Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
sa ei ole shortstack. open shove 25bb on paha. üksi nõrgem käsi ei calli seda. calli saades oled pikalt taga või harva äärmisel juhul flippad.
samuti ei indikeeri imo see ülimat tugevust. eesmärk on sul ju blindid võita pf siin. sama asja teeb ära reise 1200-1600(ise reisen siin 1000-1200). kui saad calli või re-reise otsa, siis hindad uuesti olukorda.
tundub nagu sul on hirm kaotada osa stackist ja see peab kogu aeg kasvama, ilma vahepeal tagasilööke saamata. see ei ole nii.
bet/fold ja chk/fold liinid kuuluvad ka pokkeri juurde. stack ei ole miski talisman, mida peab hoidma. see on töövahend.
sa ei ole shortstack. open shove 25bb on paha. üksi nõrgem käsi ei calli seda. calli saades oled pikalt taga või harva äärmisel juhul flippad.
samuti ei indikeeri imo see ülimat tugevust. eesmärk on sul ju blindid võita pf siin. sama asja teeb ära reise 1200-1600(ise reisen siin 1000-1200). kui saad calli või re-reise otsa, siis hindad uuesti olukorda.
tundub nagu sul on hirm kaotada osa stackist ja see peab kogu aeg kasvama, ilma vahepeal tagasilööke saamata. see ei ole nii.
bet/fold ja chk/fold liinid kuuluvad ka pokkeri juurde. stack ei ole miski talisman, mida peab hoidma. see on töövahend.
Comment