***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #5161
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ma olen kuulnud teooriat, et mingitele kasutajatele tehaksegi liiga, näiteks randomilt valitakse kasutaja ja pannakse ta bad beate saama ja kaotama, samas mingid inimesed vastupidiselt võitma, et oleks tasakaalus ja siis muidagi võitjate kulul reklaami teha, näiteks nanonoko, kes 4 mil kätt mänginud sirge jutina üles või durrrr, kes ftps korralikult lammutab, noor kutt ja noorele genele eeskujuks. vb sinu kasutaja sattus kaotajate sekka lihtsalt. üks pääs on teha uus konto, näiteks mõne sõbra nimele ja uue IP alt ja vaadata kuidas kaart jooksma hakkab, kui paremini, siis tõenäoliselt pole sind kaotajate hulka arvatud. näiteks võib tuua ka zigmundi, kes muidu väga proo, aga ftps siiski -3mil daala..

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #5162
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas qjet Vaata postitust
      teinekord upi kuhugi mujale vms. väga tüütu on imageshackis, et korralikult pilti näha pean mingi 100x klõpsima.
      asi selles, et paljud ei oska postitada õiget pildilinki :)

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #5163
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
        ma olen kuulnud teooriat, et mingitele kasutajatele tehaksegi liiga, näiteks randomilt valitakse kasutaja ja pannakse ta bad beate saama ja kaotama, samas mingid inimesed vastupidiselt võitma, et oleks tasakaalus ja siis muidagi võitjate kulul reklaami teha, näiteks nanonoko, kes 4 mil kätt mänginud sirge jutina üles või durrrr, kes ftps korralikult lammutab, noor kutt ja noorele genele eeskujuks. vb sinu kasutaja sattus kaotajate sekka lihtsalt. üks pääs on teha uus konto, näiteks mõne sõbra nimele ja uue IP alt ja vaadata kuidas kaart jooksma hakkab, kui paremini, siis tõenäoliselt pole sind kaotajate hulka arvatud. näiteks võib tuua ka zigmundi, kes muidu väga proo, aga ftps siiski -3mil daala..
        järjest paremaks läheb :D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5164
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          LOL, mis leveldamine siin käib:D

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #5165
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            siia võiks nüüd keegi tulla, kes levelist aru ei saa ja hakata tagant kiitma seda juttu:D

            Comment

            • qjet
              Grinder
              • Apr 2009
              • 806

              #5166
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              tegelikult ma arvan, et asi on päevades. peab leidma oma õnnepäeva ja ainult siis mängida. lased mingi 30k kätt ja ülejäänud nädala puhkad. igale kasutajale on genereeritud teatud % ära ja see on pandud teatud päeva peale. mul ntx joppab alati kolmap öösel. ülejäänud ajast ma ei puuduta pokrit.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #5167
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas qjet Vaata postitust
                tegelikult ma arvan, et asi on päevades. peab leidma oma õnnepäeva ja ainult siis mängida. lased mingi 30k kätt ja ülejäänud nädala puhkad. igale kasutajale on genereeritud teatud % ära ja see on pandud teatud päeva peale. mul ntx joppab alati kolmap öösel. ülejäänud ajast ma ei puuduta pokrit.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • jaagup17
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1090

                  #5168
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB ($100)
                  Hero (BB) ($217)

                  Preflop: Hero is BB with K, K, 10, 3
                  SB bets $3, Hero calls $2

                  Flop: ($6) K, Q, J (2 players)
                  Hero checks, SB bets $5, Hero calls $5

                  Turn: ($16) K (2 players)
                  Hero checks, SB bets $10, Hero raises to $35, SB calls $25

                  River: ($86) 6 (2 players)
                  Hero bets $76, SB calls $57 (All-In)

                  Total pot: $200 | Rake: $0.50

                  Results:
                  SB had 3, 4, A, 10 (royal flush).
                  Hero had K, K, 10, 3 (four of a kind, Kings).
                  Outcome: SB won $199.50

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #5169
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    täiesti ******. nii kettasse ajab. nahhui fishid teevad enda -million EV liigutusi ja ikka raisad hitivad.

                    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                    PokerStars
                    8 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG ($7.97)
                    UTG+1 ($2)
                    MP1 ($0.92)
                    MP2 ($5.40)
                    Hero ($7.83)
                    BTN ($4)
                    SB ($5)
                    BB ($5.46)

                    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Hero is CO A A
                    3 folds, MP2 raises to $0.10, Hero raises to $0.30, 3 folds, MP2 calls $0.20

                    Flop: 4 K 7 ($0.67, 2 players)
                    MP2 goes all-in $5.10, Hero calls $5.10

                    Turn: 5 ($10.87, 2 players, 1 all-in)

                    River: 4 ($10.87, 2 players, 1 all-in)

                    Final Pot: $10.87
                    MP2 shows a full house, Fours full of Fives
                    4 5
                    Hero shows two pair, Aces and Fours
                    A A

                    MP2 wins $10.33 (net +$4.93)

                    Hero lost $5.40


                    ja ei, ma ei kartnud, et vastas oleks olnud parem käsi. snappisin.

                    Comment

                    • räim
                      Jube Noob
                      • Jun 2009
                      • 135

                      #5170
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas qjet Vaata postitust
                      tegelikult ma arvan, et asi on päevades. peab leidma oma õnnepäeva ja ainult siis mängida. lased mingi 30k kätt ja ülejäänud nädala puhkad. igale kasutajale on genereeritud teatud % ära ja see on pandud teatud päeva peale. mul ntx joppab alati kolmap öösel. ülejäänud ajast ma ei puuduta pokrit.
                      Tegelt mul omal ka üks teooria tekkima hakanud. Nagu kuulnud olete USA majandus on räigetes võlgades. Noh räiged sõjakulutsed jne. Noh ja Obama reiting langeb ka. Oletan, et Obama on salajase lepingu Starsiga teinud, et USA mängijad saavad kõrgema protsendiga võite kui mujalt mängijad. Nii tõmmatakse pappi muust maailmast USA rahva kätte, kes saab jälle hoogsalt tarbima hakata.
                      Vastutasuks lubab Obama Starsil vaikimisi USAs edasi tegutseda

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #5171
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas räim Vaata postitust
                        Tegelt mul omal ka üks teooria tekkima hakanud. Nagu kuulnud olete USA majandus on räigetes võlgades. Noh räiged sõjakulutsed jne. Noh ja Obama reiting langeb ka. Oletan, et Obama on salajase lepingu Starsiga teinud, et USA mängijad saavad kõrgema protsendiga võite kui mujalt mängijad. Nii tõmmatakse pappi muust maailmast USA rahva kätte, kes saab jälle hoogsalt tarbima hakata.
                        Vastutasuks lubab Obama Starsil vaikimisi USAs edasi tegutseda
                        Selle asemel, et pool-kõvasid leveleid teha võiksid mängu õppida. Küll siis tulemused ka paremaks lähevad.

                        Edu!

                        Comment

                        • räim
                          Jube Noob
                          • Jun 2009
                          • 135

                          #5172
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Fakk kas siin teemas on ka vaja postituspolitseid või?

                          Seda ma tean isegi, et keegi nagunii ei usu, et ma 8 kuud HU sngd 60/40 olukorrad rohkem kaotan kui võidan, muudest rääkimata.
                          Millal ma olen üldse öelnud, et mul pole areneda. Ma räägin objektiivsest kaardijooksust, race'idest jne.
                          Last edited by räim; 28.09.10, 14:55.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #5173
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Geneetiline kombinatoorika on jälle ühe härra üle nalja teinud. ITT.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #5174
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Kaks viimast kätt on küll tõeline maiuspala siia teemasse.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #5175
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas räim
                                ÄRA MÖLISE INIMÄRMPS. Selle asemel, et oma mõttetu post lisada võiksid homoparaadile minna ja sa paistaks ka targem välja.
                                Sa oled valesti aru saanud kui arvad, et ainult nii peabki suhtlem foorumis, see on levind, aga sa ei pea seda tegema.

                                Aga kes sa üldse oled, et patroniseerid siin?
                                Mida sa üldse tahad saavutada sellise mõettetu postiga? Millise eesmärgiga seda postitasid? mõtle järele.
                                Kas sa üldse tunned mind? Mida sa üldse minust või minu mängust tead?
                                Kust sa võtad, et ma mängu õppinud pole?
                                Sa oled ju saast, kui niimoodi mingua suhtlusse asud.

                                Tule minuga HU mängima ja näita mis mees ise oled ja vaata minu mängu enne kui tuled mulle soovitusi andma. Üks mees juba proovis, aga vähemalt julge mees. Kas sinul on nii palju mune? Äkki kaotad siis on piinlik ju. Ma julgustan sind, sul on võimalik suckoutide ja cooleritega mind beatida.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...