***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #6766
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #6767
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
      solid stack size
      fyp.
      Last edited by K2snakas; 07.07.11, 01:10.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #6768
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        ANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #6769
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
          tavaliselt öeldakse seda irooniaga, aga mingil 100$ turnal respektitakse (eeldusel, et oled mittemaniaki imidziga) su raisesid tunduvalt enam, kui mikrokatel
          Aboluutselt nõus. Aga kas sa tahad öelda, et 100$ turnasid on lihtsam biitida? vaevalt

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6770
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Lihtsalt KOHE kui hakkab deep run tulema läheb KÕIK perse.öadojsklpdjdfsds

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #6771
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              ei ole närvis ega midagi, lihtsalt hale naljakas vaadata kuidas tüüp nutsiga valuet võtab:D


              Poker Stars $2.28+$0.22 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 9 players - View hand 1365962
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              CO: t1500 75 BBs
              BTN: t1490 74.50 BBs
              SB: t1480 74 BBs
              BB: t1500 75 BBs
              UTG: t1500 75 BBs
              Hero (UTG+1): t1500 75 BBs
              UTG+2: t1530 76.50 BBs
              MP1: t1500 75 BBs
              MP2: t1500 75 BBs

              Pre Flop: (t30) Hero is UTG+1 with 2 A
              1 fold, Hero raises to t60, 5 folds, SB calls t50, BB calls t40

              Flop: (t180) J 8 6 (3 players)
              SB checks, BB bets t100, Hero calls t100, SB folds

              Turn: (t380) T (2 players)
              BB bets t500, Hero raises to t1340 all in, BB calls t840 all in

              River: (t3060) 3 (2 players - 2 are all in)

              Final Pot: t3060
              BB shows Q 9 (a straight flush, Eight to Queen)
              Hero shows 2 A (a flush, Ace high)
              BB wins t3060

              Comment

              • mikk2468
                Vana Tegija
                • Nov 2009
                • 1039

                #6772
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                rigged

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #6773
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Panin naise parimat sõbrannat! Elu on ikka rigged :S

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #6774
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                    Panin naise parimat sõbrannat! Elu on ikka rigged :S
                    jeez .. sa paned ka kõike .. see mis ei liiguta, siis liigutad ise ja paned ikka :D?

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #6775
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                      Panin naise parimat sõbrannat! Elu on ikka rigged :S
                      Kas naine teab, et sul siin konto on või tegite threesome?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #6776
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Kas naine teab, et sul siin konto on või tegite threesome?
                        kahtulstan isea quadmainimist tema puhul ..

                        Comment

                        • E-Kunn
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 261

                          #6777
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Plääd....mis äikse torm tuleb.....Peab sessi jälle katki jätma,omfg.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #6778
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
                            Plääd....mis äikse torm tuleb.....Peab sessi jälle katki jätma,omfg.
                            lol miks? ongi lakboxi testimine kas lööb sisse or not .. linnas suht mission impossible imo .. ennem lööb teistele :D

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #6779
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Mul lõi äike eelmine suvi 1,5m kaugusele lahtisest aknast ja nett kadus 2ks päevaks ära. Ja huvitaval kombel võttis see äike naisel mõnda aega kestnud peavalu insta ära, aga hirmus pauk oli see küll mõne meetri kaugusel..

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #6780
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
                                Plääd....mis äikse torm tuleb.....Peab sessi jälle katki jätma,omfg.
                                cmon sa pead mõtlema nii, et kuidas saab mulle lüüa kui kohti kuhu mujale lüüa on miljoneid. :D
                                -----

                                god kui ma ühte veel sellist playd näen võtan br suuruse husng.
                                sunday milli 2xshootot final table.

                                blinds 10/20

                                utg raise 60. utg+1 call 60, utg+2 call 60. co ( mina ) raise 220 QQ-idega.
                                utg/utg+1 fold. utg+2 shove. Utg+2 shows KK gg.
                                tra mis retarded ffffffss. Nagu wotff. Ma näen siukest asja juba mai tea mitmendat korda. (mite see, et QQ vs KK coolerdas vaid see fking play vastase poolt ajab ketasse.
                                Last edited by VisaHing; 09.07.11, 10:44.

                                Comment

                                Working...