***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6796
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kui siin foorumis keegi turniire ei mängiks siis siin teemas oleks kindlasit 80% vähem poste.

    Comment

    • juuretis
      FPP Pro
      • Jan 2011
      • 269

      #6797
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      ***** küll, närvidele ajavad need KK ja AAd, Mul KK saan tavaliselt actionit ja preflopis tavaline KK vs AA allin, kui AA mängin sama moodi ja kunagi ei saa mingit actionit. Sihuke tunne et varsti KK on ka fold preflopis kui saab reraise . Liiga palju kaotab neid KK vs AA juba närvidele ajab, täna kõik lauad sit out juba valmis magama minema, siis viimases lauas mul KK ja saan reraise ,4 kordse preflopis, olin just vajutamas fold aga ei suutnud ja pushisin all in ja mis muu vastas kui AA. Oleks täna plussis olnud aga suure stackiga kaotasin ja täna jälle miinuses, hästi läheb Rusikad hakkavad varsti lendama juba

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #6798
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas juuretis Vaata postitust
        ***** küll, närvidele ajavad need KK ja AAd, Mul KK saan tavaliselt actionit ja preflopis tavaline KK vs AA allin, kui AA mängin sama moodi ja kunagi ei saa mingit actionit. Sihuke tunne et varsti KK on ka fold preflopis kui saab reraise . Liiga palju kaotab neid KK vs AA juba närvidele ajab, täna kõik lauad sit out juba valmis magama minema, siis viimases lauas mul KK ja saan reraise ,4 kordse preflopis, olin just vajutamas fold aga ei suutnud ja pushisin all in ja mis muu vastas kui AA. Oleks täna plussis olnud aga suure stackiga kaotasin ja täna jälle miinuses, hästi läheb Rusikad hakkavad varsti lendama juba
        Quit poker?

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #6799
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas juuretis Vaata postitust
          ***** küll, närvidele ajavad need KK ja AAd, Mul KK saan tavaliselt actionit ja preflopis tavaline KK vs AA allin, kui AA mängin sama moodi ja kunagi ei saa mingit actionit. Sihuke tunne et varsti KK on ka fold preflopis kui saab reraise . Liiga palju kaotab neid KK vs AA juba närvidele ajab, täna kõik lauad sit out juba valmis magama minema, siis viimases lauas mul KK ja saan reraise ,4 kordse preflopis, olin just vajutamas fold aga ei suutnud ja pushisin all in ja mis muu vastas kui AA. Oleks täna plussis olnud aga suure stackiga kaotasin ja täna jälle miinuses, hästi läheb Rusikad hakkavad varsti lendama juba
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Peedu
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 179

            #6800
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            sõitke kõik ***** enda starsiga, hullemat saiti ja downswingi pole kaua näinud
            tõsiselt loodan, et see sait läheb samamoodi maha nagu ftp

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #6801
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Ammu pole enam midagi postitanud :) Alustaks siis vingumisnurgast. Stars on rigged, siin ei ole mingit vaidlusmomenti ka. Kui 8st lauast korraga 6 kinni pannakse, siis ei ole millestki rääkida enam.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Mustikas
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • vass
                Jube Noob
                • Jan 2010
                • 181

                #6802
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                ausõna noh, see ei ole normaalne, saad natukenegi jooksma ja siis ikka tuleb mingi pask, tra 50 BI alla EV poolteise kuuga joosta on ikka superkuldne, minge ausõna perse...nahhui aru mai saa kuidas see võimalik on :S:S:S:S:S

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #6803
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Svenza oled limiitides ülesse liikunud vä?

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #6804
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Esimest korda elus quads over quads lol

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #6805
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Lõpuks qualiity post, ty qb
                      Last edited by KristjanLaas; 13.07.11, 16:30.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #6806
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Rohkem quads v quads, vähem 60-40 kaotusi $0.9 turnal would be awesome.
                        Ometi ikka loen igat posti, sest kuidagi peab elutust sisustama.

                        Comment

                        • anatoli grinder
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 337

                          #6807
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          tänane sess.

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #6808
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            käi *****

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #6809
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              päris kena on sessi alustada ja 77käe pärast sess lõpetada sest süda läks pahaks juba selle 77käe peale...ühele fishile meeldis 2x minu vastu oma mast kokku imeda, ühe korra flopist sisse ja teine kord turnist. pot 11$ mul nuts käes(rida + mastitõmme)...overshoven lamba vastu ja callib oma paari+fd ja imeb imeb imeb
                              Last edited by k2snakalle; 14.07.11, 01:22.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #6810
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                ja veeeeeel sitem sess otsa... tänaseks aitab :S i played baaad too

                                Comment

                                Working...