PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    E: Aga mis mõttes 20BB pokker on lahendatud? ja räme tünnitegija tuba? Et 20BB pokker lõpetatakse ära? Stars on all along teadnud, et seal sitaks bote?
    20BB on suht ammu lahendatud, nii nagu SNG-d ja fixed limitki. See tähendab, et mängitakse väga perfektset pokkerit.

    Tünnitegija juba see, et mina nende security teamist ei ole saanud kunagi ühtegi tõest ega adekvaatset vastust. Kõik, mis avastakse siis mätsitakse kinni või jäädakse lihtsalt vait. PTR koha pealt esimestest päevadest peale PokerStarsi Michael ütles - "Me töötame selle kallal ja lähitulevikus näete ka tulemusi". Kus on see lähitulevik??? Õnneks nüüd PTR töötab nende endi vastu -- need samad botid ja siis söögu oma paska.

    Kui juba kord botikesed seal nii avalikult möllanud, PokerStars olnud teadlik neist kuid ja ei ole midagi teinud siis tekib kuri kahtlus, et neid on seal natuke rohkem kui üks. Täna pidi PSJeff andma ka ametliku vastuse 2p2-s ja ma kajastan seda ka siin ning kindlasti ka pealehel kui uudis natuke huvitavam on.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      huvitav kas kontod lihtsalt külmutatakse või saab omanik mingi jaili ka v? suht mannetu oleks kui omanikule ei tehtaks midagi
      LOL jaili ta kindlasti ei see. Sinu loogikat järgides peaksid kokkumängu või softplay tegijad ka vangi minema.

      2p2 teemas üks väidetav boti omanik kirjutas umbes nii: Boti kirjutamine ei ole samalihtne kui WC paberi lahtirullimine ja see nõuab aega, kogemusi, boti strateegia kallal töötamist, täiendamist jne. Samamoodi nagu pokkerimängija boti omanik kogu aeg proovib oma botti paremaks teha. See raha, mis ta saab kui bot funkab on tema töötasu tema suure ja raske töö eest.

      Comment

      • 16
        Räme Fish
        • Dec 2009
        • 20

        #18
        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

        Võtke vabalt, Starsi kontroll on pikk protsess, kuskil teemas oli hästi ära seletatud, keegi saatis hoiatuskirja mingi tüübi kohta Starsi, et võib olla BOT. Starsi inimesed saatsid kirja vastu, et nad juba kontrollivad seda tüüpi jne. oli päris pikk teema, ei käi niisama lihtsalt...

        Ja igakord kui hakkata mingit jama kirjutama PokerStarsi kohta, mõelge sellele, et Stars on 2 korda suurem kui suuruselt teine FullTilt ning 4 korda suurem kui iPoker Network kokku (u. 20 tuba).

        Miks peaks sellise kaliibriga tuba mingi pisikeste skämmidega jamama ja laskma BOT-idel tegutseda, kui see kasum mis tuleb neile heast mainest on kordades suurem, kui see natuke BOT-ide poolt tekitatud reik?

        PokerStars on tunduvalt jõukam, kui meie armas Eesti riik, miks peaks nad millegi sellisega riskima, mõelge ikka peaga ennem kui lahmima hakkate..

        Pluss, mina isiklikult eelistan uudiseid, kuidas BOT-e on vahele võetud kui mitte mingeid uudiseid selle teema kohta, BOT-e on ikka igalpool, ärge olge naiivsed, mõeldes et Stars on mingi BOT-i pesa, neid on ikka igalpool. Ja on meeldiv kuulda, et nende vastu tegutsetakse ja pannakse kontosi kinni... Selle koha pealt igati meeldiv uudis!

        Isiklikult usaldan pigem Starsi ja võib-olla paari suurimat tuba veel, kui pigem väikest urgast, mis lubab meeletuid boonuseid, mis mind isiklikult teevad ettevaatlikuks...

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #19
          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

          Töötad Starsis või, 16?

          Comment

          • 16
            Räme Fish
            • Dec 2009
            • 20

            #20
            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

            EI.

            Lihtsalt üritan asja natuke teise nurga alt vaadata...

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

              16 ajab õiget juttu (Y), kuid ka mul tekkis küsimus: Töötad Starsis :D?

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #22
                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                lol just mõtlesin küsida, et Stars saatis oma suursaadiku siia? LOL ma olen kindel et stars mängis nende boti omanikega kokku:D:D

                Comment

                • 16
                  Räme Fish
                  • Dec 2009
                  • 20

                  #23
                  Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                  Ennem ütlesin, et ei tööta seal nüüd aga täpsustan et töötan, mängin ju ise seal...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                    Algselt postitas 16 Vaata postitust
                    Võtke vabalt, Starsi kontroll on pikk protsess, kuskil teemas oli hästi ära seletatud, keegi saatis hoiatuskirja mingi tüübi kohta Starsi, et võib olla BOT. Starsi inimesed saatsid kirja vastu, et nad juba kontrollivad seda tüüpi jne. oli päris pikk teema, ei käi niisama lihtsalt...

                    Ja igakord kui hakkata mingit jama kirjutama PokerStarsi kohta, mõelge sellele, et Stars on 2 korda suurem kui suuruselt teine FullTilt ning 4 korda suurem kui iPoker Network kokku (u. 20 tuba).

                    Miks peaks sellise kaliibriga tuba mingi pisikeste skämmidega jamama ja laskma BOT-idel tegutseda, kui see kasum mis tuleb neile heast mainest on kordades suurem, kui see natuke BOT-ide poolt tekitatud reik?

                    PokerStars on tunduvalt jõukam, kui meie armas Eesti riik, miks peaks nad millegi sellisega riskima, mõelge ikka peaga ennem kui lahmima hakkate..

                    Pluss, mina isiklikult eelistan uudiseid, kuidas BOT-e on vahele võetud kui mitte mingeid uudiseid selle teema kohta, BOT-e on ikka igalpool, ärge olge naiivsed, mõeldes et Stars on mingi BOT-i pesa, neid on ikka igalpool. Ja on meeldiv kuulda, et nende vastu tegutsetakse ja pannakse kontosi kinni... Selle koha pealt igati meeldiv uudis!

                    Isiklikult usaldan pigem Starsi ja võib-olla paari suurimat tuba veel, kui pigem väikest urgast, mis lubab meeletuid boonuseid, mis mind isiklikult teevad ettevaatlikuks...
                    Ma ei tea kindlaid daatumeid aga kas sa mõistad, et see bottide teema tuli väkja KUID tagasi intellipokkeri foorumis! MÕISTAD?!?!? Siis tuli see välja 2p2 ja siis PTR uuris andmeid ning võttis ühendust Starsiga! Stars ütles, et nad uurivad!!! KUID UURIVAD! Lõpuks PTR nägi, et nad ikka veel mängivad ja siis kirjutas avaliku uudise, mis on täiesti õige tegu nende poolt!

                    See on juba ju ära seletatud, et 4 miljonist kontost on enamus dummy kontod või mängijad, kes ei mängi palju või üldse ei võida palju. Ükski bot ei crushi mängu ja seetõttu peab ta lööma massiga, VÄGA suure massiga. Palju on mängijaid, kes mängib 100,000 kätt kuus??? VÄHE, väga vähe! Selliseid mängijaid on neil näpuotsa täis ning neljast miljonist ma ei tea jääb järgi paarkend tuhat, kui sedagi.

                    Sealt võib vabalt maha tõmmata 100BB mängijad, suured võitjad, LAG'id, kaotavad mängijad, tõenäoliselt ka high-stakes mängijad ning järgi jääb veel väiksem näputäis.

                    Ühesõnaga kui PTR saab sellist analüüsi teha saab PokerStars veel paremini, sest:
                    a) neil on 100% info olemas
                    b) neil on sitaks rohkem pappi ja resurssi

                    Ära tule mulle ajama siin kägu, et nad ei suuda, ei saa jne.

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #25
                      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                      See nimekiri ära koristada, on nendes limiitides kohe poole vähem SS-e. Ei taha teada, mitu kätt ma nende vastu kokku mänginud olen..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #26
                        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                        Algselt postitas kandik Vaata postitust
                        No targad eesti poisid, kiiresti ise ka paar botti vaja valmis programmeerida ja $$$ tuleb
                        see pole nii lihtne.. ilgelt palju situatsioone tuleb postflopis ära kirjeldada, beti suurused erinevad cased sõltuvalt positsioonidest ja mitmest mängijast jms.. lisaks regid hammustavad mingi hetk batterni läbi ja hakkavad abusema... parim variant on BE või 1-2bb/100 bot valmis teha mingi NL10-NL25 jaoks..

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #27
                          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Loodan, et see tuba Eestis kunagi litsentsi ei saa ning Eesti seadused läheksid karmimaks tubadega, kellel ei ole litsentsi.
                          Level või pöörasid niisama ära? Ma garanteerin, et ipokeri/microgamingu security tugevam pole.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            see pole nii lihtne.. ilgelt palju situatsioone tuleb postflopis ära kirjeldada, beti suurused erinevad cased sõltuvalt positsioonidest ja mitmest mängijast jms.. lisaks regid hammustavad mingi hetk batterni läbi ja hakkavad abusema... parim variant on BE või 1-2bb/100 bot valmis teha mingi NL10-NL25 jaoks..
                            Mitu batternit sa elujooksul avastanud oled? Tulistan puusalt, et 0, eriti short-stackide koha pealt.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #29
                              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              see pole nii lihtne.. ilgelt palju situatsioone tuleb postflopis ära kirjeldada, beti suurused erinevad cased sõltuvalt positsioonidest ja mitmest mängijast jms.. lisaks regid hammustavad mingi hetk batterni läbi ja hakkavad abusema... parim variant on BE või 1-2bb/100 bot valmis teha mingi NL10-NL25 jaoks..
                              ma teeks NL2e.

                              ja teeks neid palju muhahahhaahah.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #30
                                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                                Kas keegi pole kusagil välja toonud BOTide elukohtade mustrit ? Huvitav lihtsalt, kas botmaster selle pisiasja peale mõtles.

                                Comment

                                Working...