Re: Pokker ja vabaaeg?.
Ma ei ütleks, et minu puhul on korvpalliga tegelemise eesmärgiks teistest parem olla. See on pigem tulemus kui eesmärk. Minu puhul on eesmärgiks iga kord endast parim anda, näiteks kui keegi Peeter tahaks 1v1 teha.
Muidugi pokkeri puhul on samuti nii minul kui ma arvan paljudel selle foorumi tegelastel eesmärgiks endast parim anda, aga siiski tuleb siin juba jällegi mängu see rahaline kasu, mis selle tegevusega kaasneb. Heaks näiteks on see Juuni graafikute/Juuli eesmärkide teema, kus paljud seavad endale eesmärgiks teha võimalikult $$$ rohke kuu. Eesmärgiks on raha. Paljud neist oleks kuuga rahul, kui nad on koguaeg andnud endast parima, aga tulemus on kopsakas miinus?
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
Muidugi pokkeri puhul on samuti nii minul kui ma arvan paljudel selle foorumi tegelastel eesmärgiks endast parim anda, aga siiski tuleb siin juba jällegi mängu see rahaline kasu, mis selle tegevusega kaasneb. Heaks näiteks on see Juuni graafikute/Juuli eesmärkide teema, kus paljud seavad endale eesmärgiks teha võimalikult $$$ rohke kuu. Eesmärgiks on raha. Paljud neist oleks kuuga rahul, kui nad on koguaeg andnud endast parima, aga tulemus on kopsakas miinus?
(väga drastiline näide, aga saad mu poindist aru.. isegi taga olles saan ma teha suckoudi, mis 10-20 mängu jooksul on väga loogiline.

Comment