***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #496
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    AI :)

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #497
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      180 osalejaga 4.40 turna Starsis saan esimese korraliku käe mida mängida preflop all in ja muidugi läheb asi sedasi. Kahte ärtut flopis nägin siis arvasin et hästi see mulle ei lõppe.

      [img width=750 height=545]http://img142.imageshack.us/img142/7370/fucknr9.jpg[/img]

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #498
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas fishh
        Sain täna kohtust kirja, et võlgnen mingile inkassofirmale raha :(

        Pool päeva mõtlesin, et mille eest. Lõpuks tuli välja, et üks endine tuttav suutis elisas mulle korraliku **** keerata.
        mis tegi sulle siis?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #499
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas fishh
          Sain täna teada, et ka teine nõue on kohtus ja see on 2x suurem. Busto kah. Keegi teab kante, et sellelt petturilt võlg välja nõuda?
          Oh sa vana türa!! Ma su stakemise teemas küsisin, et mis pettusega siis arvan, et selle sama pettusega jutt oli. Seega ära mõlemasse teemasse vasta või ära üldse vasta. Aga mis summadest jutt oli??

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #500
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Ma pole siia varem kirjutanud, aga sellised asjad ajavad ilgelt närvi, kuradi stars on kah rigged, ista tilt ja lauad kinni.





            No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            BB ($0.95)
            UTG ($12.25)
            UTG+1 ($3.55)
            Hero (MP1) ($13.30)
            MP2 ($6)
            CO ($8.75)
            Button ($10)
            SB ($4.95)

            Preflop: Hero is MP1 with K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
            UTG raises $0.40, 1 fold, Hero raises $1.20, 5 folds, UTG raises $3.20, Hero calls $2.40

            Flop: ($7.35) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
            UTG bets $4.30, Hero raises $9.70 (All-In), UTG calls $4.35 (All-In)

            Turn: ($24.65) 12[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

            River: ($24.65) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $24.65

            Results:
            UTG had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 12[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], (three pairs, Aces, twelves and nines).
            Hero had K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (two pair, Kings and nines).
            Outcome: UTG won $23.45

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #501
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Kolmele paarile polegi ma veel elus kordagi kaotanud, rääkimata siis veel risti kaheteistkümnete paarist :D

              Comment

              • goldec

                #502
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Liiga hull käsi ju ;D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #503
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  wtgf, turn 12 ?

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #504
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Typo, ilmselt, aga käe käik on nagu, mis mõttes?

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #505
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      ilmselge nali ju

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #506
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Risti 12, lol!

                        Aga muidu NAHHUI ma SNG'si ei suuda võita viimasel ajal üldse, hyper agro vastased, lõpux saan A8 vs Q8 sisse ja ikka ei tule ära !!

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #507
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas ranka
                          wtgf, turn 12 ?

                          ;D ;D ;D
                          mida huumorit :D

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #508
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            eile krt ajas kurjaks... 1000 käe peale polnud ühtegi seti flopis hittinud... siis sain 66, standardraise, BB callis.. flop A6x.. tegin miski pool poti cbet, turn J turnis laksisin juba terve poti, river K.. mul nööbid sees.. villainil QT.. t*ra nohh..

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #509
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              ei tea kas viimaste päevade 12BI downswing läheb siia teema alla või?

                              >:( >:( >:(

                              Comment

                              • leits

                                #510
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                12 on liiga standard aga siia alla ta l2heb. 20BI on juba naiss :)

                                Comment

                                Working...