PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #76
    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

    Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Ma ei ütleks... Lihtsa boti progremine ei ole eriline väljakutse. Lihtsa all pean silmas midagi sellist nagu siin teemas mainitud botid. Neil tõenäoliselt peale pinnapealse algoritmi puuduvad igasugused keerulisemad süsteemid.
    :P kas tõesti arvad et lihtne programm beatiks NL200t?
    kui jh siis saada mulle ka need lihtsalt algoritmid. hakkan ise neid oma mängus kasutama.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #77
      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

      Vähemalt sama raske kui algoritmide kirjutamine on normaalse andmevahetuskiirusega info sisselugemine teha. Eeldusele, et bot mängib ikka mitmel laual ja progrejal pole tervet serveriruumi kasutusel, vaid oma kodust jooksutab asja.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #78
        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

        TÜst anname it-tudengile 5k.
        Esimesed 2,5k progremise eest ning ülejäänud 2,5k kui perfect bot on valmis. Sinna sisse lisame fishiseid liigutusi, et võrgustikud ei saaks aru, et tegemist on bottidega, lol.

        Pm ez money

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #79
          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          :P kas tõesti arvad et lihtne programm beatiks NL200t?
          kui jh siis saada mulle ka need lihtsalt algoritmid. hakkan ise neid oma mängus kasutama.
          Ma juba hakkasin sulle vastama NL200 biitimise koha pealt, kuid mõtlesin ümber. Mida sa selle küsimusega õigupoolest saavutada üritad? Meil on praktiline näide olemas ju kuidas botid biitisid NL200 väga labase strateegiaga. Tõsi küll, nad pidid alla minema, sest mängude struktuuri muudeti (min buyin, max buyin jms), kuid enne seda olid botid suhteliselt edukad. Kui samad botid panna mängima mõnda pehmesse eurotuppa, siis ei ole nende edus mitte mingit kahtlustki.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #80
            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            no ütleme nii et kui sa suudaks sellist boti progreda nagu need tüübid kes just vahele jäid siis.. saaksid vabalt eestis 50k+ kuus palgaga töö.
            Vaevalt. Või miks sa nii arvad?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #81
              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
              Ma juba hakkasin sulle vastama NL200 biitimise koha pealt, kuid mõtlesin ümber. Mida sa selle küsimusega õigupoolest saavutada üritad? Meil on praktiline näide olemas ju kuidas botid biitisid NL200 väga labase strateegiaga. Tõsi küll, nad pidid alla minema, sest mängude struktuuri muudeti (min buyin, max buyin jms), kuid enne seda olid botid suhteliselt edukad. Kui samad botid panna mängima mõnda pehmesse eurotuppa, siis ei ole nende edus mitte mingit kahtlustki.
              99% eesti mängijatest ei beati NL200t.
              ma tahan seda öelda et neil ei olnud labane strateegija.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #82
                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Vaevalt. Või miks sa nii arvad?
                ma ei oska seda seletada miks aga sellise boti tegemine on väga raske.

                edit: no mõtle ise palju su skill väärt on kui sa suudad luua programmi mis teenib iseseisvalt üle miljoni krooni aastas?

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #83
                  Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                  Mida keerulisem on strateegia, seda suurem tõenäosus on teha vigu, ilmselgelt sellepärast nad ei biidigi mängu. Kui hoiduda olukordadest, kus ei ole võimalik long runnis ilma spetsiifiliste readideta kasumit näidata ning mängida võimalikult lihtsat ABC pokkerit, võib igal pool kasumit näidata game selectides. 20bb pokkerist ärme üldse räägigi.
                  Last edited by Kloonike; 19.07.10, 16:22. Põhjus: typo

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #84
                    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    ma ei oska seda seletada miks aga sellise boti tegemine on väga raske.
                    Boti väljamõtlemine (strateegia) on ilmselt raske, aga realiseerimine ilmselt mitte nii väga, aga pakun puusalt, et selle realiseerijad ei saaks 50k+ eestis palka, sest pokkerioskuste eest progejatele üldjuhul ei maksta.

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    edit: no mõtle ise palju su skill väärt on kui sa suudad luua programmi mis teenib iseseisvalt üle miljoni krooni aastas?
                    Mõtle selle peale, et mingis muus valdkonnas nad "mingi programmiga" aastas miljonit ei teeni. Siin foorumis mitmed teenivad pokkeriga 30k kuus, aga mõtle nende skilli peale ja mõtle selle peale kui palju nad IRL päris tööl teeniksid. Pokker lihtsalt on "selline".
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #85
                      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                      l2ksin just huviga nl200 lauda ja toesti on mottetu shoridid tuksuvad sees ja actionit pole(postflopi m2ngu ma ei n2inud, n2gin ainult foldimist....). Samas toesti ma ei kujuta ette kuda 20BB m2ngitakse.
                      openshove 20bb on kindlasti ebaefektiivne

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #86
                        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Boti väljamõtlemine (strateegia) on ilmselt raske, aga realiseerimine ilmselt mitte nii väga, aga pakun puusalt, et selle realiseerijad ei saaks 50k+ eestis palka, sest pokkerioskuste eest progejatele üldjuhul ei maksta.



                        Mõtle selle peale, et mingis muus valdkonnas nad "mingi programmiga" aastas miljonit ei teeni. Siin foorumis mitmed teenivad pokkeriga 30k kuus, aga mõtle nende skilli peale ja mõtle selle peale kui palju nad IRL päris tööl teeniksid. Pokker lihtsalt on "selline".
                        kuskil ei saa õppida pokkeri botide programeerimist.
                        ehk siis nad on üldiselt väga skillful vennad.

                        ja isegi kui ta ei oskaks midagi muud teha siis ta saaks seda sama programmi müüa ju.

                        agajh.. vahet pole..
                        peace!

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #87
                          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                          veel yks asi, ok paned algoritmi valmis...
                          Aga kuda see bot suhtleb pokerstarsi kliendiga?
                          Vaevalt ta ise starsi avab. Ja kui avab siis stars peaks igasugused voorkehad nagu sharkscope vms tuvastama suht kiiretsi.

                          St kas programmeerija peab need botid laudadesse viima vms

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #88
                            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            kuskil ei saa õppida pokkeri botide programeerimist.
                            ehk siis nad on üldiselt väga skillful vennad.
                            Kui oskad progreda, siis programmeerid seda, mida vaja.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #89
                              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              veel yks asi, ok paned algoritmi valmis...
                              Aga kuda see bot suhtleb pokerstarsi kliendiga?
                              Vaevalt ta ise starsi avab. Ja kui avab siis stars peaks igasugused voorkehad nagu sharkscope vms tuvastama suht kiiretsi.

                              St kas programmeerija peab need botid laudadesse viima vms
                              eks nad ikka ise lähevad aga neile ongi sisse progretud et nad käituks nagu inimesed. ehk siis hiir peab pidevalt liikuma, värisema, lagima, timing telle tegema jne. jne
                              + siis peavad läbima anti-bot testid (suhtlema vahepeal chatis modiga jne)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #90
                                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                                Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                                Ma ei ütleks... Lihtsa boti progremine ei ole eriline väljakutse. Lihtsa all pean silmas midagi sellist nagu siin teemas mainitud botid. Neil tõenäoliselt peale pinnapealse algoritmi puuduvad igasugused keerulisemad süsteemid.
                                Biitimine on üks asi. PM ranka tabeliga võid jääda ka nulli või väikesesse plussi aga programmi jupi tegemine, mis loeb andmeid, kasutab neid õigesti ning samal ajal jääb märkamatuks mängijatele ning pokkeritoale on tunduvalt keerulisem.

                                Comment

                                Working...