***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #2656
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas Rigged
    Testisin table ninjat täna nl25's 24 lauda, ülimugav...aga best hand oli ikkagi see



    HEM näitab vastasele 0%...aga VÕTA NÄPUST, ISEGI 0% JUURES ON VÕIMALIK VÕITA.
    Soliidne biit imo!

    Minuarust siin mikros "grindijate" biidid on rohkem sinna donk play threadi sobivad :)

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #2657
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas EGERT
      Soliidne biit imo!

      Minuarust siin mikros "grindijate" biidid on rohkem sinna donk play threadi sobivad :)
      Tegin siin sinuarust donk play? :)

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #2658
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        BB ($25)
        UTG ($25)
        MP ($37.15)
        CO ($42.25)
        Button ($24.90)
        Tildivabalt (SB) ($87.70)

        Preflop: Tildivabalt is SB with A, A
        2 folds, CO bets $0.50, 1 fold, Tildivabalt raises $2.90, 1 fold, CO raises $5, Tildivabalt raises $13, CO raises $36.75 (All-In), Tildivabalt calls $26.25

        Flop: ($84.75) 4, K, 5 (2 players, 1 all-in)

        Turn: ($84.75) 3 (2 players, 1 all-in)

        River: ($84.75) K (2 players, 1 all-in)

        Total pot: $84.75

        Results:
        Tildivabalt had A, A (two pair, Aces and Kings).
        CO had A, 2 (straight, five high).
        Outcome: CO won $81.75


        No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        BB ($28.10)
        UTG ($22.85)
        MP ($23.95)
        CO ($14.25)
        Tildivabalt (Button) ($64.85)
        SB ($41.65)

        Preflop: Tildivabalt is Button with K, K
        1 fold, MP bets $0.75, 1 fold, Tildivabalt raises $2.75, 2 folds, MP calls $2

        Flop: ($5.85) Q, 6, 3 (2 players)
        MP bets $7.50, Tildivabalt raises $15, MP raises $13.70 (All-In), Tildivabalt calls $6.20

        Turn: ($48.25) 9 (2 players, 1 all-in)

        River: ($48.25) Q (2 players, 1 all-in)

        Total pot: $48.25

        Results:
        Tildivabalt had K, K (two pair, Kings and Queens).
        MP had Q, K (three of a kind, Queens).
        Outcome: MP won $45.85

        ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D. I love Stars, tõsiselt.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #2659
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Tra nii tilti läksin oma halva mängu peal, pekki see NL-50, sellise tainapeana pole seal mõtet mänigda. Haigelt overrolled olen hetkel, aga mul pohhui ja NL-25 siit ma tulen.

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #2660
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas Rigged
            Tegin siin sinuarust donk play? :)
            Ei teind, chillax dude.
            Kaks eraldiseisvat kommentaari oli nagu :)

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #2661
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Naised ärge n.........e meeste ajusid :-\

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2662
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                tra ma enam ei mäletagi milla viimati KK'ga flopis betides ja donki callides A'd flopis ei olnud..

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #2663
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



                  Tra see ei ole never mees!!! jkjkasjkjskjdksa

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #2664
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    minu arust küll nina viskab nats mehe oma välja :)

                    Comment

                    • madisle
                      Jube Noob
                      • May 2009
                      • 115

                      #2665
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Minge P*tsi kõik. Tra F*king Stars rsk. Kuradi M*nni kari. 7 turnast kõigil tõmmatakse riverisse ära. Minge karu p*rse. Tra, JJ flop 9 3 J , turni tuleb ja river ka ja krdi M*nn callib mu flopi ja turni panused A ja 8 . Teine turna floppan muttidega top setti raisen 3/4 potti ja vastane läheb all'inni masti tõmbe peale( mille ta saab alles turnist muide), mille ta ka riverisse saab. Tra närv nii must, mingi faking dongi kari starsis. Fakt up ma ütlen na**ui. :-X

                      Comment

                      • blazkuh
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 400

                        #2666
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Mind vägistatakse sõna otseses mõttes täna starsis, suckoute ja riverdamisi on niimoodi tehtud, et paha hakkab. 3x KK pfai, vastas AA, AA-ga tõmmatakse setid ja nelikud. Ei ole tore rsk, septembri graafik oli nii ilus :D Ma ei vingu, pidin lihtsalt seda ütlema :) Aitäh, et kuulasite. Teie blazkuh.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #2667
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas FreakyJason


                          Tra see ei ole never mees!!! jkjkasjkjskjdksa
                          ausalt öelda mind isegi ei kotiks see, kas ta oli eelnevalt mees hahahahaa ;D
                          nii soliidne neiu, et Zzz...uhuuhuhuuuu :D

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #2668
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas madisle
                            Minge P*tsi kõik. Tra F*king Stars rsk. Kuradi M*nni kari. 7 turnast kõigil tõmmatakse riverisse ära. Minge karu p*rse. Tra, JJ flop 9 3 J , turni tuleb ja river ka ja krdi M*nn callib mu flopi ja turni panused A ja 8 . Teine turna floppan muttidega top setti raisen 3/4 potti ja vastane läheb all'inni masti tõmbe peale( mille ta saab alles turnist muide), mille ta ka riverisse saab. Tra närv nii must, mingi faking dongi kari starsis. Fakt up ma ütlen na**ui. :-X
                            Mul eile sama teema hakkas peale kohe kui blindid laudadest välja lülitasin. Enne kui orbiidid läbi said, oli päeva kasum 90&% vähenenud. Trsaasdgdsfhgadg

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2669
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas FreakyJason


                              Tra see ei ole never mees!!! jkjkasjkjskjdksa
                              Enam ei ole jah aga 2 aastat tagasi oli.

                              Comment

                              • savioja
                                Julm Donk
                                • Aug 2009
                                • 53

                                #2670
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                8k kätt ja 11 BI alla EV pole tore joosta!

                                Comment

                                Working...