Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?
sa oled ikka kokkuhoidlik, ma tõesti ei mäleta kuud kus mul nii vähe raha oleks läinud. eks korter oli mul ka vähe pädevama üüriga
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust

Comment