Cashout ja Downswing,semud ?.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristimees
    Julm Donk
    • Jun 2010
    • 49

    #1

    Cashout ja Downswing,semud ?.

    Mul koguaeg mingi teemat ,et kui teen enda cashoute siis kohe lendab peale mingi sick bad run .....100% pärast kõike cashoute (7-10cashouti)tuleb mul downswing...

    Mis teil ka nii või ma ainuke looduseõnnetus ?...ja kaua teie downswingid kestavad ?.
    Võite öelda mis rohtu ka downswingi vastu vahest kasutade ?.=)
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

    moraal:

    ära cashoudi. Jäta endale atleast 30 bi buyin kontole!
    Kui saad rolli 32 bi peale, siis see 2bi kanna alles välja:)

    Comment

    • ristimees
      Julm Donk
      • Jun 2010
      • 49

      #3
      Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      moraal:

      ära cashoudi. Jäta endale atleast 30 bi buyin kontole!
      Kui saad rolli 32 bi peale, siis see 2bi kanna alles välja:)
      Ei ma jätangi jälgin suht 100% BM-ti ...aga lihtsalt käib pinda et alati tuleb mingi downswing .

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #4
        Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

        loll

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #5
          Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

          Miks sellised teemad?

          Mitu bi swingid on siis kohe? Kas alati coolerid või suckoudid? :S Tuba sakib ?

          edu siiski!

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #6
            Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

            Haha, päris hea :D

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

              alltime graph või PTR link

              Comment

              • kip
                FPP Pro
                • Jul 2009
                • 256

                #8
                Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                järeldus - online pokker on RIGGED, kindlalt quit.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                  Kujutad ette omale.
                  Jaaaa kindlasti on siuke asi,et kui cashoutid siis tuleb sul downswing!!!
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Vbl on ka asi selles,et sul roll on veits väike ja hakkad sitasti mängima kuna tahad saada rolli samale tasemele kiirelt tagasi kus ta enne cashouti oli.
                  See on kyll täielik debiilsus mõelda,et kui cashoutid siis tuleb mai tia mis faking karma ja downswing jne...pliaaa life tilt tuleb seda posti lugedes ausalt.

                  See on täpselt sama lamp,et kui ma saadan Negreanule 0.05 senti starsi siis ma saan boomswitchi.

                  Comment

                  • macroTilt
                    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                    • May 2010
                    • 629

                    #10
                    Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                    qbj0hn, nyydsest oled silmitsi bad karmaga.
                    haha, ja see v6ib t6esti lifetilti p6hjustada. ettevaatust!

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                      Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                      qbj0hn, nyydsest oled silmitsi bad karmaga.
                      haha, ja see v6ib t6esti lifetilti p6hjustada. ettevaatust!
                      Mul nende asjadega ei vea jah kusjuures.
                      Kuigi ytlesin,et kujutatakse ette siuksed asju.

                      Siis näiteks...kui mina mingi brag topicu teen v6i midagi taolist ytlen läheb ALATI kõik per*e. =/

                      Ma braggimisest loobunud juba.

                      Comment

                      • kardpleier
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 699

                        #12
                        Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                        grinding on nonrigged account - chipdump to doomswitch account - cashout


                        myrkal PTR-s cashouti balance

                        (pead ei anna)

                        Comment

                        • kip
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 256

                          #13
                          Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                          Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                          grinding on nonrigged account - chipdump to doomswitch account - cashout


                          myrkal PTR-s cashouti balance

                          (pead ei anna)
                          ROFLLLLLLL

                          Comment

                          • ristimees
                            Julm Donk
                            • Jun 2010
                            • 49

                            #14
                            Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                            Miks sellised teemad?

                            Mitu bi swingid on siis kohe? Kas alati coolerid või suckoudid? :S Tuba sakib ?

                            edu siiski!
                            Kle mingi 6 -7...aga lihtsalt nagu rasked olukorrad...tglt asi lihtsalt mindsetis ....PS ma ei arva midagi sellist ,et full või iga teine suurem tuba on rigged ....Lihtsalt mõtlesin et keegi ütleb kuidas nad enda downswinge ravivad mingi pauside või mängivad rohkem vms =).

                            Comment

                            • WIN
                              FPP Pro
                              • Feb 2010
                              • 275

                              #15
                              Re: Cashout ja Downswing,semud ?.

                              loogiline... kuna downerid ja heatrid käivad nagu ikka kordamööda , siis enne sa ei sa cashouti teha kui sa võidad ehk siiiiis on hiiter - cashout - downswing - hiiter- cashout - downswing...

                              Comment

                              Working...