Sick grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #166
    Re: Sick grinder

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Millega sa seal arvuti taga tegeled siis? Proovi vähem laudu ja nl 5 ntx. 16-20 lauda peaks ok olema, fishe palju.
    Millega ta seal arvuti taga tegeleb ikka, mis ega sa minust ei räägi? Ma ei puutu üldse asjasse.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #167
      Re: Sick grinder

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Millega sa seal arvuti taga tegeled siis? Proovi vähem laudu ja nl 5 ntx. 16-20 lauda peaks ok olema, fishe palju.
      See ei ole nii lihtne enam tänapäeval ja see vend häviks ikka väga jubedalt

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #168
        Re: Sick grinder

        tundub, et kui sellise volüümiga vend viitsiks kasvõi 2h õppida pokkerit oleks asi hoopis teistmoodi.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #169
          Re: Sick grinder

          Cashi saab ju aint 24 lauda korraga lasta, selle venna jaoks kökimöki, kui ta DON-e 100+tables. Ju mängibki oma oskuste piiril siis, aega peaks ju mõelda olema küll.

          Comment

          Working...