Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad
20BB on suht ammu lahendatud, nii nagu SNG-d ja fixed limitki. See tähendab, et mängitakse väga perfektset pokkerit.
Tünnitegija juba see, et mina nende security teamist ei ole saanud kunagi ühtegi tõest ega adekvaatset vastust. Kõik, mis avastakse siis mätsitakse kinni või jäädakse lihtsalt vait. PTR koha pealt esimestest päevadest peale PokerStarsi Michael ütles - "Me töötame selle kallal ja lähitulevikus näete ka tulemusi". Kus on see lähitulevik??? Õnneks nüüd PTR töötab nende endi vastu -- need samad botid ja siis söögu oma paska.
Kui juba kord botikesed seal nii avalikult möllanud, PokerStars olnud teadlik neist kuid ja ei ole midagi teinud siis tekib kuri kahtlus, et neid on seal natuke rohkem kui üks. Täna pidi PSJeff andma ka ametliku vastuse 2p2-s ja ma kajastan seda ka siin ning kindlasti ka pealehel kui uudis natuke huvitavam on.
Algselt postitas IamAllin
Vaata postitust
Tünnitegija juba see, et mina nende security teamist ei ole saanud kunagi ühtegi tõest ega adekvaatset vastust. Kõik, mis avastakse siis mätsitakse kinni või jäädakse lihtsalt vait. PTR koha pealt esimestest päevadest peale PokerStarsi Michael ütles - "Me töötame selle kallal ja lähitulevikus näete ka tulemusi". Kus on see lähitulevik??? Õnneks nüüd PTR töötab nende endi vastu -- need samad botid ja siis söögu oma paska.
Kui juba kord botikesed seal nii avalikult möllanud, PokerStars olnud teadlik neist kuid ja ei ole midagi teinud siis tekib kuri kahtlus, et neid on seal natuke rohkem kui üks. Täna pidi PSJeff andma ka ametliku vastuse 2p2-s ja ma kajastan seda ka siin ning kindlasti ka pealehel kui uudis natuke huvitavam on.

TC
Comment