***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #2041
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    sa ei ole shortstack. open shove 25bb on paha. üksi nõrgem käsi ei calli seda. calli saades oled pikalt taga või harva äärmisel juhul flippad.
    samuti ei indikeeri imo see ülimat tugevust. eesmärk on sul ju blindid võita pf siin. sama asja teeb ära reise 1200-1600(ise reisen siin 1000-1200). kui saad calli või re-reise otsa, siis hindad uuesti olukorda.
    tundub nagu sul on hirm kaotada osa stackist ja see peab kogu aeg kasvama, ilma vahepeal tagasilööke saamata. see ei ole nii.
    bet/fold ja chk/fold liinid kuuluvad ka pokkeri juurde. stack ei ole miski talisman, mida peab hoidma. see on töövahend.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #2042
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas vsiu100
      sa ei ole shortstack. open shove 25bb on paha. üksi nõrgem käsi ei calli seda. calli saades oled pikalt taga või harva äärmisel juhul flippad.
      samuti ei indikeeri imo see ülimat tugevust. eesmärk on sul ju blindid võita pf siin. sama asja teeb ära reise 1200-1600(ise reisen siin 1000-1200). kui saad calli või re-reise otsa, siis hindad uuesti olukorda.
      tundub nagu sul on hirm kaotada osa stackist ja see peab kogu aeg kasvama, ilma vahepeal tagasilööke saamata. see ei ole nii.
      bet/fold ja chk/fold liinid kuuluvad ka pokkeri juurde. stack ei ole miski talisman, mida peab hoidma. see on töövahend.
      jep ma ise algul mõtlesin ka openraise peale, aga ma ei tahtnud veel shordimaks jääda(enne pausi oli mingi 35k stack). Samuti käis peast läbi, et kas ma suudan 3betile maha visata. Seal ühe venna prf ai range oli any suited A ja any pocket, tema rangest oleks kõvasti ees olnud ning lootsin ka, et tema valuet annab, aga hoopis BB leidis käe. Ja blindide varastamiseks teen mina raise 2,5-3bb. 4bb on raha raiskamine.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #2043
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        tegu on 6maxiga, mitte HU, et arvestad 1 vastasega.
        shovedes riskid liiga palju, et võita liiga vähe.
        3beti peale maha viskamine- kõigepealt peab see juhtuma. siis vaatad kes selle tegi. ja siis teed oma käigu. foldimine pole häbiasi :)
        veel 1 asi- kui saaksid reisele 3beti, siis tõenäoliselt callib see käsi ka su all inni maha.
        kokkuvõttes on plaan saada blindid ja selle teeb ära(olenevalt lauast ja muudest oludest) reise 1000,1200, 1600, 2000 ja all inn. lihtsalt esimese puhul on risk-reward suhe paigas, viimase puhul mitte.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #2044
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas vsiu100
          tegu on 6maxiga, mitte HU, et arvestad 1 vastasega.
          shovedes riskid liiga palju, et võita liiga vähe.
          3beti peale maha viskamine- kõigepealt peab see juhtuma. siis vaatad kes selle tegi. ja siis teed oma käigu. foldimine pole häbiasi :)
          veel 1 asi- kui saaksid reisele 3beti, siis tõenäoliselt callib see käsi ka su all inni maha.
          kokkuvõttes on plaan saada blindid ja selle teeb ära(olenevalt lauast ja muudest oludest) reise 1000,1200, 1600, 2000 ja all inn. lihtsalt esimese puhul on risk-reward suhe paigas, viimase puhul mitte.
          mõistus oleks jah 3beti peale öelnud, et fold v.a kui seda oleks loose vana teinud. Eks kui ma öösel koju jõuan, vaatan trackerist seal teiste vendade statsid ka üle(laua kohta üsna suur sample) ja hindan olukorra uuesti üle. Selliste postide üle olen väga tänulik, kuna arenemisele aitavad need kaasa.

          Comment

          • blazkuh
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 400

            #2045
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas donkament
            rofl at ur text. Mis mindsetiga? Scared? Standard move, eriti kuna pole eriti võimalust hakata mängima postflop, kui just head drawi või flopi ei hiti. Sinu lahendus flopil cbet/fold, kui missed? Callitakse cbet ja siis teeme turnil blank boardil check-foldi et veel vähem chippe jääks? ja btw andres, see oli 6max turna, ehk M15,5 paistab ilus aga tegelikult pole, arvestades kiirelt blindid mööda lähevad.

            Vastuvaidlemise asemel võtaksin nõuandeid kuulda, sa ju oled micro stakes mängija. Targematele vastu vaidlemine ei ole ilus, arutle siis kasvõi tõmblemise asemel. Lihtsalt sõbralik soovitus :)

            EDIT: Ups, vahepealseid postitusi ei näinudki :D

            Comment

            • vinney
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 473

              #2046
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              suht standart päev

              AA 99 lose
              AA 99 lose
              AA 99 split

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #2047
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas vinney
                suht standart päev

                AA 99 lose
                AA 99 lose
                AA 99 split
                Kas turkadel või cashis??

                Comment

                • vinney
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 473

                  #2048
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas hoss23
                  Kas turkadel või cashis??
                  õnneks turkadel ja sngs

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2049
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    teen 16.5$ satikat mingile turkamendile .. üks tr2ielik debiilik saab 6 järjestikku kätt .... AA, AK, KK, QQ, AKs, AA .... obv makstakse kõik kinni ka enamus .. ja siis paneb damn im a good player .. no minge vittu .. elusees ei tee neid turniire ega satikaid ega yhtegi sng'd enam .. nahhui need on mingi pedede teema

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2050
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      vsiu juttu tuleb kuulata!

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #2051
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        fking stars remontigu oma Rematch button ära, vend vajutas järjest kuni ükskord enam laud ette ei hüpanud. Ma pole elus niivõrd easy money näinud, kuigi ühe coinflipi suutsin kaotada. 3-1 ainult :'(


                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #2052
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          vsiu juttu tuleb kuulata!
                          raamatujutt.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #2053
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Sellise graafikuga mees jagas mulle raha järjest aga siis järsku ei visanud enam rematsi ette, kuigi mõlemad vajutasid accepted. Oleks veel raha saanud. asdais#da8usPjSaks

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #2054
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Kris
                              ossa ****, starsi supporti läheb väike sõimukiri vms? Kas see vend ise oli afk siis, et ta tähele ei pannud et rematchib koguaeg?! Kaua see kestis?

                              15k eeki nagu maast leitud: D
                              ah???

                              see graafik on tolle venna lifetime mitte antud 4 mängitud turniiri
                              failisid vist veits ;D

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #2055
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                irw, arvasid et tüübid lasid paartuhat kätt järjest kuni ükskord enam ei saanud :D?

                                Comment

                                Working...