PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

    Jeffilt post 2p2-sse:
    I regret that it looks like I won't be able to post an update until Monday afternoon, PokerStars server time, at the earliest. It is the currently weekend, and management is waiting for additional input from people who will not be in the office until Monday morning.

    Thanks for your patience. We haven't been ignoring this issue at all.

    Best Regards,

    Jeff
    PokerStars Game Security

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #47
      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

      moned pokkeriliigid ongi juba surnud. Mis seal vahet, kas seda m2ngib bot v reaalne inimene tabeli j2rgi.
      shortstackerite,sng,full ring mtt m2ngud on surnud.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #48
        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

        MTT-d on pika puuga kõige softim pokkeriliik, "surnud" on vb weekly 1k-d ja 215+R-id.

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #49
          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          MG (TrioBeti) securityt ma usaldan seetõttu, kuna Taivo ja Burget ajavad seda äri Eesti poolel ning kahtluste korral tõenäoliselt sellist hägu Burget ajama ei hakkaks.

          On olemas ka kogemusi, kus olen saatnud Burgetile kirja kokkumängu kahtlusega ning vastus olen alati saanud vähem kui nädalaga. IPokkeri kohta kohta ma ei oska midagi öelda, puudub kogemus OO klienditoega ning tolle võrguga.
          Ära ole naiivne. Kui MG-s midagi metsa (loe:*****) läheb ja inimestele raha ei taheta anda, siis ei saa sind Taivo ega Burget mitte kuidagi aidata. Vähemalt Stars on turuliider ning see tekitab usaldust ja turvatunnet. Mul isiklikult pole bottide vastu mitte midagi, parem mängin nendega kui võitvate regularidega. Reaalsus on karm, kuid me ei saa unustada, et mängime internetipokkerit ja oma vastase kohta ei saa me kindlalt väita mitte midagi. Kas tuleb meelde kuidas Isildur1 tühjaks tõmmati team Cardrunnersi poolt? Tuleb lihtsalt adjustida areneva mängukeskkonnaga, ei ole midagi parata...

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #50
            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

            Irwww, mul ka 1 käsi bakabariga
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Hmmm, ja 7evenovi vastu ka 1 käsi. Huivtav mis mu note ta kohta oli, või olin ise tiltis, KJ PF allin is gooooooooooood against bot
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Selles käes abusitakse toorelt craizerit. Kellegil oli see ammu teada ja easy rahakott
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Praegu vaatasin kõik käed üle. Ühes kohas panen AQ nuppe, TT callib ja bot callib veel omakorda 88ga allini. Veic sitasti progetud või mis? Ja siin veel selline käsi Daergy vastu.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by Svenza; 19.07.10, 09:17.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #51
              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

              ei tea kas stars saadab mängijatele raha tagasi kes botidele kaotasid :D?

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #52
                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                irwww, ma just mõtlesin sama asja, et kaotatud hand historyd saadan neile, võitvaid mitte :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                  Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                  irwww, ma just mõtlesin sama asja, et kaotatud hand historyd saadan neile, võitvaid mitte :D
                  Pane limiidiks 5KNL ja stäkkidest 1000BB. Kindlalt usuvad su HH-sid ning maksavad raha tagasi!

                  Rahalauas rahade tagasi maksmine on vist tunduvalt keerulisem protsess kui turnadel, kus on fixeeritud sisseost + auhinnad.

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #54
                    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    Veic sitasti progetud või mis?
                    Tõesti vaadates neid käsi, siis on kas olnud laisk progeja või tal pole pokkerist erilist aimu.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #55
                      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      ei tea kas stars saadab mängijatele raha tagasi kes botidele kaotasid :D?
                      Ma arvan ka, et starsi avalikustamine seisab mitte selle taga, et kas neil on piisavalt tõendust nende kontode kohta, vaid et juristid mõtlevad välja, mis nende kahjunõuetega teha.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #56
                        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                        mul on kysimus...mis siis kui bot duubeldab staki...l2heb lauast v2lja?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #57
                          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                          Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                          Tõesti vaadates neid käsi, siis on kas olnud laisk progeja või tal pole pokkerist erilist aimu.
                          sa ei kujuta ette kui raske on hea boti progremine.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #58
                            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                            Decent detektiivid on seal 2+2 ikka

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                              Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                              Ma arvan ka, et starsi avalikustamine seisab mitte selle taga, et kas neil on piisavalt tõendust nende kontode kohta, vaid et juristid mõtlevad välja, mis nende kahjunõuetega teha.
                              Ja lasevad kontodel edasi eksisteerida, samal ajal neil cashoutida jne?

                              PS! Bot ei mängiks edasi kui ei lastaks teha CO-d.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                                Ning nüüd nähakse botte igalpool:

                                http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=914

                                Algselt postitas cygenius
                                How about these two "guys"? Can anyone say something to the significance of the numbers?



                                Something more strange about the two players besides the sick volume is that according to PTR their sessions are nonstop for up to 16 hours daily. They have basically the same sessions lengths and playing times.

                                Can this be indeed only be chinese "gold farmers" follwing their charts precisely?

                                Comment

                                Working...