PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #106
    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mis konfiskeeritud rahaga tehakse :)?
    Eks ta starsi juhtkonnale jääb, nemad kaotasid ju kõige rohkem

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #107
      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      mis konfiskeeritud rahaga tehakse :)?
      Hookers 'n blow obv.

      Ei tegelikult läheb see raha tõenäoliselt saidi arenduskuludesse või kuhugi.

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #108
        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
        Eks ta starsi juhtkonnale jääb, nemad kaotasid ju kõige rohkem
        oled sa kindel, et kaotasid ikka?

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #109
          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

          Algselt postitas Supsti Vaata postitust
          oled sa kindel, et kaotasid ikka?
          Ega jah...neile geneti tõenäoliselt nende kõikide kontode pealt kordades rohkem reiki, kui nad konfiskeerisid.

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #110
            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

            Sellepärast ka wink :)

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #111
              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

              Omg, leveldamine mega obvious pean lihtsalt tulema offtopicut panema siia :D

              Comment

              • Muckyourcards
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2009
                • 352

                #112
                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                Poleks paha selline bot valmis meisterdada.
                Sama mis Sunday Millionilt esikoht hittida. LOL

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #113
                  Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                  Selle pärast ma ei postitangi väga harva, hui saab aru, kui leveldatakse kui mitte.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    mis konfiskeeritud rahaga tehakse :)?
                    Ei tea. PokerStars ütles veel, et praegu nad ei tea, kuidas nad rahasid tagastavad, sest seda teemat ei ole veel arutatud ning uurimine on alles lahtine.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #115
                      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                      botinduse poole tagasi pöördudes, siis kõige raskem on vastav strateegia välja mõelda või bot valmis teha? Ma eeldaks, et asi on ikka rohkem strateegia taga, sest muidu võiks paljud SNE ära grindida, ntx ma võiks enda perele kasvõi öelda, et davai siin on tabel, nüüd grindige koguaeg minu kontoga ja siis aasta lõpuks saame kõik $$$.
                      20BB bottide koha pealt bot valmis teha obv... Foorumi shortstackiekspert sm112 ütles mõni kuu tagasi ühes teemas, et võib ükskõik kelle väga efektiivselt shortstackima õpetada vähem kui poole tunniga (või oli see aeg veel lühem) :D

                      Sellised idiootsed mängud tuleks imo ära keelata mis väga lihtsalt botitavad on nagu 20BB pokker ja DoN-id (mitte ainult seetõttu, et nad botitavad on, vaid seetõttu et on võimalik õppida "elukutseliseks" tundidega).
                      Last edited by Codecci; 20.07.10, 00:27.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #116
                        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        no ütleme nii et kui sa suudaks sellist boti progreda nagu need tüübid kes just vahele jäid siis.. saaksid vabalt eestis 50k+ kuus palgaga töö.
                        Äkki saavad 100k või 150k?!

                        Kulla inimesed, mõtelge ennem kui palganumbreid väga loobite.
                        Selleks, et üks inimene saaks 50k endale iga kuu palgatööna tasku pista peab firma koos maksudega ~89k välja käima. Koos püsikulude ja kõige muuga on see 100k min. Kas üks inimene suudab kuus niipalju reaalset väärtust luua?
                        Last edited by kuco; 20.07.10, 06:18.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #117
                          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                          Kuco näiteks meil on oma ala spetsialist, keda on Eestis täpselt 3 tükki kokku, aga töötab miinimumpalga eest :). Sest ta teeb seda omast vabast ajast ja tahtest üritades riigile võimalik kasulik olla. Ja keskharidus on väga tähtis, saaks õppelaenu... ja siis võiks hakata firmajuhiks...

                          Aga mind huvitab kui palju Stars tegelikult bottide vastu võitleb? Sama hästi võiks nende 268 boti nimed ka avalikustada mille nad viimase 4 kuu jooksul sulgenud on.

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #118
                            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Sellised idiootsed mängud tuleks imo ära keelata mis väga lihtsalt botitavad on nagu 20BB pokker ja DoN-id (mitte ainult seetõttu, et nad botitavad on, vaid seetõttu et on võimalik õppida "elukutseliseks" tundidega).
                            Sa ei saa ju nii öelda, sama hästi võiks ära keelata HU, kuna seal võetakse lollilt kõige kiiremini raha ära :)

                            Minuarust peaks kõik sellised idiootsed asjad nagu shortstackimine ja DoN'id alles jääma. donnidega ei puudu küll kokku, aga kui vinguda selle üle, et shortstackeritega ei saa mängida, on viga pigem vinguja mänguoskustes.

                            No offence though, just 2 dimes :)

                            Bottimine on muidu serious business, korraldatakse suisa meistrivõistlusi ju :D

                            Comment

                            • Skyline
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 510

                              #119
                              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              Äkki saavad 100k või 150k?!

                              Kulla inimesed, mõtelge ennem kui palganumbreid väga loobite.
                              Selleks, et üks inimene saaks 50k endale iga kuu palgatööna tasku pista peab firma koos maksudega ~89k välja käima. Koos püsikulude ja kõige muuga on see 100k min. Kas üks inimene suudab kuus niipalju reaalset väärtust luua?
                              Sa oled natuke liiga kaugel programmeerija tegelikest palkadest.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #120
                                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                                sry semi-OT pärast, aga mis programmeerija palgad on?

                                Comment

                                Working...