***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #121
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    kurat, tegin 20 000$guaranteed @Trios (25+2,5$ sisseost).
    Turna essa tund oli kesine, sain ühe duubli.
    Turna keskpaik oli kuldne, kui liikusin 2-5nda koha vahel.
    Ja kui rahadeni hakkasin jõudma, siis carddead...pidevalt Q2 teema. Rahasid sai 45, neist esimesed 102$.
    Minu koht 30nes ning 128$.

    Samas kergelt kripeldama jääb, kuna COna raisesin A2s 3x BB, button mõtles ja callis, teised foldisid. Flop: Q23. Ma insta allin, ta mõtleb ja callib QJ...ja sinna ta läx :(

    aga noh, pole hullu :P

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #122
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      täitsa perses.. no täielik ebajopp 2 päeva.. ja nii väheste käte juures.. igale mastile on vastas kõrgem mast ja igale Ahigh mastile riverisse lendab maja jne.. jube sitt keeb juba sellest pokkerist.. tra kaua seal sendilauas toksid kui graafik on break even... nhaui 2 päevaga 1000 kätt ja -100 $ (mis on päris palju minu bankrollist)

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #123
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop | saw showdown

        MP3 ($2)
        CO ($1.63)
        Button ($5.22)
        Hero (SB) ($1.96)
        BB ($2)
        UTG ($1.87)
        UTG+1 ($6.21)
        MP1 ($0.81)
        MP2 ($3.51)

        Preflop: Hero is SB with Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
        2 folds, MP1 calls $0.02, MP2 raises to $0.10, 3 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, MP2 calls $0.20

        Flop: ($0.64) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
        Hero bets $0.52, MP2 raises to $1.04, Hero raises to $1.56, MP2 raises to $3.21 (All-In), Hero calls $0.10 (All-In)

        Turn: ($3.96) 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

        River: ($3.96) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

        Total pot: $3.96 | Rake: $0.15

        Results:
        Hero had Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (one pair, Queens).
        MP2 had 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (straight, nine high).
        Outcome: MP2 won $3.81

        ma millegipärast arvasin et flopi re-reraise panebki mind all inni, sellepärast ka selline 10 sendine jääk

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #124
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          no ei teinud ma midagi valesti.. seti oleks ehk võinud kahtlustada...

          Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 9 players
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          BTN: $6.92
          SB: $1.88
          BB: $4.65
          UTG: $24.05
          Hero (UTG+1): $4.08
          UTG+2: $4.18
          MP1: $4.07
          MP2: $8.16
          CO: $4.08

          Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG+1 with K A
          1 fold, Hero raises to $0.24, UTG+2 calls $0.24, 1 fold, MP2 calls $0.24, 4 folds

          Flop: ($0.78) 6 T 5 (3 players)
          Hero bets $0.40, UTG+2 calls $0.40, MP2 folds

          Turn: ($1.58) A (2 players)
          Hero bets $1.58, UTG+2 calls $1.58

          River: ($4.74) 9 (2 players)
          Hero bets $1.86, UTG+2 calls $1.86

          Final Pot: $8.46
          Hero shows K A
          UTG+2 shows 7 8
          UTG+2 wins $8.36
          (Rake: $0.10)

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #125
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Kannatasin, kannatasin, aga ei saa enam mitte vaiki olla.

            Mängin kõige madalamas limiiidis fullring tight (5% käsi vast) shorti kuna rolli pole. Suht põhimõtte pärast ei kanna juurde, aga vaadates kuidas asi läheb siis ei oleks mitte mingit põhjust olnud kanda ka, kuna see oleks juba otsas praeguseks. Sest, MITTE ÜKSKI KÄSI EI PEA VASTU. KK+ on KÕIK ära crackitud. Vastane callib 23 ja saab floppi rea, see on standartne. Ühe korra mulle halastati, siis saadi KK vastu riverisse A.
            Nõrgemad käed. TPTK mina ees muidugi, riverisse saab vastane kas parema paari (haruldane) kolmiku (tavaline) või rea (enamus käsi). Tegelt pean rahul olema kuna siin ikka umbes 20% kätest peab.
            Nüüd siis see osa, kus ma natuke rõõmustada saan, nimelt bb (harva ka sb) pealt täieliku saastaga on olnud lausa nii, et kui ma hitin siis jään ka ette. Selliste pottidega aga palju ei võida, ei lähe ju bette lahmima kui sul kolmas paar ja no kicker. Ahjaa, enne ma mängisin KK+ nii, et 20bb stackiga kohe AI. MITTE ÜHTEGI korda ei callitud ära, jumal tänatud, oleks ära crackitud nkn. Blindid sain kätte, kasum! Need crackitud värgid on saadud 8-10bbse raisega (iga kord ära callitud), flopil raha sisse.
            Mis siis veel.. Vaatan peaaegu alati kas ma flopil midagi hitinud oleks ja vastus on peaaegu alati EI. Tegelikult peaks ju mõnikord hitima, sest kuidas muidu vastased mu käsi crackivad..

            Kokkuvõte: Iga kord kui mul on käsi saab vastane parema. Ma juba kardan seda kui ma käe saan, see tähendab seda, et tuleb kohe uus sisseost teha. Odavam oleks kõik foldida, siis kaotan ainult 1.5bb ringi peale..

            Käsi on küll vähe, st mingit järeldust teha ei saa, et ma olengi eluks ajaks neetud, aga kui ma võidan stiilis umbes 20% kätest kus ma ees olen siis see ei ole vist normaalne.

            Veel tuli meelde, et on selline võimalus, et pocketiga saab flopil ka seti saada. Mul oli see suisa meelest läinud, kuna umbes 50 pocketi jooksul on seda 1 korra juhtunud (teoorias peaks vist iga 8-9 korra kohta ühe saama?). Muidugi sai vastane riverisse rea.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #126
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              See on shortstacki eripära. Keegi ei viitsi respecti anda reisile sest sa oled shortstack. Shorti respektib tõsihingleine NL10 grinder sest teab et võita pole sittagi ja enamus juhul shortil AA-KK. Mängi fullstack ja elu muutub.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #127
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                LuuK sa kannata veel mõnda aega, vahel on tõenäosus pika taibuga. Fullstackiga mängimine aitab ka kindlasti, kui kannatus liiga ruttu katkeb.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #128
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas Rage
                  no ei teinud ma midagi valesti.. seti oleks ehk võinud kahtlustada...

                  Check river

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #129
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    PANGE PÕLEMA TRAADEVTUUDEEMAAMAMAAAA KÕIK NEED KRDI TURNAD!!!
                    TRA ÜRITAD PKSKORDKI NORMAALSELT PELADA NEID JA SIIS IKKA BUBBLE SEISUSES MINGIT TROPP OTSUSTAB AQ-GA ALL-INI CALLIDA MU AK VASTU JA MAHA KAKS PAARI JA JUHEI DONK JÄI ELAMA. VARSTI TILDISENA LÜKKAB OMA A7GA ALLINI MA AJ-GA INSTA CALL JA LEIAB OMA NEETUD 7.

                    SIIS FINALLY MINGI KEENJUS LIMBIB QJ-GA UTG JA INSTA CALLIB MU ALL-INI 1010-GA JA IKKA HITITAKSE. FCKFCFCK TRA SELLINE TILT, MA OLEKS SELLE NEETUD BOUNTY KINNI LÜKANUD TÄNA VÕI VÄHEMALT 5 SEAS ÜLIVÕIMSAKS CHIPLIIDRIKS SAANUD MITTE BUBBLEKS JÄÄNUD..TRATRATRA ELU SEES EI MÄNGI MITTE ÜHTEGI TURNAT ENAM!!!

                    KURADI ALLINI FESTIVALID, DONKIDE PARADIIS.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #130
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas Keiss
                      PANGE PÕLEMA TRAADEVTUUDEEMAAMAMAAAA KÕIK NEED KRDI TURNAD!!!
                      TRA ÜRITAD PKSKORDKI NORMAALSELT PELADA NEID JA SIIS IKKA BUBBLE SEISUSES MINGIT TROPP OTSUSTAB AQ-GA ALL-INI CALLIDA MU AK VASTU JA MAHA KAKS PAARI JA JUHEI DONK JÄI ELAMA. VARSTI TILDISENA LÜKKAB OMA A7GA ALLINI MA AJ-GA INSTA CALL JA LEIAB OMA NEETUD 7.

                      SIIS FINALLY MINGI KEENJUS LIMBIB QJ-GA UTG JA INSTA CALLIB MU ALL-INI 1010-GA JA IKKA HITITAKSE. FCKFCFCK TRA SELLINE TILT, MA OLEKS SELLE NEETUD BOUNTY KINNI LÜKANUD TÄNA VÕI VÄHEMALT 5 SEAS ÜLIVÕIMSAKS CHIPLIIDRIKS SAANUD MITTE BUBBLEKS JÄÄNUD..TRATRATRA ELU SEES EI MÄNGI MITTE ÜHTEGI TURNAT ENAM!!!

                      KURADI ALLINI FESTIVALID, DONKIDE PARADIIS.
                      Turniirid on üks suur TILT ;D

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #131
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Jah, ma arvan mingi nädal aega ei taha triobeti näha. Vähemalt 3 kuud pole mind ükski asi pokkeris närvi ajanud. Mingid soome lohhid, kes pea iga käega all-ini laksavad ja lõpuks A7-ga utg kui all-ini lükkavad ja hitivad ajavad lihtsalt nii tilti, et.......ma välja külma kätte......... >:(

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #132
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Keiss
                          Jah, ma arvan mingi nädal aega ei taha triobeti näha. Vähemalt 3 kuud pole mind ükski asi pokkeris närvi ajanud. Mingid soome lohhid, kes A7-ga utg all-ini lükkavad ajavad lihtsalt nii tilti, et.......ma välja külma kätte......... >:(
                          Mul on ka täielik ikaldus turniiridega, seal tuleb mängida koguaeg elu hinnaga, kas kõik või mitte midagi, muidu ajab rohkem Tilti veel.

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #133
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas LuuK
                            Kannatasin, kannatasin, aga ei saa enam mitte vaiki olla.

                            Mängin kõige madalamas limiiidis fullring tight (5% käsi vast) shorti kuna rolli pole. Suht põhimõtte pärast ei kanna juurde, aga vaadates kuidas asi läheb siis ei oleks mitte mingit põhjust olnud kanda ka, kuna see oleks juba otsas praeguseks. Sest, MITTE ÜKSKI KÄSI EI PEA VASTU. KK+ on KÕIK ära crackitud. Vastane callib 23 ja saab floppi rea, see on standartne. Ühe korra mulle halastati, siis saadi KK vastu riverisse A.
                            Nõrgemad käed. TPTK mina ees muidugi, riverisse saab vastane kas parema paari (haruldane) kolmiku (tavaline) või rea (enamus käsi). Tegelt pean rahul olema kuna siin ikka umbes 20% kätest peab.
                            Nüüd siis see osa, kus ma natuke rõõmustada saan, nimelt bb (harva ka sb) pealt täieliku saastaga on olnud lausa nii, et kui ma hitin siis jään ka ette. Selliste pottidega aga palju ei võida, ei lähe ju bette lahmima kui sul kolmas paar ja no kicker. Ahjaa, enne ma mängisin KK+ nii, et 20bb stackiga kohe AI. MITTE ÜHTEGI korda ei callitud ära, jumal tänatud, oleks ära crackitud nkn. Blindid sain kätte, kasum! Need crackitud värgid on saadud 8-10bbse raisega (iga kord ära callitud), flopil raha sisse.
                            Mis siis veel.. Vaatan peaaegu alati kas ma flopil midagi hitinud oleks ja vastus on peaaegu alati EI. Tegelikult peaks ju mõnikord hitima, sest kuidas muidu vastased mu käsi crackivad..

                            Kokkuvõte: Iga kord kui mul on käsi saab vastane parema. Ma juba kardan seda kui ma käe saan, see tähendab seda, et tuleb kohe uus sisseost teha. Odavam oleks kõik foldida, siis kaotan ainult 1.5bb ringi peale..

                            Käsi on küll vähe, st mingit järeldust teha ei saa, et ma olengi eluks ajaks neetud, aga kui ma võidan stiilis umbes 20% kätest kus ma ees olen siis see ei ole vist normaalne.

                            Veel tuli meelde, et on selline võimalus, et pocketiga saab flopil ka seti saada. Mul oli see suisa meelest läinud, kuna umbes 50 pocketi jooksul on seda 1 korra juhtunud (teoorias peaks vist iga 8-9 korra kohta ühe saama?). Muidugi sai vastane riverisse rea.
                            AI any2 ja küll hakkab tulema.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #134
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Keiss kle, kas tõesti läksid mingi ühe näruse turna pärast nii leili :D

                              Ma saaks aru, kui sa oleks neid järjest kümmekond samas stiilis mänginud ja ikka pidevalt eduseisust kaotanud.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #135
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Keiss kohtus WolvesFi'ga ve? :D

                                Comment

                                Working...