Hakkasin tegema Sunday millile double shooutout satellite. 10 lauda, kus kõigis oli 6-5 mängijat, võitjad saavad edasi FT'sse, kust 2 saavad pileti ja 2 mingi raha. Võitsin oma laua ära 30 minutiga ja nüüd ootan juba ca tund aega, et teised tondid võidaksid ära. onju bad beat? (õnneks käib kõrval 11+R turna)
"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Mõtlesin, et teen nl10 mingi 1k käsi tulemuseks monster tilt. mida ***** peaks see tähendama http://www.pokerhand.org/?4729902 instacall 3bet 78s ja instacall AI second pair ja draw turnis? AND WDF is this http://www.pokerhand.org/?4729867???? AA vs 77 instacall 3bet flop 34Q ja tehakse crai turn 7 wtf. õpetage beatima
tra TÕMMAKE PUTSI DONKID callitakse flopist poole stackine raise ja turnist instacallitakse ai flushdrawga ja hititakse. TÄNA JUBA EI TEA MITMES KORD millal callitakse turnis ai flushdrawiga ja hititakse mingi 4bi selle alla läinud
tra.. täna tuleb jälle rämepalju AKsid.. mitte ühegagi ei hiti ja kõik cbetid callitakse ka maha või lausa 3betitakse.. mida vittu nohh.. +100 pealt -20 peale
türa nohh... kaks korda QQ'ga AA vastu.. teist korda ma enam üle ei elanud... ja seda Poker Festi 30+3 satikal.. + ma tegin addoni ka, seega 63 taala vastu taevast.. ja ma enne neid lakse ilusti püsisin ~10-15 koha kandis.. putsiküll
Türraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
No käige tõsiselt putsi värdjad äss-rääbis mängijad. Sunday millionil sada kohta enne rahasid panen näpitsatega nuppe. Piider värdjanahk callib A3ga maha. Flop 234, turn T, river 5. Minge PUTSI, kärnased kusikud. Maha lasta sihukesed debiilid. 4 tundi jälle elust raisatud. Fucking bullshit
FUCK OFF!
Tra see Stars oma rigged setupidega. No täiesti vittus teema. Urood paneb nuppe A7ga, mul AQ suited, big blind pederastil AA. No käige türra, ajuvaba sitt. Mida vittu ma raiskan aega sellise pederastiaga.
Comment