Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?
Ma ka Corolla eest 275 ei maksaks, aga see on isiklik eelistus. Tegu on siiski ühe maailma ühe enimmüüdud odava keskklassi autoga ja selle soetamist ei peeta ka üheski 'normaalse autokultuuriga' riigis mingiks luksuseks.
Kui kõik 'normaalsed inimesed' sõidaksid kasutatud autodega, siis kust need tulema peaksid? Kui kõik sööksid kartulikoori, siis kes peaks kartulid ära sööma? :)
Mingil juhul ei väida ma, et kasutatud auto ost oleks halb otsus. Praeguses turuolukorras oleks see väga hea otsus. Jutt oli pigem sellest, kas väikeses majas või keskmise suurusega korteris elada ja 2 odavamat keskklassi autot omada pere peale on 'liigne luksus' või normaalne elustandard. Minu arvates võiks pigem normaalne olla.
Algselt postitas ok2aa
Vaata postitust
Kui kõik 'normaalsed inimesed' sõidaksid kasutatud autodega, siis kust need tulema peaksid? Kui kõik sööksid kartulikoori, siis kes peaks kartulid ära sööma? :)
Mingil juhul ei väida ma, et kasutatud auto ost oleks halb otsus. Praeguses turuolukorras oleks see väga hea otsus. Jutt oli pigem sellest, kas väikeses majas või keskmise suurusega korteris elada ja 2 odavamat keskklassi autot omada pere peale on 'liigne luksus' või normaalne elustandard. Minu arvates võiks pigem normaalne olla.
Comment