***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #6751
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    48k USD , Cayman (mitte Caynne) S peaks jääma samasse hinnaklassi, aga selliste autodega on ka nii, et kui auto on poest väljunud, siis hind on 2 korda madalamaks langenud. Poleks sellega midagi teha nvm ja müümise/shippinguga võib paras jama olla. Kindlasti saab selle 48k eest paremaid pille osta.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #6752
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Ääää ääää pwwrrrrr rsk. Kes rsk unustas lollidemaa ukse lahti`??!! Käsi ei viitsi postitada aga K4, 2,5 5,6 jne. on piisavad kyll, et niti all in ära callida võrdse stackiga ja piisab 1 audist, 2 on juba kindel kaotus ning rohkemaga panen kohe laua kinni-niikuiniii imeb ära.

      Comment

      • juuretis
        FPP Pro
        • Jan 2011
        • 269

        #6753
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Liikusin NL5-te, tundub et NL2 ka asjaliku, proovid mingit kät mängida aga koguaeg lykatakse 3bet peale ja mida kõike veel. Täna mõnna cooler, pocketid ei hiti ega mitte midagi. Tekib tunne et ma ei suuda biitida nl5, aga eks näis.

        Turn YES, river asdais#da8usPjSaks
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Oh ja 2x KK vs AA, ma kunnidega, i like ://
        Last edited by juuretis; 05.07.11, 20:19.

        Comment

        • E-Kunn
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 261

          #6754
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          No kaefsjobgjsnhdbskB.................võimatu betida micro turnasi!!!!!!!!Debiilid ainult istuvad koos nah.....Normaalsed rahad tulemas Shoven AA-ga saan mingi 6 calli, siis oli selge bye bye. No obv igasugu crapiga callisid, ja muidugi AA- ei pea väga tihti niipaljude vastu....Miks kurat nad nii jobud on rsk....ma ei saaaaaaaaaakdfaäoBNAÄ....Raske on see turna mängija elu!!!

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6755
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            See käsi mis sa siia panid, see ajab tõesti suht kettasse kui rexid coldcallivad bblt AKdega ja üldse see, et enamus regularid on seal lihtsalt nii passssiiivsed.

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #6756
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
              No kaefsjobgjsnhdbskB.................võimatu betida micro turnasi!!!!!!!!Debiilid ainult istuvad koos nah.....Normaalsed rahad tulemas Shoven AA-ga saan mingi 6 calli, siis oli selge bye bye. No obv igasugu crapiga callisid, ja muidugi AA- ei pea väga tihti niipaljude vastu....Miks kurat nad nii jobud on rsk....ma ei saaaaaaaaaakdfaäoBNAÄ....Raske on see turna mängija elu!!!
              move up where they respect your raises

              Comment

              • E-Kunn
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 261

                #6757
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Kunagi kindlasti, aga enne tuleb see hullumaja läbida!

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #6758
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  kõik mis ei tapa teeb tugevaks!

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #6759
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Kuna full tilt pandi kinni siis kolisin Starsi mängima. Aga siin on ju võimatu midagi võita :D Tänane päev nl5-s
                    Voilaa , 12.5bi alla EV :D

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #6760
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      phuj see EV,graafik on plussis ju.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #6761
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Ns specisin Cheating-u pela. lol kui sick. Tal terve päev nii jooksnud. Kk vs 66. 6 maha. A3 vs KK boad 245, turn 4, river 4. wp :D

                        PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        SB (t500)
                        BB (t500)

                        Preflop:
                        SB calls t10, BB bets t500 (All-In), SB calls t480 (All-In)

                        Flop: (t1000) 3, A, J (2 players, 2 all-in)

                        Turn: (t1000) Q (2 players, 2 all-in)

                        River: (t1000) 10 (2 players, 2 all-in)

                        Total pot: t1000

                        Results:
                        SB had K, 7 (royal flush).
                        BB had A, K (straight, Ace high).
                        Outcome: SB won t1000

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #6762
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                          move up where they respect your raises
                          tavaliselt öeldakse seda irooniaga, aga mingil 100$ turnal respektitakse (eeldusel, et oled mittemaniaki imidziga) su raisesid tunduvalt enam, kui mikrokatel

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #6763
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Kõigepealt andsin 3/4 stacki ära ja kohe järgi.. eriti lahe on see, et nititakse 2-3 bb peale, et siis siin nupud sisse saada-õnneks sain sisseostu tagasi:D
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • juuretis
                              FPP Pro
                              • Jan 2011
                              • 269

                              #6764
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Ega midagi, tuleb täna ka pasamaitse suus magama minema

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • ziimukaz
                                Grinder
                                • Jan 2010
                                • 741

                                #6765
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                solid squeeze size

                                Comment

                                Working...