Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
48k USD , Cayman (mitte Caynne) S peaks jääma samasse hinnaklassi, aga selliste autodega on ka nii, et kui auto on poest väljunud, siis hind on 2 korda madalamaks langenud. Poleks sellega midagi teha nvm ja müümise/shippinguga võib paras jama olla. Kindlasti saab selle 48k eest paremaid pille osta.
48k USD , Cayman (mitte Caynne) S peaks jääma samasse hinnaklassi, aga selliste autodega on ka nii, et kui auto on poest väljunud, siis hind on 2 korda madalamaks langenud. Poleks sellega midagi teha nvm ja müümise/shippinguga võib paras jama olla. Kindlasti saab selle 48k eest paremaid pille osta.
A
8
, A
, J
, K
, 2
Comment