PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Level või pöörasid niisama ära? Ma garanteerin, et ipokeri/microgamingu security tugevam pole.
    MG (TrioBeti) securityt ma usaldan seetõttu, kuna Taivo ja Burget ajavad seda äri Eesti poolel ning kahtluste korral tõenäoliselt sellist hägu Burget ajama ei hakkaks.

    On olemas ka kogemusi, kus olen saatnud Burgetile kirja kokkumängu kahtlusega ning vastus olen alati saanud vähem kui nädalaga. IPokkeri kohta kohta ma ei oska midagi öelda, puudub kogemus OO klienditoega ning tolle võrguga.

    Comment

    • 16
      Räme Fish
      • Dec 2009
      • 20

      #32
      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ma ei tea kindlaid daatumeid aga kas sa mõistad, et see bottide teema tuli väkja KUID tagasi intellipokkeri foorumis! MÕISTAD?!?!? Siis tuli see välja 2p2 ja siis PTR uuris andmeid ning võttis ühendust Starsiga! Stars ütles, et nad uurivad!!! KUID UURIVAD! Lõpuks PTR nägi, et nad ikka veel mängivad ja siis kirjutas avaliku uudise, mis on täiesti õige tegu nende poolt!

      See on juba ju ära seletatud, et 4 miljonist kontost on enamus dummy kontod või mängijad, kes ei mängi palju või üldse ei võida palju. Ükski bot ei crushi mängu ja seetõttu peab ta lööma massiga, VÄGA suure massiga. Palju on mängijaid, kes mängib 100,000 kätt kuus??? VÄHE, väga vähe! Selliseid mängijaid on neil näpuotsa täis ning neljast miljonist ma ei tea jääb järgi paarkend tuhat, kui sedagi.

      Sealt võib vabalt maha tõmmata 100BB mängijad, suured võitjad, LAG'id, kaotavad mängijad, tõenäoliselt ka high-stakes mängijad ning järgi jääb veel väiksem näputäis.

      Ühesõnaga kui PTR saab sellist analüüsi teha saab PokerStars veel paremini, sest:
      a) neil on 100% info olemas
      b) neil on sitaks rohkem pappi ja resurssi

      Ära tule mulle ajama siin kägu, et nad ei suuda, ei saa jne.
      Ei tulegi, sa tõid välja jah suure miinuse selle uudise juures, ise ei tea täpset tausta, sestap ei hakka seisukohta võtma... lihtsalt panin kirja mõtted, mis parasjagu pähe tulid seoses teemaga, lihtsalt pole mõtet mingeid eelarvamusi kah tekitada ja mingeid vandenõuteooriaid arendada, et kõik on rigged ja kedagi ei kotti. Ja nagu ennem ütlesin on see kontrollimine pikk protsess, kuskil oli ära seletatud mida nad ühe inimese kontrollimiseks tegema peavad, aga 10 inimese kontrollimine võtab ka 10 korda rohkem aega, kontrollimise ajal ei suleta ka ju kellegi kontot, sealt võib ka see viivitus tulla - lihtsalt pakkusin välja ühe võimaliku stsenaariumi...

      P.S. http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4259 - selles teemas Madis Very postituses (spoileris) on üks hoiatuskiri vist ühe tüübi kohta Starsi supporti, kuidas nad kontrollivad jne. tundub päris pikk protsess...

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #33
        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
        Kas keegi selgitaks mis see BOTs vs 50NL players seal on? Ma ei saa päris hästi pihta sellele...
        Kaugust saab arvutada kahemõõtmelises ruumis, kolmemõõtmelises ruumis ja ka näiteks kuuemõõtmelises ruumis. Viimane pole tavainimesele väga intuitiivne, aga on "sarnasuse" mõõtmisel matemaatiliselt võimalik.

        Nemad valisid 'kauguseks' eukleidilise kauguse ja kuueks mõõtmeks: (VP$IP, PFR, AFQ, Flop AFQ, Turn AFQ, River AFQ). Nende kuue mõõtme abil nad võrdlesid bote ja vähemalt 100k käsi aastas mänginuid populatsiooni (kõigi mängijate) mängijate keskmiste statidega (arvutasid "kauguse" keskmistest statidest iga boti ja iga päris mängija korral). Näha on, et botid on populatsiooni keskmisest kõik "samal kaugusel" ehk sama "sarnased" võrreldes teiste mängijatega, kes pole üldse nii sarnased omavahel.

        P.S. Päriselus arvutatakse eukleidilise kauguse abil pikkust nii ruumis kui tasandil.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

          Ei ole viimasel ajal üldse Starsi asjadega kursis olnud ning tihti räägitud viimase mitme kuu probleemidest starsiga. Küsisin üle ja sain vastuse:

          - massive chinese collusion scandal in $52 and $104 double-or-nothing SNGs where the perpetrators won six figures and were undetected until 2p2 got involved

          - years long collusion between furbean and fua at 5/10 LHE while both were SNE and playing every day in a game with an extremely small player pool, also outed by 2p2 and undetected by stars

          - collusion between the stoxtrader, littlezen and kinetica accounts at HSNL which had been suggested for a long time but only confirmed by PTR and outside investigators; stars had originally investigated and declared there was nothing wrong.

          Obviously depending on your position the change to shallow tables was a pretty big fail as well (it was in my view).

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #35
            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

            Stars on uus UB

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #36
              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              20BB on suht ammu lahendatud, nii nagu SNG-d ja fixed limitki. See tähendab, et mängitakse väga perfektset pokkerit.
              Copyn enda jutu teisest teemast ka siia.

              ---

              Huvitav, nitid statid 9/9, aga SB PRF on 21% ja SB 3bet on 8%.
              Sisuliselt kui kõik foldivad, siis shoveb SB pealt x% paremaid käsi?

              Aga Q9o on kuskill 29% kandis (vt link). Seega paremad käed tavaline raise ja kehvemad käed shove? See on ju küll hästi abusetav asi, kui tead algoritmi ja oled ise BB.



              See on ka hea pattern sealt artiklist:

              When they’re in the big blind in an un-raised pot (limpers only) and it’s checked to them on the flop, they will either shove all-in or bluff by making a non all-in bet. If the bot’s bet is called or raised, the bot will always fold to any further aggression.

              You can view an example of this betting pattern here.


              Muidu hea käe puhul shoveb igalt positsioonilt 20BB.

              Kokkuvõttes: suht loll algoritm ju või ongi optimaalne SS strateegia selline?

              Igatahes nad lõpus 20-50BB laudades enam ei beatinud ja liikusid alla. Ilmselt toimis vanades laudades.

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #37
                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                Copyn enda jutu teisest teemast ka siia.

                ---

                Huvitav, nitid statid 9/9, aga SB PRF on 21% ja SB 3bet on 8%.
                Sisuliselt kui kõik foldivad, siis shoveb SB pealt x% paremaid käsi?

                Aga Q9o on kuskill 29% kandis (vt link). Seega paremad käed tavaline raise ja kehvemad käed shove? See on ju küll hästi abusetav asi, kui tead algoritmi ja oled ise BB.
                Sklansky-chubukov pushes SB vs BB olukorras on mitteabusetav strateegia. 17bb stackiga mahub vist Q9o napilt pushing rangesse sisse.


                See on ka hea pattern sealt artiklist:

                When they’re in the big blind in an un-raised pot (limpers only) and it’s checked to them on the flop, they will either shove all-in or bluff by making a non all-in bet. If the bot’s bet is called or raised, the bot will always fold to any further aggression.
                See on ju suht standard, et kui on limped pot ja oled big blindil, siis ründad flopis potti ja võtan enamus kordadest selle maha. Ainult hea käega flopi shove limped potis on küsitav ja saaks kindlasti kerge vaevaga paremini programmeerida.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #38
                  Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                  veits ot, aga sm112 mis seis sul nende vendadega on?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #39
                    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                    See on ju suht standard, et kui on limped pot ja oled big blindil, siis ründad flopis potti ja võtan enamus kordadest selle maha. Ainult hea käega flopi shove limped potis on küsitav ja saaks kindlasti kerge vaevaga paremini programmeerida.
                    Ca 20% kätega läks BB juba PF allini 20BB, kui limbitud temani.
                    Ainult kehvemate kätega flopis donkbet/fold. Nii sain aru.

                    Last edited by kilu6; 18.07.10, 20:39.

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #40
                      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      veits ot, aga sm112 mis seis sul nende vendadega on?
                      Vaatasin kiirelt üle ja kõigi vastu kokku on mingi 3,5k käsi ainult (arvasin, et palju rohkem) ja praktiliselt 0 kasum/kahjum.


                      Ca 20% kätega läks BB juba PF allini 20BB, kui limbitud temani.
                      Ainult kehvemate kätega flopis donkbet/fold. Nii sain aru.
                      See unique betting pattern jutt käis kõik flopi kohta. Kui ta BB-lt 20% PFAI läks, siis see on eraldi teema (ma küll ei leidnud konkreetselt sellist kohta, kus seda öeldi).

                      Edit. Flopis ta omakorda shoves võibolla ca 20%, kui hästi pihta sai preflopis checki väärt kätega, ja ülejäänud korrad donkbet/fold.
                      Last edited by sm112; 18.07.10, 21:03.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #41
                        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        See unique betting pattern jutt käis kõik flopi kohta. Kui ta BB-lt 20% PFAI läks, siis see on eraldi teema (ma küll ei leidnud konkreetselt sellist kohta, kus seda öeldi).
                        Vaatasin mõnesid käsi ja seal ta shoveb väga laialt PF BBlt (palju laiemalt isegi kui 20%, seega minu eelneva 20% jutuga vastuolus), tundub, et näiteks selles käes abusetakse seda boti päris mõnuga:

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #42
                          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                          See lüke tundub tõesti abusetav olevat, aga enamasti on LP limp fish/nõrk käsi ja boti ehitaja arvestas rangesid sisestades väga suure fold equityga ning eeldan, et kui ta pikas perspektiivis sellise lükkega kahjumit teeninud oleks, siis oleks ta seda olukorda paremaks tweakinud.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #43
                            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                            nüüd ma mõistan miks OTB open limbitakse :D

                            Comment

                            • macroTilt
                              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                              • May 2010
                              • 629

                              #44
                              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                              vaga tore uudis.
                              botid olid, on ja jaavad. jm analoogne, sest poka business on obv dirty one.
                              paar n6rgemat lambakest vahele v6etud, good story. t6ld s6idab aga harradega edasi.

                              ja Ranka, selle asemel, et seal "t6ehetke" teemas mingit plikade stiilis ninnunannut ajada,
                              v6ta uus shot ja proovi siiski mu kysimusele vastata, et mis on pokker. eh?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                                WTF sa ajad.. Ma vastasin, mis on pokker..

                                Comment

                                Working...