Mul koguaeg mingi teemat ,et kui teen enda cashoute siis kohe lendab peale mingi sick bad run .....100% pärast kõike cashoute (7-10cashouti)tuleb mul downswing...
Mis teil ka nii või ma ainuke looduseõnnetus ?...ja kaua teie downswingid kestavad ?.
Võite öelda mis rohtu ka downswingi vastu vahest kasutade ?.=)
Mis teil ka nii või ma ainuke looduseõnnetus ?...ja kaua teie downswingid kestavad ?.
Võite öelda mis rohtu ka downswingi vastu vahest kasutade ?.=)
TC
Comment