tänavat bluffida.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #608
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  mingi kella 10'st jah, siiani lasen
                  ma olen lihtsalt ise niiiiiii SITT, siin ei ole mingit vabandust


                  PS: kes mind õpetada viitsiks/tahaks :'(

                  Comment

                  • leits

                    #609
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas Tarmonator
                    mingi kella 10'st jah, siiani lasen
                    ma olen lihtsalt ise niiiiiii ****, siin ei ole mingit vabandust


                    PS: kes mind õpetada viitsiks/tahaks :'(
                    maybe standard variatsioon? Kõik p2evad ei saagi plussis olla.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #610
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      ei ma olen tegelt ka kaka...ära hakka vastu ajama leits ;D

                      Comment

                      • leits

                        #611
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        no ma olen ise ka **** .. aga ma yritan selles yle olla ja kuu plussis hoida :D entertainment value on asjal v2hemalt :)

                        btw tarmo mis nimi sul ps's on?

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #612
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Kohustuslik lugu tiltis olijatele


                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #613
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas leits

                            btw tarmo mis nimi sul ps's on?
                            Tarmonator

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #614
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Rage
                              wtf.. ma nagu loeks oma tänast triobeti sessiooni esimest 500 handi.. tra ma juba hakkasin seda teooriat uskuma, et kui triobetist välja kannad raha.. siis turn ja river on rigged... no kõikide setidega tulid nelja kaardilised reatõmbed või flushid jne... mingid VPIP70+ mehed 3betisid flopid allini jne..

                              õnneks lõpuks hakkas kaart ka jooksma ja miski +2BI
                              Kui usud siis ongi.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #615
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Krdi koomikud seal Starsis :P

                                100 käe jooksul 2x AA vs QQ PF AI , mõlemal juhul riverisse Q. Muide selle 100 käe hulka mahtus ka KK vs AA ;D

                                Comment

                                Working...