Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
ma olen kuulnud teooriat, et mingitele kasutajatele tehaksegi liiga, näiteks randomilt valitakse kasutaja ja pannakse ta bad beate saama ja kaotama, samas mingid inimesed vastupidiselt võitma, et oleks tasakaalus ja siis muidagi võitjate kulul reklaami teha, näiteks nanonoko, kes 4 mil kätt mänginud sirge jutina üles või durrrr, kes ftps korralikult lammutab, noor kutt ja noorele genele eeskujuks. vb sinu kasutaja sattus kaotajate sekka lihtsalt. üks pääs on teha uus konto, näiteks mõne sõbra nimele ja uue IP alt ja vaadata kuidas kaart jooksma hakkab, kui paremini, siis tõenäoliselt pole sind kaotajate hulka arvatud. näiteks võib tuua ka zigmundi, kes muidu väga proo, aga ftps siiski -3mil daala..
ma olen kuulnud teooriat, et mingitele kasutajatele tehaksegi liiga, näiteks randomilt valitakse kasutaja ja pannakse ta bad beate saama ja kaotama, samas mingid inimesed vastupidiselt võitma, et oleks tasakaalus ja siis muidagi võitjate kulul reklaami teha, näiteks nanonoko, kes 4 mil kätt mänginud sirge jutina üles või durrrr, kes ftps korralikult lammutab, noor kutt ja noorele genele eeskujuks. vb sinu kasutaja sattus kaotajate sekka lihtsalt. üks pääs on teha uus konto, näiteks mõne sõbra nimele ja uue IP alt ja vaadata kuidas kaart jooksma hakkab, kui paremini, siis tõenäoliselt pole sind kaotajate hulka arvatud. näiteks võib tuua ka zigmundi, kes muidu väga proo, aga ftps siiski -3mil daala..
TC
, K
, 10
, Q
, J
A
K
7
Comment