Pokker ja vabaaeg?.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #46
    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    minu poolest mängi pokkerit või korvpalli kasvõi tammetõrude peale :-D

    sa oled kuidagi väga kinni jäänud oma maailmavaatesse, aga pole mõtet edasi vaielda, tõele lähemale me ei jõua.
    Iga mees kiidab ikka oma

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #47
      Re: Pokker ja vabaaeg?.

      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
      No aga mõtle, kui me teeks 20 mängu ja ma iga ta suurema raise peale shoveks. Isegi ässade vastu võidan ma 1/5 (väga drastiline näide, aga saad mu poindist aru.. isegi taga olles saan ma teha suckoudi, mis 10-20 mängu jooksul on väga loogiline.
      Tähendab, sul on siin loogika viga. Iga mees saaks Kasparovi vastu mängides tal ka ikka paar etturit maha löödud, kui vigurite käike vähemalt teab, samas pole tal iialgi lootust tema vastu partiid võita. Samamoodi pole sul võimalust durrrri pikas perspektiivis võita ja seega on tegu 100% oskusmänguga. Õnnefaktor on olemas paljudest mängudes ja eluvaldkondades, olgu selleks siis male, jalgpall, pokker või töökoha saamine. Lihtsalt väga naiivne on paljude inimeste arusaam selle õnnefaktori olemusest ja mõjudest.

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #48
        Re: Pokker ja vabaaeg?.

        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
        Tähendab, sul on siin loogika viga. Iga mees saaks Kasparovi vastu mängides tal ka ikka paar etturit maha löödud, kui vigurite käike vähemalt teab, samas pole tal iialgi lootust tema vastu partiid võita. Samamoodi pole sul võimalust durrrri pikas perspektiivis võita ja seega on tegu 100% oskusmänguga. Õnnefaktor on olemas paljudest mängudes ja eluvaldkondades, olgu selleks siis male, jalgpall, pokker või töökoha saamine. Lihtsalt väga naiivne on paljude inimeste arusaam selle õnnefaktori olemusest ja mõjudest.
        Ma arvan, et sa said lihtsalt valesti aru. Jutt pole sellest kui mitu etturit Kasparovilt või kui mitu chippi ma durrrilt ära võtan, vaid üldises võitmises, kui sellises.

        Kujuta ette stsenaariumit kus ma peaksin mängima 10 partiid Kasparoviga ja 10 HU-sng durrri vastu. Esimesel juhul jääks skoor 0-10, teisel juhul olen ma kindel et ma suudaksin võita 1-2 mängu vähemalt. Ükskõik kui pika perspektiivi puhul, ei saaks ma Kasparovit kordagi võita, aga durrri vastu mängides, eksisteerib see õnnefaktor mis lubaks mul nii mõnedki matšid võita. See ongi põhjus, miks pokker ei ole spordiala ja male on.

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #49
          Re: Pokker ja vabaaeg?.

          Võidad ühe või kaks, aga durrrr vastavalt 9 või 8. Tõesti on sarnane sellele, et saad Kasparovilt mõne viguri kätte. Võtad Kasparovilt ühe viguri või kaks... junõu. Kuna pokker on long-term mäng, siis me ei saa luua seost chippide ja nuppude vahel, vaid pigem nuppude ja matšide vahel, nagu oleks üks malemäng võrdne terve sng sessiga. Sul võib ju Kasparovi vastu üks käik ka jopata, see ei tähenda, et tast üle oled.

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #50
            Re: Pokker ja vabaaeg?.

            Heh, ma nüüd kohe ei teagi kas te alahindate Kasparovi võimeid või te ei saa aru mis mäng see male ikkagi on.

            Kuidas saab võrrelda nuppe ja matše? Ma võin igakord vahetada tugevamad vigurid nõrgemate vastu ja siis eeldada, et see on normaalne, sõltumata sellest, et partii on kaotatud. Fakt on see, et mul ei teki üheski partiis Kasparovi vastu ülekaalu (ma eeldan, et see on see mida te mõtlesite nende vigurite äravõtmise all), ta ei pane neid kuidagi ette, ma ei mängi teda kuidagi üle. durri võin ma "ülemängida" ja võita mõned HU-sng tänu luckile.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #51
              Re: Pokker ja vabaaeg?.

              Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
              See ongi põhjus, miks pokker ei ole spordiala ja male on.
              Tundub, et sa oled lihtsalt oma peas mõelnud välja erinevad definitsioonid sõnadele, milles on ülejäänud maailm juba kokku lepitud. Imelik, et keegi üldse vaielda viitsib.

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #52
                Re: Pokker ja vabaaeg?.

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                Tundub, et sa oled lihtsalt oma peas mõelnud välja erinevad definitsioonid sõnadele, milles on ülejäänud maailm juba kokku lepitud. Imelik, et keegi üldse vaielda viitsib.
                Ülejäänud maailm või mitte, ometigi pean ma siin seletama nii, et näpud villis.

                Aga jätame teema sinnapaika. Nagu Rage ütles, siis olen kuidagi väga kinni jäänud oma maailmavaatesse.
                Last edited by Karikakar; 02.07.10, 01:56.

                Comment

                • ristimees
                  Julm Donk
                  • Jun 2010
                  • 49

                  #53
                  Re: Pokker ja vabaaeg?.

                  Mudu pokker kanti see aasta ametlikult mõte spordi alla =).

                  http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=377004

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #54
                    Re: Pokker ja vabaaeg?.

                    No paljudes spordialades on variance...

                    MMA ehk sportlik vabavõitlus, võid vastasest sitaks üle olla, aga kuskilt võib see lucky põlv või lukk ära tulla vastasel ja ongi kõik.

                    Vormel 1 ja üldse autosport, vahest Minardi lõpetab Ferrarist eespool.

                    Golf, piljard, snooker jne.

                    Comment

                    • Kloonike
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 898

                      #55
                      Re: Pokker ja vabaaeg?.

                      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                      Kujuta ette stsenaariumit kus ma peaksin mängima 10 partiid Kasparoviga ja 10 HU-sng durrri vastu. Esimesel juhul jääks skoor 0-10, teisel juhul olen ma kindel et ma suudaksin võita 1-2 mängu vähemalt. Ükskõik kui pika perspektiivi puhul, ei saaks ma Kasparovit kordagi võita, aga durrri vastu mängides, eksisteerib see õnnefaktor mis lubaks mul nii mõnedki matšid võita. See ongi põhjus, miks pokker ei ole spordiala ja male on.
                      Oleneb ju kuidas võitu/kaotust defineerida. Kui lepid durriga kokku ühe SNG matchi durri vastu, kus mängite 10 SNG-d ning skoor jääb sinu kahjuks 2-8, siis matchi skooriks jääb 0-1. Ära kujuta endale ette, et sa midagi võitsid. Short runnis paar korda joppas, long runnis oled igavene kaotaja.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #56
                        Re: Pokker ja vabaaeg?.

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        No paljudes spordialades on variance...

                        MMA ehk sportlik vabavõitlus, võid vastasest sitaks üle olla, aga kuskilt võib see lucky põlv või lukk ära tulla vastasel ja ongi kõik.

                        Vormel 1 ja üldse autosport, vahest Minardi lõpetab Ferrarist eespool.

                        Golf, piljard, snooker jne.
                        heh.. sa ei ole vist vormeli fänn

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #57
                          Re: Pokker ja vabaaeg?.

                          Te ajate segamini tavalist variatsioon tippsportlaste vahel ja seda variatsiooni mis eksisteerib suvalise jorsi vs tippsportlase vahel.

                          Kui keegi teist mõnele MMA tippsportlasele ära teeb, siis andke mullegi teada. Variatsiooni ju eksisteerib.

                          Comment

                          • Booyaka
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 249

                            #58
                            Re: Pokker ja vabaaeg?.

                            Ma ei saa aru mida sa seletada üritad. Teada ju, et pokker on LONG TERM mäng. see, et ühe HU SNG võidad ei näita mitte midagi. Suvaline jorss saab durrilt sajast mängust ka kokkuvõttes kella. Pokkerit ei saa võtta ühe käe järgi. sa oled ju pokkerit mänginud või ei ole ?
                            Sa võid ühte HU SNG võitu võrrelda nagu males sa võidaksid ühe nupu, MMAs lööksid ühe löögi pihta jne.
                            Last edited by Booyaka; 03.07.10, 13:07.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #59
                              Re: Pokker ja vabaaeg?.

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              heh.. sa ei ole vist vormeli fänn
                              See aasta pole jälginud, aga Minardi hea näide - teada-tuntud kõige sitem tiim üldse :D
                              Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                              Te ajate segamini tavalist variatsioon tippsportlaste vahel ja seda variatsiooni mis eksisteerib suvalise jorsi vs tippsportlase vahel.

                              Kui keegi teist mõnele MMA tippsportlasele ära teeb, siis andke mullegi teada. Variatsiooni ju eksisteerib.
                              Aga võta arvesse alad kus eksisteerib katkestamine ja võibki suvaline jorss ära teha - autosport, maratoni ja veel pikema maa jooks jne.

                              NB! Mulle ka ei meeldi pokkeri kohta sport öelda, vb ainult live turniiride kohta, aga see pole mingi argument, et pokkeris on variance.

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #60
                                Re: Pokker ja vabaaeg?.

                                Tegemist pole siiski ju suvaliste jorssidega kes favoriidi katkestamise puhul ära teevad.

                                Lihtsalt pokkeris võib täiesti suvaline tüüp tulla, kes enne pole vb sellega korralikult tegelenudki ning lihtsalt maailma parimaid võita. Näiteks Moneymaker ja mingi WSOP oli ju keegi truckdriver ka kes finaallauda jõudis. Olümpiale ei jõua näiteks Võru piimamees ja ei saa Usain Boltile pakkuda pingelist lahingut :P

                                Comment

                                Working...