***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #2701
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tubli

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #2702
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      On kellelgi Everesti kogemust multitableimisega? Soft lagib haigelt iga 10 min tagant >:(

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #2703
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas PokerDevil
        Võtan väljakutse vastu.
        damn.. kui suur bankroll on? :D

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #2704
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas variatsioon
          damn.. kui suur bankroll on? :D
          Mänguruumi on. :)

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #2705
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Hakkasin tegema Sunday millile double shooutout satellite. 10 lauda, kus kõigis oli 6-5 mängijat, võitjad saavad edasi FT'sse, kust 2 saavad pileti ja 2 mingi raha. Võitsin oma laua ära 30 minutiga ja nüüd ootan juba ca tund aega, et teised tondid võidaksid ära. onju bad beat? (õnneks käib kõrval 11+R turna)
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #2706
              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

              Mõtlesin, et teen nl10 mingi 1k käsi tulemuseks monster tilt. mida ***** peaks see tähendama http://www.pokerhand.org/?4729902 instacall 3bet 78s ja instacall AI second pair ja draw turnis? AND WDF is this http://www.pokerhand.org/?4729867???? AA vs 77 instacall 3bet flop 34Q ja tehakse crai turn 7 wtf. õpetage beatima

              tra TÕMMAKE PUTSI DONKID callitakse flopist poole stackine raise ja turnist instacallitakse ai flushdrawga ja hititakse. TÄNA JUBA EI TEA MITMES KORD millal callitakse turnis ai flushdrawiga ja hititakse mingi 4bi selle alla läinud

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2707
                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                tra.. täna tuleb jälle rämepalju AKsid.. mitte ühegagi ei hiti ja kõik cbetid callitakse ka maha või lausa 3betitakse.. mida vittu nohh.. +100 pealt -20 peale

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2708
                  Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                  türa nohh... kaks korda QQ'ga AA vastu.. teist korda ma enam üle ei elanud... ja seda Poker Festi 30+3 satikal.. + ma tegin addoni ka, seega 63 taala vastu taevast.. ja ma enne neid lakse ilusti püsisin ~10-15 koha kandis.. putsiküll

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #2709
                    Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                    Mõttetu, 2 päevaga ei oska enam üldse pokkerit mängida. Pmst iga postflop liigutus on nii vale kui olla saab.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2710
                      Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                      Tahax ka selle kuu mängu eest end maha lasta

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #2711
                        Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                        Türraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
                        No käige tõsiselt putsi värdjad äss-rääbis mängijad. Sunday millionil sada kohta enne rahasid panen näpitsatega nuppe. Piider värdjanahk callib A3ga maha. Flop 234, turn T, river 5. Minge PUTSI, kärnased kusikud. Maha lasta sihukesed debiilid. 4 tundi jälle elust raisatud. Fucking bullshit

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #2712
                          Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                          FUCK OFF!
                          Tra see Stars oma rigged setupidega. No täiesti vittus teema. Urood paneb nuppe A7ga, mul AQ suited, big blind pederastil AA. No käige türra, ajuvaba sitt. Mida vittu ma raiskan aega sellise pederastiaga.

                          Comment

                          • Potik
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 245

                            #2713
                            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                            Turn on uus river? 3 korda olin sama venna vastu flopil 85% ja turniga tõmbas kõik korrad ära. Kahel korral maksin välja ka.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #2714
                              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                              Dealt to variatsioon [Ah Ad]
                              24CMSLAK: folds
                              3J55: folds
                              wasta33: folds
                              sil693: folds
                              variatsioon: raises $3 to $4
                              paulitschMC: folds
                              CrazyB15: raises $3 to $7
                              Maxi_dp4: folds
                              superfofi: folds
                              variatsioon has timed out
                              variatsioon: folds


                              tra miks stars ei võiks lisada 2-5 secki timebanki kui see otsa saab???

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #2715
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                see sait ajab rõvedalt tilti:

                                Comment

                                Working...