***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #5011
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Päeva pederasti tiitel läheb raudselt sellele debiilile kes callis peale pikka mõtlemist A5ga. Tegemist Step 2 turniiriga, kus esimesed 2 saavad pileti 82$ Step 3-le, kolmas ja neljas jäävad step 2 kordama...

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #5012
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Äki läheb rullis paremini :D

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #5013
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        võtsin 2 750fpp satikat ette warmupile, suht confirmed overlay alati. Mõlemast 1st roundist edasi nagu alati, siis esimeses fts sain kunnidega quadruple upi. olin cl siis pikalt. siis panin openshove AK ja teise koha stack leidis AA ja bubbleks. okei standard, väike tilt. samal ajal algas teine ft, seal sai nititud nati aega, sain doubleupi, seejärel suckouditi ming riveris ning vajusin shordiks, panin ep pealt nuppe AQ, järgmisel kohal olev mängija mp pealt isoleeris mind reshovega T9o, mida *****? mu shove oli üle poole tema stackist, obv hittis oma sitaga, täielik türaahv, kogu turniiriisu ära kadunud.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #5014
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tsi
          Traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa
          Ebareaalne pederastia. Teadsin et türahiinlane teeb muuvi minu vastu, sest eelmine kord panin JJ maha ta 4 beti peale kui A floppi tuli. Värdjas pauk, selline vend veel plussis, uskumatu piider, täisvärd, loodan et ta raibe põleks, keegi ta bensiiniga üle valaks ja siis raketi talle perse laseks! Sütti, raibe !!!
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #5015
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            got 1 outered on the river:S

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #5016
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              FTW. :D SICK

              mul ka tõsised piderastid, nädala wanker mu jaoks ühes lauas, username ftps "h4x3r2k5" mölises palju, tegime nalja jne ja raibe hittis täiega ikka. jäin sellepärast põhiticketist ilma!

              saab esimese duubli
              mul AK, tal J7
              flopp KJx, lähme ai, turn 7 ... ok

              nüüd pushin ai KQ, ta callib KJ
              flopp KJJ.. how real it is? ahv mölisesb jälle sellepeale.

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #5017
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Mängid 4h turnat ja lendad KK v AK välja. No türadeeemaa mul on sellest haigest kuust kopp nii ees pask pasa otsa fakk

                Comment

                • OuMaiGaad
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 482

                  #5018
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 895426
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  Hero (BTN/SB): $93.15
                  BB: $38.70

                  Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with A A
                  Hero raises to $1.50, BB raises to $38.70 all in, Hero calls $37.20

                  Flop: ($77.40) 6 7 K (2 players - 1 is all in)

                  Turn: ($77.40) 9 (2 players - 1 is all in)

                  River: ($77.40) 4 (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: $77.40
                  Hero shows A A (a pair of Aces)
                  BB shows 3 J (a flush, Jack high)
                  BB wins $76.90
                  (Rake: $0.50)

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #5019
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    350 olin plussis eile 7bb/100 viimase 4 päevaga.
                    Ja siis minutite küsimus.5bi 10 minuti jooksul vist.
                    KK vs AA
                    set vs set
                    KK vs KQ
                    Flopatud straight(A2345) vs õhk (flopis 95% favoriit)
                    Viimast kätt isegi ei mäleta.
                    Frustatsioon.

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #5020
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      3 TAALA POT VÕI MITTE TÜRA TERVE SEE KUU, FACKING TERVE KUU EI TOIMU MITTE MIDAGI NORMAALSET. KOGUAEG ÜKS VEDEL PORNO KÄIB.
                      Lisaks veel sattusin AA-ga kahe minuti jooksul a.la 77x boardile ja sain nupud sisse ja muidu vastas 77! NO ***** MIDA PEAB TEGEMA KAUA SEE HOMOREERIMINE KESTAB.

                      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      Hero (CO) ($5.17)
                      Button ($7.28)
                      SB ($1.62)
                      BB ($5.97)
                      UTG ($6.37)
                      UTG+1 ($5)
                      MP1 ($1.75)
                      MP2 ($5.07)
                      MP3 ($3)

                      Preflop: Hero is CO with Q, Q
                      5 folds, Hero bets $0.20, 1 fold, SB raises to $0.60, 1 fold, Hero raises to $5.17 (All-In), SB calls $1.02 (All-In)

                      Flop: ($3.29) 4, K, 10 (2 players, 2 all-in)

                      Turn: ($3.29) 8 (2 players, 2 all-in)

                      River: ($3.29) 2 (2 players, 2 all-in)

                      Total pot: $3.29 | Rake: $0.21

                      Results:
                      SB had Q, Q (flush, Queen high).
                      Hero had Q, Q (one pair, Queens).
                      Outcome: SB won $3.08

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #5021
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        tra homme kell 8 hommikul arstlik komisjon ja mida pole - perearsti tervisetõendit. fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                        Hah sisuliselt pole mõtet siis kohalegi minna

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #5022
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Turniiri esimene käsi, tegin ilusasti late buyini ja kohe maasikasse
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #5023
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            fffffffuuuuuu. sittagi ei saa aru ÕISi'st.

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #5024
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              fffffffuuuuuu. sittagi ei saa aru ÕISi'st.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #5025
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                my not day made.

                                ÕIS on veel nagu navigeeritav, aga see üleüldine õpisüsteem on wtf.

                                Comment

                                Working...