Sick grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #121
    Re: Sick grinder

    Algselt postitas levis Vaata postitust
    Asukoht on märgitud Saksamaa, mängija rahvust ja küborgi staatust ma ei tea.
    Okei, võib-olla panin rämedalt puusse praegu. Kuskilt vanast ajast mäletasin, et hiinlane on.
    Ma usun, et maailmas on alati sick humaneid, kes on erandid. Nanonokosid ei ole ka rohkem kui üks.
    Last edited by Spewmonkey; 27.04.11, 03:17.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #122
      Re: Sick grinder

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Miks sa nii kadedalt meelestatud oled? kas ta võtab sinu raha ära? las poiss mängib oma mängu, oma leiutatud kergete abivahenditega. sul pole vist eluga muud teha kui teiste elu elada? leidsid lõpuks ühe korra kus ta samal ajal foldib gongratz. tähelepanuväärne saavutus. parem kasuta oma aega mängu õppimisele ja enda arendamisele. ära raiska seda mõttetusele.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #123
        Re: Sick grinder

        Ma ka ei saa aru mis investigation siin on lol.

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #124
          Re: Sick grinder

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Ma ka ei saa aru mis investigation siin on lol.
          Kui ei saa aru, siis võib alati küsida, et millest ei saa aru. Kui üldse ei saa aru, siis võib-olla on targem kuss olla ning näiteks off-topic teemas läbu ajada. Nalja võib loopida ikka, aga niisama läbustamine on väga odav IMO.
          Last edited by levis; 27.04.11, 05:10.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #125
            Re: Sick grinder

            Kakoi läbu ma olen ajanud lul.

            [ ] Norm nali muidu.

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #126
              Re: Sick grinder

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Kakoi läbu ma olen ajanud lul.
              [ ] Norm nali muidu.
              Ei tõsiselt, miks on vaja mõttetu irvitav postitus teha, mis mingit väärtust teemasse ei too?
              Vaata seal teemas esimene postitus on päris asjalik, võib-olla muudab ka sind tolerantsemaks.
              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...lastel-viga-on

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #127
                Re: Sick grinder

                Ma tean jah.
                Ei irvitanudki.Lihtsalt las mees olla,kui stars on juba sada korda kõik läbi-uurinud puurinud siis su oma algatuslik uurimine ei aita seda meest maha võtta.
                Ju siis ongi siuke hubadik.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #128
                  Re: Sick grinder

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Kui see ei oleks hiinlane, siis oleks kindel, et on bot. Hiinlased ongi pooleldi robotid, seega 100% kindel ei saa olla imo.
                  Seda reaktsiooniaja keskmist 0.2 sekundit ei ole mõtet nii väga arvestada. See ei ole kokkusattumus, et asiaadid domineerivad starcrafti ja ping-pongi.
                  racist ban

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #129
                    Re: Sick grinder

                    Pokerstars peaks tegema video selle venna mängust tema kodus, ainult siis usuks neid ..raudselt on see spetsiaalne bot, kes geneb trahvide raha vms lol

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #130
                      Re: Sick grinder

                      Kui tegu ka on botiga ja ta bani saab, kas kellegil sellest kasu või hea meel? Milleks võidelda tuuleveskitega?

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #131
                        Re: Sick grinder

                        Tõesti.. Easy money for players and stars. :)

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #132
                          Re: Sick grinder

                          Botid on ju mängule pikas perspektiivis väga pahad. See on ikkagi inimeste vaheline mäng ja donk tahab inimese vastu mängida ja tahab mängida kellegiga kes ka mängiks/gambleks temaga.

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #133
                            Re: Sick grinder

                            come on... donk saab sul jee aru et tegemist on botiga või et ta mängib 120 lauda korraga. donki huvitab mäng mitte, et kelle vastu ta seda teeb...

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #134
                              Re: Sick grinder

                              Võibolla see tarkvara ei reageeri nii kiiresti iga laua puhul, tema teeb oma foldid ära ja ühes lauas jääb laggima enne kui kaardid maha lendavad. Mul suht aeglane arvuti ja väga tihti ootan, kui peale mu foldi klõpsu kaardid reaalselt mucki lendavad. Uurimise kohta midagi halvasti ei ütle, paljud jõhkrad botid on levise suguste poolt avastatud.

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #135
                                Re: Sick grinder

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Võibolla see tarkvara ei reageeri nii kiiresti iga laua puhul, tema teeb oma foldid ära ja ühes lauas jääb laggima enne kui kaardid maha lendavad. Mul suht aeglane arvuti ja väga tihti ootan, kui peale mu foldi klõpsu kaardid reaalselt mucki lendavad. Uurimise kohta midagi halvasti ei ütle, paljud jõhkrad botid on levise suguste poolt avastatud.
                                Ma küll ei arva, et asi selles, aga sellest võimalusest ei saa mööda vaadata, see on täiesti võimalik.
                                Kuidas seletada, et ta väga tihti insta-foldib ülimalt kiiresti UTG pealt kui on just jagatud uus käsi.

                                Comment

                                Working...