Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Kui siin foorumis keegi turniire ei mängiks siis siin teemas oleks kindlasit 80% vähem poste.
Kui siin foorumis keegi turniire ei mängiks siis siin teemas oleks kindlasit 80% vähem poste.


A
4
(Three of a Kind, Tens)

Comment