Cashout ja Downswing,semud ?.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #31
    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    Downswingid on ikka olemas küll.
    Ma tegin isegi kunagi video sellest:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by levis; 30.07.10, 15:21.

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #32
      Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Sa tunned mind ültse?
      Lambist tõmbad siukse ravi maha?
      See aasta 3k$~ up muidu.

      Isegi kui ma mängiks NL10-t mis siis oleks?Just siuke suhtumine peletebki uusi liikmeid eemale.
      Kui ma tuleks siia foorumisse ja saan selle pärast kohe sõimata,et NL10-t mängin siis ma enam küll tagasi ei tuleks.
      Ma eeldan,et sa ise just mingi HS mängija pole kui siukseid nalju teed,neil peaks inteligents ikka väheke suurem olema.
      Pigem standard 2p2 BBV troll,elav näide.

      Sorry OT pärast,tilti ajavad siuksed kodanikud kes võtavad laest oma arvamusi teiste kohta.
      Eino, mu arvamus kujuneb pigem selle põhjal, milline on su mõtlemine. Või vähemalt millisena sa seda postitustega näitad, seega päris laest ei ole see arvamus võetud. Võib-olla oled päriselt normaalne tüüp.

      Ma ei ole nüüd ise siin süüst puhas, aga mismõttega "brag" postitusi üldse vaja on? Sama, et kolmanda lausega juba ütled, palju sa aastaga up oled, keda kotib, srsly? Kui sul mentaalselt masturbeerida vaja on, võid ju hollikas ringi käia ja kohalikele kullakaevuritele öelda, et oled aastaga $3k up. Jah, ma ei ole HS mängija, pigem midstakes PLO, kuid pluss-miinus $3k päevi on mul olnud küll. See ei tähenda, et ma sellest kuhugi rääkima peaks minema (ma pole isegi ühtegi kuugraafikut postitand kunagi).

      Mind ei häiri NL10 mängijad, ma ise alustasin ka sealt. Pigem see, kui mingid juustuburksi mehed iilgelt bräägida tahavad. Sama keiss oli selles "mida te pokkerirahade eest ostnud olete" teemas, need ei ole tegelikult mingisugused bragid ju :)

      Trolli mulje võin ma jätta küll, sest ma ei ole siin eriline strati/käte postitaja. Aga kui siin foorumis mängib PLO'd 2-3 inimest ja needki max PLO100 NLHE kõrvale, siis mis mõttega ma siin sellest räägin?

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #33
        Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

        Algselt postitas EGERT Vaata postitust
        Eino, mu arvamus kujuneb pigem selle põhjal, milline on su mõtlemine. Või vähemalt millisena sa seda postitustega näitad, seega päris laest ei ole see arvamus võetud. Võib-olla oled päriselt normaalne tüüp.

        Ma ei ole nüüd ise siin süüst puhas, aga mismõttega "brag" postitusi üldse vaja on? Sama, et kolmanda lausega juba ütled, palju sa aastaga up oled, keda kotib, srsly? Kui sul mentaalselt masturbeerida vaja on, võid ju hollikas ringi käia ja kohalikele kullakaevuritele öelda, et oled aastaga $3k up. Jah, ma ei ole HS mängija, pigem midstakes PLO, kuid pluss-miinus $3k päevi on mul olnud küll. See ei tähenda, et ma sellest kuhugi rääkima peaks minema (ma pole isegi ühtegi kuugraafikut postitand kunagi).

        Mind ei häiri NL10 mängijad, ma ise alustasin ka sealt. Pigem see, kui mingid juustuburksi mehed iilgelt bräägida tahavad. Sama keiss oli selles "mida te pokkerirahade eest ostnud olete" teemas, need ei ole tegelikult mingisugused bragid ju :)

        Trolli mulje võin ma jätta küll, sest ma ei ole siin eriline strati/käte postitaja. Aga kui siin foorumis mängib PLO'd 2-3 inimest ja needki max PLO100 NLHE kõrvale, siis mis mõttega ma siin sellest räägin?
        Ei bragginudki midagi.
        Lihtsalt lõhkus ära,et sa ei tea minust pmst mitte midagi ja siis panid "[X]" NL10.Lihtsalt ütlesin midagi.Ja ma ei braggigi ei hollywoodis ega ka kuskil palju ma teinud olen jne ega ma mingi douche ei ole.
        Lihtsalt ütlesin sulle siin,et sa tühjakohapealt siukse lambi maha panid.
        Eino tore siis kui sul hästi läheb.
        Mul polegi su vastu mitte midagi,lihtsalt veits üllatav oli.
        See on sama mis mingi inimene tuleb mulle tänaval vastu keda ma ei teagi ja ütlen,et see on ikka täis tont.


        Ok,peace!

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #34
          Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Ok,peace!
          NP :)

          Comment

          • ristimees
            Julm Donk
            • Jun 2010
            • 49

            #35
            Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

            Algselt postitas kip Vaata postitust
            järeldus - online pokker on RIGGED, kindlalt quit.
            Jah jätsingi pooleni kuna full riggib mind micro laudades ...geenius !

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #36
              Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

              ja j2lle votsin raha v2lja .. ja no j2lle -7bi .. krt ajuvaba, miks nad nii teevad. teate, ehk oskate vastata?

              Comment

              • chrosmos
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 340

                #37
                Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                peale cashouti tunduvad swongid suuremad, kuna sa oled ju oma bankrolli vähendanud. paned raha peale, siis ei tundu nii hull, kuna siis rohkem ruumi swongideks.

                cashout jälle üks asi, milles keskmised mängijad saavad oma halba mängu või ebaõnne süüdistada

                Comment

                • OuMaiGaad
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 482

                  #38
                  Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #39
                    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                    kandsin mingi aeg 3000$ välja ja sain kohe kena upswingi :)

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #40
                      Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                      ja ma mõtlesin et olen oma mõne 100$ cashoutiga eesti cashouterite tipus. a tuleb välja, et iga mees on plussis ja kannab koguaeg >1000$ summasid välja.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #41
                        Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                        ja ma mõtlesin et olen oma mõne 100$ cashoutiga eesti cashouterite tipus. a tuleb välja, et iga mees on plussis ja kannab koguaeg >1000$ summasid välja.
                        LOL:D

                        Comment

                        Working...