***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #331
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas lenin
    Krt, peab kah siia igaks juhuks posti tegema - mingi kuri inimene on mulle needuse peale pand. Ehk õnnestub selle postiga needus eemale peletada

    Yhesõnaga alustasin 1.jan 35 eurose stackiga karjääri trios.
    Olin enne nädal aega siinsete artiklite ja gurude postituste lugemisega harinud ja teinud mõned sessid HM-ga ja kitsaskohad yritanud välja tsekata.
    Nii. Algus oli nagu sulakuld. 3 päevaga oli stack 170 peal(nl10 - nl20) ja kindlus oli käes. Oli suuri kukkumisi(a'la kk vs AA jne) aga graafik tõusis ilusti.
    Ja siis kõik muutus yle öö. Mitte ykski käsi ei pidanud ja floppid läksid kõik mööda. Absull mitte mingit õnne. Kõik asjad kräkiti ära. Sain TP sai vastane kolmiku, sain kolmiku sai vastane maja, sain veel midagi head sai vastane viimase kaardi flushi jne.

    Siis läksin vist tilti. Ranged vajusid laiali ja kaotasin veel rohkem pappi. Ja kui see asi oli kestnud nädal aega jutti jooksi katus vabee minema. Viimase 30 eurot vedasin nl50 kus tegin duubli mõne käega ja siis komistasin QQ-ga AA otsa ja olingi busto.

    Kuna kogemus pole pikk siis pole sellist ebaõnne kohanud ja seepärast vast katus minema pani.
    Samas on see hea kah, peale bustoks minemist hakkasin veelgi rohkem artikleid ja foorumeid kammima ja arvan et olen nyyd parem kui enne.
    15.01 saan triost raket 76$ ja hakkan jälle tiksuma seal nl4-10 ja mul on juba ette teada et ma nyristun seal ära aga nl20 jaoks ei jagu stacki paraku.
    Jälle üks üle rolli mängija. BR management võiks ikka selge olla. 170$ ei roni Nl20, whatever the skill

    Comment

    • leits

      #332
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas lenin
      Krt, peab kah siia igaks juhuks posti tegema - mingi kuri inimene on mulle needuse peale pand. Ehk õnnestub selle postiga needus eemale peletada

      Yhesõnaga alustasin 1.jan 35 eurose stackiga karjääri trios.
      Olin enne nädal aega siinsete artiklite ja gurude postituste lugemisega harinud ja teinud mõned sessid HM-ga ja kitsaskohad yritanud välja tsekata.
      Nii. Algus oli nagu sulakuld. 3 päevaga oli stack 170 peal(nl10 - nl20) ja kindlus oli käes. Oli suuri kukkumisi(a'la kk vs AA jne) aga graafik tõusis ilusti.
      Ja siis kõik muutus yle öö. Mitte ykski käsi ei pidanud ja floppid läksid kõik mööda. Absull mitte mingit õnne. Kõik asjad kräkiti ära. Sain TP sai vastane kolmiku, sain kolmiku sai vastane maja, sain veel midagi head sai vastane viimase kaardi flushi jne.

      Siis läksin vist tilti. Ranged vajusid laiali ja kaotasin veel rohkem pappi. Ja kui see asi oli kestnud nädal aega jutti jooksi katus vabee minema. Viimase 30 eurot vedasin nl50 kus tegin duubli mõne käega ja siis komistasin QQ-ga AA otsa ja olingi busto.

      Kuna kogemus pole pikk siis pole sellist ebaõnne kohanud ja seepärast vast katus minema pani.
      Samas on see hea kah, peale bustoks minemist hakkasin veelgi rohkem artikleid ja foorumeid kammima ja arvan et olen nyyd parem kui enne.
      15.01 saan triost raket 76$ ja hakkan jälle tiksuma seal nl4-10 ja mul on juba ette teada et ma nyristun seal ära aga nl20 jaoks ei jagu stacki paraku.
      Sa pole veel pahat runni näinud eks .. See on LIIGA standard et kvalifitseeruda

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #333
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        triobetis 35$ rebuy, 6max turniir,12K Guar.. tuli teha 1 rebuy. 4.koht, 1120$.
        hapu, kui KTs vs QTo(short) ja JJ vs K9 ja sarnased käed ära ei tule. :'(

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #334
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas vsiu100
          triobetis 35$ rebuy, 6max turniir,12K Guar.. tuli teha 1 rebuy. 4.koht, 1120$.
          hapu, kui KTs vs QTo(short) ja JJ vs K9 ja sarnased käed ära ei tule. :'(
          Tra see TrioBet on nii rigged. Sain seal 35k guarantee lviisaka stacki (too extreme stacki asemel). Siis kaotasin flipi AK vs 99, mis ei ole midagi, stack jäi alles. Ja siis miski mudilane (nats alla average) tõstis 6k peale (tal 20k alles), mul JJ SB-lt panin kohe allin (55k stack) ja insta BB, kes oli chipleeader lendas all-in. Mudilane foldis, lõppu teate juba isegi.

          EDIT: Aga positiivne see, et swankis teinud 3 turniiri ja kõikides finaali saanud ja seal kaotasin ka rõveda flipi.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #335
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            sa mõtled ranka seda 30 000 GTD, kus fond tuli 30k+

            mu parim sõber pm võitis tolle ära, kparik - 100 000 EEK :P
            käisin kell 3 öösel just tema juures, lasime viina :D

            Comment

            • Kaitz20
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 289

              #336
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Jess, esimene tilt ja -7 buy-in.
              Täna hommikul kohe alustuseks -285bb,
              paistab et mul on veel palju õppida variatsioonidest

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #337
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas hotcocacola


                mu parim sõber pm võitis tolle ära, kparik - 100 000 EEK :P
                shortterm is underrated.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #338
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  FFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU HU SNG-d

                  [img width=401 height=583]http://www.edwardmitterrand.com/artists/Slow%20Burn/Images/Phelan_FuckYou_72dpi_20cm.jpg[/img]
                  [img width=350 height=350]http://jdra.mo-blog.jp/official/images/fuck_you.jpg[/img]
                  [img width=300 height=275]http://www.cynthiavandepeppel.nl/fuck_you.jpg[/img]
                  [img width=275 height=371]http://www.greatdreams.com/planes/bush-finger.jpg[/img]

                  [img width=312 height=600]http://www.forcesitaly.org/italy/immagini/fuck_you.jpg[/img]
                  [img width=400 height=405]http://www.thermocaster.com/wp/wp-content/uploads/2008/03/fuck-you.jpg[/img]
                  [img width=360 height=515]http://www.commentmyspace.net/Sexy_Comments/Attitude/fuck_you_attitude.gif[/img]
                  [img width=496 height=370]https://webspace.utexas.edu/tc85/fuckyou.JPG[/img]
                  [img width=250 height=244]http://kaganof.com/kagablog/wp-content/uploads/2007/10/goldstein-fuck-you.jpeg[/img]

                  JA NÜÜD ON SELLINE NÕME OLUKORD ET MA OLEN -325$ AGA MA EI SUUDA SELLEGA LEPPIDA JA SAMAS MA EI OSKA SEDA SITTA MÄNGIDA

                  Comment

                  • lenin
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 133

                    #339
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    toksin päev läbi freerolle ja õnnestub esimesse 1/10 saada freerolli väga tight mänguga ja kaart ei jookse ja siis yritad ennast veel yhe tiiru ringis end hoida ja lykkad premiumiga ennast all-inni ja mingi värdjas callib oma A6-ga ja adjöö musjöö :-[

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #340
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      mine munni turniirid ja eriti satelliidid. käige vittu nahhui bubbles gutshoti jahtijad debiilik värdjas õpi mängima vitt

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #341
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Leidsin lahenduse:

                        $3/$6 No Limit Holdem
                        2 players
                        Converted at weaktight.com

                        Stacks:
                        BTN Hero ($326.00)
                        BB MWWWWWWWWWWW ($600.00)

                        Pre-flop: ($9, 2 players) Hero is BTN [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c9.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s8.gif[/img]
                        Hero raises to $326, MWWWWWWWWWWW calls $320

                        Flop: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c2.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s5.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/dq.gif[/img] ($652, 2 players)

                        Turn: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s7.gif[/img] ($652, 2 players)

                        River: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s6.gif[/img] ($652, 2 players)

                        Final Pot: $652
                        Hero shows: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c9.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s8.gif[/img]
                        MWWWWWWWWWWW shows: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/hk.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/cq.gif[/img]

                        Hero wins $651 ( won +$325 )
                        MWWWWWWWWWWW lost -$326

                        ;D

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #342
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          mingi veittu kõik tra tore affikari munniauk 3 tundi elust prügikasti aint sellepärast et mingi vitttt otsustas et on tore 3bet potis callida gutshotiga allin callida - toireashef

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #343
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas ok2aa
                            mingi veittu kõik tra tore affikari munniauk 3 tundi elust prügikasti aint sellepärast et mingi vitttt otsustas et on tore 3bet potis callida gutshotiga allin callida - toireashef
                            Mis turniiri mängisid?

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #344
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              ...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #345
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas Codecci
                                Leidsin lahenduse:

                                $3/$6 No Limit Holdem
                                2 players
                                Converted at weaktight.com

                                Stacks:
                                BTN Hero ($326.00)
                                BB MWWWWWWWWWWW ($600.00)

                                Pre-flop: ($9, 2 players) Hero is BTN [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c9.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s8.gif[/img]
                                Hero raises to $326, MWWWWWWWWWWW calls $320

                                Flop: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c2.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s5.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/dq.gif[/img] ($652, 2 players)

                                Turn: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s7.gif[/img] ($652, 2 players)

                                River: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s6.gif[/img] ($652, 2 players)

                                Final Pot: $652
                                Hero shows: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c9.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s8.gif[/img]
                                MWWWWWWWWWWW shows: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/hk.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/cq.gif[/img]

                                Hero wins $651 ( won +$325 )
                                MWWWWWWWWWWW lost -$326

                                ;D
                                Tilt või miks nii tegid?

                                Comment

                                Working...