PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

    18-ndal juulil edastas maailma suurim rahalaudade andmekogumisportaal PokerTableRatings.com uudise, kus kahtlustatakse kümmet PokerStarsi kontot programmeeritud mängimises. Uudises PokerTableRatings.com paljastas peaaegu ümberlükkamatud tõendid, et tolle kümne konto taga ei ole mänginud inimesed vaid üks ja see sama programm.

    Kokku mängisid need programmid vähemalt 8,320,121 kätt limiitides $0.25/$0.50, $0.5/$1.00 ja $1/$2 No Limit Holdem'it ja selle aja sees maksid $186,572 reiki ning teenisid mängulist kasumit $57,839 (ei sisalda rakebacki ega muid VIP hüvesid) vahendab PokerTableRatings.com.

    18-nda juuli seisuga olid siiani need kontod aktiivsed, kuigi PokerStars'i oli ammu teavitud selliste mängijate olemasolust. Alles pärast 18-ndat juulit, kui uudis ilmus PokerTableRatings.com portaalis sulges PokerStars.com need kontod.

    Kahlustatavad kontod:
    7emenov
    bakabar
    craizer
    mvra
    nakseon
    kozzin
    demidou
    koldan
    Daergy
    feidmanis

    Kogu info tuli avalikussele tänu twoplustw.com foorumi teemale, mis asub aadressil: http://forumserver.twoplustwo.com/28...rstars-828016/ PokerTableRatings.com Tiim otsutas infot kontrollida ning nende mängijate statistikat analüüsida. Kokku tuvastati 10 kontot, millel on järgmised ühised omadused:
    * Väga sarnased statistilised näitad
    * Liikusid limiidist üles/alla täps4elt samadel päevadel
    * Ainulaadje ja hästi tuvastavat panustamismuster kui olleks suured blindil tõstmata pangas

    Tõendid leiate PokerTableRatings.com-is aadressil: http://www.pokertableratings.com/blo...n-poker-stars/
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

    cuul story..

    no kui need potid on juba nii halvasti tehtud et limiidist üles/alla liiguvad täpselt samdel päevadel siis on ka kindlasti päris palju selliseid pote kes ei jää vahele.

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #3
      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

      Päris suured limiidid programmeerimise kohta. Scares the shit out of me.

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #4
        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

        nójah pokerstarsisle jääb halb maik külge. Esiteks, et seal botid tegutsevad ning nende ükskõiksus nende botide vastu. Imelik, et nad teadsid nende olemasolust, aga ei sulgenud kontosi kohe,(obv et need vennad peksid rakega tee vabaks omal) vaid alles siis kui PTR kogu selle jandi oma lehel avalikustas koos tõenditega.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

          Tundub, et 20BB pokker on lahendatud ning PokerStars on ikka päris julm tünnitegija pokkerituba. Too uudis tuli ammuilma juba välja, kuid tagasi intellipokkeris ja ei tehtud mitte midagi ning kuidas ei suuda leida üles PokerStars.com ise botte?!?!

          PTR andmeid on tunduvalt puudulikumad, kunad nad ei näe taskukaarte ega timing telle, PokerStars.com peaks seda nägema. PokerStarsJeff 2p2 teemas ütles umbes nii: "Meil on 4 millionit kontot, et kuidas me neid kontrollime".

          WTF MAN. Nendest 4 millist enamus play money, turna mängijad, kaotajad, mängijad, kes mängivad kuus vähem kui 100 kätt. Tuleks otsida mängijaid, kes mängivad palju (botid) ja on võitvad (kes hoolib kaotavast botist) ja nende arv langeks väga väikseni ning siis analüüsida andmeid.

          Loodan, et see tuba Eestis kunagi litsentsi ei saa ning Eesti seadused läheksid karmimaks tubadega, kellel ei ole litsentsi.

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #6
            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Tundub, et 20BB pokker on lahendatud ning PokerStars on ikka päris julm tünnitegija pokkerituba. Too uudis tuli ammuilma juba välja, kuid tagasi intellipokkeris ja ei tehtud mitte midagi ning kuidas ei suuda leida üles PokerStars.com ise botte?!?!

            PTR andmeid on tunduvalt puudulikumad, kunad nad ei näe taskukaarte ega timing telle, PokerStars.com peaks seda nägema. PokerStarsJeff 2p2 teemas ütles umbes nii: "Meil on 4 millionit kontot, et kuidas me neid kontrollime".

            WTF MAN. Nendest 4 millist enamus play money, turna mängijad, kaotajad, mängijad, kes mängivad kuus vähem kui 100 kätt. Tuleks otsida mängijaid, kes mängivad palju (botid) ja on võitvad (kes hoolib kaotavast botist) ja nende arv langeks väga väikseni ning siis analüüsida andmeid.

            Loodan, et see tuba Eestis kunagi litsentsi ei saa ning Eesti seadused läheksid karmimaks tubadega, kellel ei ole litsentsi.
            lol @ meil on 4 millionit´kontot. Ilmselt nad saavad ise ka aru, et see on nii loll väide, et no adfsdsgfd, aga vabandusi peab ju leidma. See näitabki, et neid huvitab rohkem enda kasum, kui mängijate turvalisus/fair play. Ise on maailma suurim ja rikkaim site e võiks olla natuke respecti oma mängijate vastu.

            E: Aga mis mõttes 20BB pokker on lahendatud? ja räme tünnitegija tuba? Et 20BB pokker lõpetatakse ära? Stars on all along teadnud, et seal sitaks bote?
            Last edited by IamAllin; 18.07.10, 17:11.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Tundub, et 20BB pokker on lahendatud ning PokerStars on ikka päris julm tünnitegija pokkerituba. Too uudis tuli ammuilma juba välja, kuid tagasi intellipokkeris ja ei tehtud mitte midagi ning kuidas ei suuda leida üles PokerStars.com ise botte?!?!

              PTR andmeid on tunduvalt puudulikumad, kunad nad ei näe taskukaarte ega timing telle, PokerStars.com peaks seda nägema. PokerStarsJeff 2p2 teemas ütles umbes nii: "Meil on 4 millionit kontot, et kuidas me neid kontrollime".

              WTF MAN. Nendest 4 millist enamus play money, turna mängijad, kaotajad, mängijad, kes mängivad kuus vähem kui 100 kätt. Tuleks otsida mängijaid, kes mängivad palju (botid) ja on võitvad (kes hoolib kaotavast botist) ja nende arv langeks väga väikseni ning siis analüüsida andmeid.

              Loodan, et see tuba Eestis kunagi litsentsi ei saa ning Eesti seadused läheksid karmimaks tubadega, kellel ei ole litsentsi.
              +1

              lugege ikka PTR artiklit kh http://www.pokertableratings.com/blo...n-poker-stars/

              sick

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                aga jh.. väga mõnus oleks selliste vendadega mängida.. ostad kõigi 10 tondi HHd kokku ja saad nad täpselt range peale panna :D

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #9
                  Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                  Kas keegi selgitaks mis see BOTs vs 50NL players seal on? Ma ei saa päris hästi pihta sellele...

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #10
                    Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad


                    copy/paste mõned andmed

                    7emenov +$7,257 0.45BB/100
                    NL50 0.7 BB/100 536k hands
                    NL100 0 BB/100 371k hands
                    NL200 0.78 BB/100 12k hands

                    craizer +$7,867 0.51BB/100
                    NL50 0.69 BB/100 470k hands
                    NL100 0.19 BB/100 351k hands
                    NL200 0.83 BB/100 99k hands

                    mvra +$5,952 0.31BB/100
                    NL50 0.14 BB/100 394k hands
                    NL100 0.41 BB/100 460k hands
                    NL200 0.54 BB/100 76k hands

                    nakseon +$2,188 0.23BB/100
                    NL50 0.25 BB/100 485k hands
                    NL100 0.34 BB/100 316k hands
                    NL200 -0.56 BB/100 52k hands

                    kozzin +$5,689 0.59BB/100
                    NL50 0.80 BB/100 389k hands
                    NL100 0.23 BB/100 257k hands
                    NL200 0.76 BB/100 46k hands

                    demidou +$8,259 0.46BB/100
                    NL50 0.48 BB/100 476k hands
                    NL100 0.31 BB/100 358k hands
                    NL200 0.79 BB/100 118k hands

                    koldan +$8,856 0.50BB/100
                    NL50 0.77 BB/100 381k hands
                    NL100 0.26 BB/100 416k hands
                    NL200 0.46 BB/100 204k hands

                    Daergy +$6,515 0.56BB/100
                    NL50 0.48BB/100 386k hands
                    NL100 0.77BB/100 306k hands
                    NL200 -0.03 BB/100 58k hands

                    feidmanis
                    Unlock Full Access to Premium Content :)

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #11
                      Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                      Suht mark, kui su päris konto Bot-i pähe kinni pannakse näiteks

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #12
                        Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                        Nagu ma ammu arvanud olen: just business. Igasugused kirevad templid ja logod pokkerisaitidel ei oma minu jaoks mingit kaalu. Kui tahan gamblida, siis gamblin ükskõik mis urkas. IMHO on kõik pokkeritoad rigged ja see standard mõla mida aetakse nende turvalisuse kohta- seda turvalisust pole kas kunagi eksisteerinud või on see ainult osaline ja peamiselt väline fassaad.
                        Bastards...

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #13
                          Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                          Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                          Suht mark, kui su päris konto Bot-i pähe kinni pannakse näiteks
                          Ma arvan, et konkreetse juhtumi puhul selle pärast muretseda pole vaja.

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #14
                            Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                            huvitav kas kontod lihtsalt külmutatakse või saab omanik mingi jaili ka v? suht mannetu oleks kui omanikule ei tehtaks midagi

                            Comment

                            • kandik
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 63

                              #15
                              Re: PokerStarsis avastati tõenäoliselt programmeeritud mängijad

                              No targad eesti poisid, kiiresti ise ka paar botti vaja valmis programmeerida ja $$$ tuleb

                              Comment

                              Working...